Successfully reported this slideshow.

Java Developer Łódź

192 views

Published on

ASTEK Polska (www.astek.pl) jest filią Grupy ASTEK specjalizującej się w dziedzinie usług informatycznych, wdrożeniowych, konsultingowych i zarządzania projektami. Od ponad 25 lat wspieramy naszych klientów z branży bankowo-finansowej, telekomunikacyjnej, usługowej
oraz przemysłowej w zakresie doradztwa biznesowego, wdrożenia systemów i outsourcingu IT.
W związku z rozwojem długoterminowej współpracy z jednym z naszych Klientów, poszukujemy Specjalisty zainteresowanego pracą na stanowisku JAVA DEVELOPER!

Published in: Career
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Java Developer Łódź

  1. 1. ASTEK Polska (www.astek.pl) jest filią Grupy ASTEK specjalizującej się w dziedzinie usług informatycznych, wdrożeniowych, konsultingowych i zarządzania projektami. Od ponad 25 lat wspieramy naszych klientów z branży bankowo-finansowej, telekomunikacyjnej, usługowej oraz przemysłowej w zakresie doradztwa biznesowego, wdrożenia systemów i outsourcingu IT. W związku z rozwojem długoterminowej współpracy z jednym z naszych Klientów, poszukujemy Specjalisty zainteresowanego pracą na stanowisku: JAVA DEVELOPER Nr ref: JD/Ł/04/2014 Lokalizacja: Łódź Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/-a za:  Tworzenie aplikacji biznesowych przy wykorzystaniu Java/J2EE  Rozwój i utrzymanie kodu  Tworzenie dokumentacji technicznej  Współpraca z zespołem programistów, analityków i testerów Wymagania:  Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne  Min. 3-letnie doświadczenie w programowaniu aplikacji w języku Java  Doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych  Doświadczenie w pracy z systemami SSO  Znajomość LDAP oraz Active Directory  Komunikatywna znajomość języka angielskiego. Oferujemy:  Stabilne, długoterminowe zatrudnienie  Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku  Pakiet socjalny Prosimy o przesyłanie CV bezpośrednio na adres e-mail: cv-lodz@astek.pl. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Astek Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Żurawia 6/12, danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 10, poz. 926), aż do momentu pisemnego wycofania zgody."

×