Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

ChatBot ile Yeni Bankacılık

370 views

Published on

hızlıYOL Teknoloji olarak, bankacılığa yeni ve dinamik bir ara yüz kazandırmak istiyoruz. Detaylar için; www.hizliyol.com - info@hizliyol.com - 0216 405 10 32

Published in: Technology
  • Be the first to comment

ChatBot ile Yeni Bankacılık

  1. 1. Teknoloji ‘Finansal Asistan’
  2. 2. Finansal Asistan ChatBot Müşteri finansal asistan ile Facebook Messenger üzerinde, finansal bilgi almak için konuşmaya başlar, - Ek bir uygulama yüklemeye gerek yok! - Özelleştirilebilir Facebook Messenger menüleri. - Herkesin aşina olduğu kullanıcı ara yüzü.
  3. 3. SSS Cevaplama İmkanı Sıkça sorulan soruları hızlı yanıtlama imkanı. Örneğin faiz oranları, döviz kurları, en yakın atm, mortgage bilgileri gibi. - Kolay ve hızlı bilgi verme imkanı. - Kişiye özel fırsat ve kampanya tanıtımı. - Sorulan sorulara göre sürekli geliştirme imkanı.
  4. 4. Kredi ve Mortgage Desteği Kredi çeşitleri, koşulları, masrafları ile ilgili hızlı ve kolay bilgi alma ve kredi başvurusu yapma imkanı. - ChatbBot yardımı ile faiz oranları, masraf ve başvuru koşulları ile ilgili hızlı ve doğru yönlendirme yapılır. - Çağrı merkezi iş yükü azalır. - Müşteriye özel kampanyalar sunulabilir.
  5. 5. Birikim ve Finansal Yönetim Müşterinin birikim hedeflerine uygun önerilerde bulunmak, hesaplardaki değişiklikler ve harcama alışkanlıkları ile ilgili bilgi vermek. - Birikim hedefleri ile ilgili öneriler, - Ödemeler ve borçlar ile ilgili bilgilendirme, - Finansal hatırlatmalar, - Bakiye öğrenme, - Hesaba uygun kampanya ve fırsat önerileri.
  6. 6. Niçin ChatBot? - İnternet kullanıcılarının %90’ında Facebook Messenger bulunmaktadır. - Ek bir uygulama yükleme gerekliliği yoktur. - Facebook Messenger’da ChatBot ile kullanıcı arasında yakın bir ilişki kurulabilir. - Sorulan sorulara göre sürekli geliştirilebilir. - Müşteri deneyimini pozitif etkiler. - Müşteri deneyimi gerçek zamanlı olarak takip edilerek raporlanabilir.
  7. 7. Örnekler
  8. 8. ChatBot ile Yeni Bankacılık - hızlıYOL Teknoloji olarak, bankacılığa yeni ve dinamik bir ara yüz kazandırmak istiyoruz. - Kullanıcı dostu, hızlı ve etkin çözümler için bizi arayın. www.hizliyol.com 0216 405 10 32

×