Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

0

Share

Download to read offline

Nekonference 2017: Mergado - Luděk Volejník

Download to read offline

Novinky z Mergada na Nekonferenci 2017.

 • Be the first to like this

Nekonference 2017: Mergado - Luděk Volejník

 1. 1. Mergado pro marketingové agentury: Vytěžte z Mergada víc! Luděk Volejník, Mergado konzultant
 2. 2. Od minulé Nekonference: ● Mergado umí zpracovat 145 formátů, vloni to bylo kolem stovky
 3. 3. Od minulé Nekonference: ● 27 z nich umí Mergado auditovat (audit.mergado.com)
 4. 4. Od minulé Nekonference: Vzniklo několik nových aplikací: ○ Bidding Fox ○ Feed Image Editor ○ Pricing Rank ○ Data Owl ○ Crediteam ○ URL checker ○ Import Ant
 5. 5. Od minulé Nekonference: ● Mergado se otevřelo vývojářům třetích stran: Developers sekce Mergado Store
 6. 6. ● Přišel na svět marketingový modul pro PrestaShop “Mergado Marketing pack” Od minulé Nekonference:
 7. 7. ● Dokončili jsme některé hodně žádané funkce: ○ načtení a předvyplnění CATEGORYTEXTU z feedu ○ možnost importu pravidel a výběrů ○ různé nové typy výběrů (začíná/končí na…) a úpravy pravidel ● Vývojáři se poprali se stovkami issues Od minulé Nekonference:
 8. 8. ● Zpřístupnili jsme diskuzní fórum (forum.mergado.cz) ● Zajistili jsme plné překlady Mergada do slovenštiny a angličtiny ● E-shopová řešení s implementovaným “Mergadovo nabídkovým XML” (PrestaShop, SunShop, Shoptec) Od minulé Nekonference:
 9. 9. ● Vydali jsme e-book jak využít regulární výrazy v Mergadu ● Zavedli jsme Zendesk na technickou podporu ● Máme Mergadovo nabídkové XML ● Uspořádali několik školení pro marketingové odborníky s pokračováními (Mergado navazující školení + Mergado Powerusers Workshop) Od minulé Nekonference:
 10. 10. ● Začněte bezplatným auditem: audit.mergado.com ● Využijte námi pořádaná školení pro marketignové odborníky ● Složte certifikační test a zapište se mezi Mergadem doporučované agentury -> Budeme Vám posílat zákazníky -> Na svůj web získáte certifikát pro zvýšení důvěryhodnosti Vašich služeb ● Diskutujte v našem fóru a pomozte ostatním, získejte statut odborníka v oboru ● Využijte naši bezplatnou technickou podporu (telefon/email) ● SE ZISKEM: Vyvíjejte aplikace do Mergada (odměna 70% z ceny aplikace každý měsíc) Jak vytěžit z Mergada více:
 11. 11. ● Naučte se používat regulární výrazy v Mergadu (PDF volně ke stažení) a zpřehledněte svá pravidla v Mergadu ● Vašim klientům na open source platformách PrestaShop (v přípravě Magento a WooCommerce) dejte tip na marketingový modul Mergado marketing pack, kterým dostanou velmi snadno data do Mergada ● Expandujte se svými službami do světa, oslovte klienty v zahraničí. Mergado je multijazyčné a další jazykové verze budou postupně následovat. Stejně tak postupně přidáváme více a více zahraničních srovnávačů, i na Vaše přání a to vše zcela zdarma. Jak vytěžit z Mergada více:
 12. 12. Děkuji za pozornost... ... a přeji dobrou chuť k obědu! ;-) Pokud máte dotazy, neváhejte se ozvat teď nebo kdykoliv později na mergado@mergado.cz

Novinky z Mergada na Nekonferenci 2017.

Views

Total views

1,458

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

1,234

Actions

Downloads

0

Shares

0

Comments

0

Likes

0

×