Akademie rétoriky

236 views

Published on

Někdy vhodně zvolená slova mohou výrazně zlepšit výsledek naší snahy. Následující video je skvělou ukázkou, jak velký rozdíl to může mít! Kde se to však můžeme naučit? Zkuste to na http://bit.ly/retorika

Published in: Education
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
236
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1
Actions
Shares
0
Downloads
3
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Akademie rétoriky

  1. 1. První on-line Akademie rétoriky
  2. 2. Je slovo a komunikace vaším základním prostředkem, který přispívá ke zvýšení vašich obchodů nebo vedení týmu? Často hovoříte před velkým plénem a potřebujete sdělit své názory a myšlenky, tak, aby váš tým dobře fungoval nebo dav šel za vámi? Jste někdy méně úspěšní než byl váš předpoklad? Okolí vám zcela přesně nerozumí?
  3. 3. Staňte se tedy lepšími, schopnými vyjednavači, vedoucími týmů nebo rétory. Naučte se prostřednictvím první internetové Akademie rétoriky účinné techniky a dovednosti, které vám pomohou získat svou osobitou jedinečnost! Stačí jen málo, abyste se stali součástí revoluce slova. Zvolte si nový směr a začněte se učit novým snadným technikám, které z vás učiní přímo mistra ve svém oboru, otevřou vaši mysl a vy naleznete nové myšlenky a své ukryté talenty.
  4. 4. 10+1 návod na vaši jedinečnost: 1. Naučíte se jak vytvořit lepší kontakt se svým okolím 2. Jasně a přesvědčivě sdělujete své myšlenky a idey 3. Pochopíte, jak reaguje tělo na slova, naučíte se mu naslouchat 4. Slova používáte jako intuitivní a řízený nástroj ke sdělení 5. Získáváte výhodu správné volby slov a otázek 6. Vaše osobní prezentace je přesvědčivá a účinná 7. Lépe komunikujete s týmem nebo masou lidí 8. Naučíte se, jak se rychleji učit strategii 9. Stáváte se vzorem pro druhé a vynikajícím rétorem 10. Zakázaná rétorika se stává vaší přidanou hodnotou a osobním uměním
  5. 5. BONUS: Vaše osobnost září osobitou jedinečností a jste výborným vůdcem týmu. Efektivně ovlivňujete své okolí a tím měníte souvislosti!
  6. 6. První Akademii rétoriky na internetu se rozhodly podpořit osobnosti, které se slovy, projevem pracují každý den. Známý hlasatel, televizní moderátor, komentátor a dabér Roman Víšek patří mezi ty, kteří každé slovo váží. Je jeden z mála, který ovládá umění slova a hlasu. Tento opravdový „profík“ vymyslel, jak originálně podpořit naši akademii. Jeho rétorický klip se připravuje a spatří v nejbližší době světlo světa! Těšíte se? My, rozhodně ano!
  7. 7. A kdo to vlastně povede? Herečka Jitka Sedláčková (Ordinace, Ulice) Mimochodem: V živém vysílání Českého rozhlasu 2, bude 1. 11. 2013 od 14.00 hod. hostem pořadu Šťastná cesta na téma po stopách nářečí. Nezapomeňte si ji naladit!
  8. 8. A kde na internetu nás najdete? Tož tady přeca. http://bit.ly/retorika

×