Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Андрій Корнійчук "Як досягати молодь для Христа"

422 views

Published on

Презентація Андрія Корнійчука, пастора церкви "Благодать" м.Рівне, лідера молоді ВСЦ ЄХБ України

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Андрій Корнійчук "Як досягати молодь для Христа"

 1. 1. Досягай своє покоління для Христа
 2. 2. В якому світі ми досягаємо молодь? Відсутні: Стандарти Правила Абсолюти
 3. 3. До якої аудиторії ми звертаємось?  егоїстичні  залежні від думки  ерудовані  залишені  спустошені  безнадійні  шукають задоволення  безпечні  зневірені  грошолюбні
 4. 4. Що нами рухає? 1. Доручення Христа. Матвія 28:19-20 2. Жаль за загиблими. " ...А як бачив людей, змилосерджувався Він над ними, бо були вони змучені та розпорошені, як ті вівці, що не мають пастуха." Матвія 9:36 3. Усвідомлення невідкладності.
 5. 5. З чого почати? 1. Молитва. 2. Готовність прийняти. 3. Зрозуміти їх світ. 4. Знайти "людину миру".
 6. 6. Як їм проповідувати? 1. Просити у Бога людей від світу.Івана 17:6 2. Основа проповіді - це побудова особистих стосунків. "Продуктом Христа було Євангеліє, а методом - стосунки" 3. Лише Писання. Показати, як Біблія діє в житті.
 7. 7. Як їм проповідувати? 4. Не підміняймо живе Слово на емоційні замінники. 5. Не йдімо на компроміс заради збереження стосунків. 6. Говорити істину з любов'ю. Івана 1:14 " і Слово сталося тілом, і перебувало поміж нами повне благодаті та правди, і ми бачили славу Його..."
 8. 8. Групи "Нове життя" Атмосфера Стосунки Дружба Природність
 9. 9. Які бувають перешкоди? 1. Критичний настрій 2. Байдужість 3. Страх ризику 4. Нечистість серця 5. Збиті цінності 6. Надмірна "духовна" зайнятість 7. Меркантильність
 10. 10. Досягай Словом та теплими стосунками своє покоління для Христа!

×