Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Vladimír Přichystal: 5 zaručených receptů, jak vybudovat úspěšný e shop

282 views

Published on

Prezentace z Barcampu České Budějovice, 25. 2. 2017.

Published in: Marketing
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Vladimír Přichystal: 5 zaručených receptů, jak vybudovat úspěšný e shop

 1. 1. 5 zaručených receptů, jak vybudovat úspěšný e-shop Vladimír Přichystal Barcamp České Budějovice, 25. 2. 2017
 2. 2. Jak se pozná úspěšný e-shop ● Můžete ho milovat i nenávidět. ● Může být ziskový i ve ztrátě. ● Může mít pár zákazníků, nebo v něm nakupují všichni. ● Může ho znát jen majitel, nebo ho známe všichni. ● Vždy je to e-shop, který plní cíle.
 3. 3. ● Máš po ruce stále vzorky, letáčky? ● Sleduješ na netu všechny diskuse? ● Učíš lidi poznat kvalitu od šméčka? ● Možná jsi trošku otravný, ale... ● Lidi se od tebe nakazí nadšením. ● Zákazníci budou nejen nakupovat, ale i nadšeně doporučovat. 1. Miluješ to, co prodáváš?
 4. 4. ● Chceš své zboží nejen milovat ale i prodávat? ● Obklop se lidmi, kteří umí prodávat. ● Vytvoříte super tým! 1. Jsi Milenec
 5. 5. 2. Jsi odborník na slovo vzatý? ● Víš toho nejvíc na světě o tom, co prodáváš? ● Dokážeš hodiny mluvit o parametrech, o tom, co je lepší, pro koho a proč? ● Dokážeš skvěle poradit s výběrem? ● Máš e-shop plný srovnání, testů a návodů? ● Získáš nejen spoustu fanoušků a zákazníků ale i status odborníka.
 6. 6. 2. Jsi Expert ● Chceš svou odbornost promítnout do e-shopu a získávat spousty lidí díky obsahu? ● Najdi si šikovného SEO (SEM) specialistu, ať zveřejněné informace společně proměníte ve zlatý důl!
 7. 7. 3. Umíš skvěle prodávat? ● Cítíš obchodní příležitost na míle daleko? ● Přesně víš, kde nakoupit kvalitu za super cenu? ● Umíš prodávat se slušnou marží? ● Nebojíš se pustit do velkoobchodu, dovozu z Číny nebo vlastní výroby? ● Pak vyděláš peníze na čemkoliv. ● Stačí si dobře vybrat, čemu se budeš věnovat.
 8. 8. ● Chceš, aby se o tvém eshopu dozvěděli lidi? ● Spoj se se šikovnými odborníky na marketing a můžeš surfovat na vlnách úspěchu! 3. Jsi Obchodník
 9. 9. 4. Jsi bohatý? ● Máš tolik peněz, že nevíš co s nimi? ● Máš dost trpělivosti na dlouhodobé projekty? ● Dáváš projektům prostor růst, budovat pozici na trhu? ● Platíš si odborníky z různých oblastí? ● Budeš jedničkou ve svém oboru. ● Prodáš projekt někomu ještě bohatšímu.
 10. 10. 4. Jsi Investor ● Jen peníze úspěch neznamenají... ● Mít kolem sebe tým šikovných lidí je základ! ● Nuly v rozpočtu jsou lepší než nuly v týmu.
 11. 11. 5. Ničeho se nebojíš? ● Největší překážkou úspěchu je strach. ● Nevyhneš se odvážným rozhodnutím, zklamáním. Mockrát si nabiješ. ● Jdeš do všeho po hlavě? ● Čeká tě úspěch ● A taky závist chytráků, co „nemají koule“.
 12. 12. 5. Jsi střelec ● Toužíš po úspěchu a jsi přísný na okolí. ● Je s tebou občas těžké vyjít. Nejsi s každým za kámoše. ● Vem do týmu někoho s chladnou hlavou. ● Cílem je úspěch a ten se dostaví!
 13. 13. Opakování je matkou moudrosti ;-) 1. Milovník 2. Expert 3. Obchodník 4. Investor 5. Střelec
 14. 14. Moudrá tečka ● Všichni potřebují šikovné a poctivé lidi kolem sebe. ● Važme si šikovných spolupracovníků jako toho nej zákazníka. ● Pojďme spolupracovat!
 15. 15. Děkuji za pozornost. Vladimír Přichystal @prichystal vladimir.prichystal@besteto.cz

×