Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
ШЕРСТЮК
Борис В’ячеславович
учитель предмету “Захист Вітчизни”
КЗО “Солонянська середня загальноосвітня школа № 1
І-ІІІ ст...
Життєве кредо:
„Не обіцяй добро чинити людям,
а просто, якщо можеш - то зроби”.
Педагогічне кредо: «Право на
повагу має ли...
Конституция України визначає захист Вітчизни
найважливішою функцією держави та обов’язком
громадян України. Безпека людини...
Виходячи з цього, під час підготовки до
уроків я ставлю за мету розвиток
особистості учнів, формування їхньої
готовності д...
Завданням курсу предмета визначаю весь
комплекс вимог програми, побудованих на
принципах викладання методами сучасних
інно...
Викладається навчальний
матеріал предмета
відповідно до положень
загальновійськових і бойових статутів Збройних
Сил Україн...
Розроблено впровадження
комп’ютерних графічно-
інформаційних технологій у
викладання основ військової
справи та цивільного...
Організаційною формою навчання предмета є урок. Однак
особливістю уроків з основ військової справи є їх військова
тематика...
До змісту навчального
матеріалу предмета
включено спеціальні норма-
тиви, які відпрацьовуються у
ході занять. Якість викон...
З метою формування морально-
психологічної готовності та
спроможності учнів виконувати
покладені на них завдання,
переборю...
Для цього на заняттях та тренуваннях створюються
відповідні умови. Розвитку емоційно-вольової сфери
учнів сприяє насичення...
До основної методики
викладання включено
оцінювання навчальних
досягнень учнів. Об’єктами
оцінювання є якість знань,
умінн...
Викладення навчального матеріалу передбачає
поступове ускладнення та поглиблення теоретичних і
практичних занять, засвоєнн...
Дякую за увагу !
Самопрезентація Шерстюк Б В
Самопрезентація Шерстюк Б В
Самопрезентація Шерстюк Б В
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Самопрезентація Шерстюк Б В

120 views

Published on

Шерстюк Б В

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Самопрезентація Шерстюк Б В

 1. 1. ШЕРСТЮК Борис В’ячеславович учитель предмету “Захист Вітчизни” КЗО “Солонянська середня загальноосвітня школа № 1 І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області” 1960 року народження Освіта вища, учитель загальнотехнічних дисциплін, магістр державного управління. Стаж педагогічної роботи – 17 років. Курси підвищення кваліфікації в ДОІППО пройшов у грудні 2014 року. Працював вихователем, вчителем малювання, креслення, трудового навчання в м. Севастополі. Обіймав посаду директора школи у м. Запоріжжі. Працював методистом інспекторсько-методичної служби відділу освіти Солонянської райдержадміністрації Викладаю предмет «Захист Вітчизни» Працюю на посаді директора Солонянського районного науково-методичного кабінету
 2. 2. Життєве кредо: „Не обіцяй добро чинити людям, а просто, якщо можеш - то зроби”. Педагогічне кредо: «Право на повагу має лише той, хто поважає інших людей»
 3. 3. Конституция України визначає захист Вітчизни найважливішою функцією держави та обов’язком громадян України. Безпека людини, її життя і здоров’я визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Програму з предмета Захист Вітчизни розроблено на основі вимог Конституції та законів України про захист Вітчизни і Державного стандарту базової і повної середньої освіти.
 4. 4. Виходячи з цього, під час підготовки до уроків я ставлю за мету розвиток особистості учнів, формування їхньої готовності до захисту Вітчизни та дій в умовах надзвичайних ситуацій.
 5. 5. Завданням курсу предмета визначаю весь комплекс вимог програми, побудованих на принципах викладання методами сучасних інноваційних технологій, що відповідають сучасним стандартам освіти, а саме: - підготовка молоді до захисту життя і здоров’я, забезпечення власної безпеки і безпеки людей у надзвичайних ситуаціях мирного і воєнного часу; - підготовка до служби у Збройних Силах.
 6. 6. Викладається навчальний матеріал предмета відповідно до положень загальновійськових і бойових статутів Збройних Сил України з урахуванням переходу національних Збройних Сил на професійну основу і наближення їх до сучасних стандартів НАТО.
 7. 7. Розроблено впровадження комп’ютерних графічно- інформаційних технологій у викладання основ військової справи та цивільного захисту. Наявна навчально-матеріальна база дає можливість проведення практичних занять з тактичної, вогневої і прикладної фізичної підготовки у межах території школи.
 8. 8. Організаційною формою навчання предмета є урок. Однак особливістю уроків з основ військової справи є їх військова тематика. Урок є зовнішньою формою, яка містить внутрішні, специфічні для військової справи форми. Такими формами на уроці виступають теоретичні та практичні заняття, які в свою чергу також поділяються на різні види. Так практичні заняття проходять у формі тактико стройового, тактичного заняття.‑
 9. 9. До змісту навчального матеріалу предмета включено спеціальні норма- тиви, які відпрацьовуються у ході занять. Якість виконання таких нормативів визначає рівень індивідуальної підготовки учнів. Протягом навчального року відпрацьовуються всі індивідуальні нормативи.
 10. 10. З метою формування морально- психологічної готовності та спроможності учнів виконувати покладені на них завдання, переборювати труднощі та небезпеку у надзвичайних ситуаціях, витримувати навантаження, в ході навчання здійснюється морально- психологічна підготовка.
 11. 11. Для цього на заняттях та тренуваннях створюються відповідні умови. Розвитку емоційно-вольової сфери учнів сприяє насичення занять елементами незначної напруженості, раптовості, небезпеки і ризику з дотриманням вимог безпеки. Такі заняття супроводжуються використанням зорових та звукових ефектів (запис вибухів снарядів, бомб, інше).
 12. 12. До основної методики викладання включено оцінювання навчальних досягнень учнів. Об’єктами оцінювання є якість знань, уміння та навички учнів. Об’єктами оцінювання є самостійність при вирішенні тактичних і вогневих завдань, досвід у військовому напрямку творчої діяльності учня.
 13. 13. Викладення навчального матеріалу передбачає поступове ускладнення та поглиблення теоретичних і практичних занять, засвоєння знань і набуття практичних умінь і навичок в ході занять на базі школи; закріплення рівня знань, умінь і навичок в ході навчально-польових зборів.
 14. 14. Дякую за увагу !

×