Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Schůzky a konference jsou jedinečné jako vy

404 views

Published on

Schůzky a konference jsou jedinečné jako vy

Published in: Internet
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Schůzky a konference jsou jedinečné jako vy

 1. 1. Schůzky a konference jsou jedinečné jako vy
 2. 2. Každý má svůj vlastní způsob práce. Každý má vlastní přístup ke komunikaci, spolupráci, účasti na konferencích. Proto je naše komunikace tak jedinečná.
 3. 3. MARCO POLO ŠOUMENSTAROMILEC NEVIDITELNÝ MUŽ DIRIGENT DOKUMENTARISTA HRAČIČKÁŘ VY
 4. 4. Jako ve všem v životě, pokud pochopíte lidi, pochopíte jejich cíle. A když pochopíte cíle ostatních… Máte v rukou třaskavou směs.
 5. 5. Poznáte se? Podívejme se na některé běžné typy, se kterými se můžete setkat během virtuálních konferencí.
 6. 6. MARCO POLO #1
 7. 7. Tato neúnavná účastnice konferencí je stále v pohybu! Připojuje se ke konferenčním hovorům, zatímco svět okolo ní jenom sviští. Tato dáma má vše dokonale zorganizováno, aby měla vše pod kontrolou a vše dobře zvládala.
 8. 8. Není pochyb o tom, že tato dáma je opravdu ctižádostivá. Dále ji poznáte podle nepříliš jasného názvu pracovní pozice (Speciální projekty!) a mimořádné schopnosti sbalit si kufr do 30 sekund! Má ráda, když všechno jde podle plánu jako švýcarské vlaky, kterými tak často cestuje.
 9. 9. Platformu jako ArkadinVision. Potřebuje snadno použitelnou komunikační platformu, kde je všechno na jedno kliknutí a nic se nemusí zdlouhavě stahovat a nastavovat.
 10. 10. 89% 89 % uživatelů pracujících na dálku uvádí, že s videem mají pocit lepšího propojení.
 11. 11. STAROMILEC #2
 12. 12. Staromilec rád dělá věci tak, jak byl zvyklý. Když se připojí k video konferenci, vidíte z něj nejčastěji jen temeno hlavy. Nikdo ho na to zatím neupozornil, aby se necítil trapně… nebo je to možná schválně, protože jeho temeno je z něj to nejlepší!
 13. 13. Tento chlapík si vše poznamenává na papír. Potřebuje virtuální platformu, která je intuitivní, snadno použitelná a spolupracuje s tím, co je zvyklý používat.
 14. 14. Nezajímá ho, že mladší kolegové se připojují z mobilního telefonu (co vyšly Blackberry z módy, nejsou už mobily, co bývaly). Chce používat svou video místnost.
 15. 15. Platformu jako ArkadinVision. Potřebuje platformu, která mu umožní připojit se tak, jak mu to vyhovuje, a jeho kolegům tak, jak to vyhovuje jim.
 16. 16. 92% 92 % pracovníků „spolupráce“ znamená e-mail. Pro
 17. 17. ŠOUMEN #3
 18. 18. Tento účastník konferencí vždy odvede svou práci, ale můžete vzít jed na to, že to udělá stylově. Vždycky se připojuje s videem… a po zbytek konference si upravuje vlasy při pohledu na svou obrazovku.
 19. 19. Hlavně jim však jde o co nejbližší kontakt. Rádi se dívají na sebe, ale také rádi sledují ostatní, aby mohli sledovat mimiku a podle toho usuzovat, co si druzí opravdu myslí a co cítí. Video prostě přidává osobní prvek, který u prosté hlasové služby chybí.
 20. 20. Nabádá k tomu i ostatní. Šoumen potřebuje platformu, do které se může snadno připojit s použitím videa.
 21. 21. 90% že 90 % komunikace mezi lidmi je neverbální. Pamatujte,
 22. 22. NEVIDITELNÝ MUŽ #4
 23. 23. Tento člověk je… no, to vlastně nikdo neví. Vždy používá jen hlasovou službu (nikdy video), na začátku konference pozdraví, a… to je všechno.
 24. 24. O hodinu později, když konference končí, se neviditelný muž ozve znovu a rozloučí se. Nikdo netuší, čím se zabývá po celou dobu.
 25. 25. Neviditelný muž možná na konferencích zrovna nezáří (působí dojmem, že by byl v místnosti nejraději sám) a nikdo přesně neví, co od virtuální komunikační platformy požaduje.
 26. 26. Ale zatímco tiše sedí v pozadí, ostatní účastníci živě rozmlouvají, sdílejí obraz ze svých videokamer a vyměňují si navzájem dokumenty.
 27. 27. DIRIGENT #5
 28. 28. Dirigent je pravým opakem neviditelného muže. Tento účastník konference miluje a je pyšný, když každý v jeho týmu je dokonale v obraze.
 29. 29. Neustále sdílí dokumenty a svou obrazovku, aby celý tým vždy přesně věděl, o čem je právě řeč.
 30. 30. Dirigentův tým si občas myslí, že používání funkce sdílení k ukazování všech 156 fotografií z dovolené je možná už trochu moc. Nicméně sdílení obrazovky je skvělý nástroj pro dosažení naladění na stejnou vlnu.
 31. 31. bez ohledu na to, jaké nástroje ostatní účastníci používají. Aby dirigent sjednotil celý tým k diskuzi na společném tématu a jednotlivých klíčových bodech, potřebuje platformu usnadňující sdílení obrazovky,
 32. 32. DOKUMENTARISTA #6
 33. 33. Dokumentarista všechno sleduje a odškrtává. Připojí se hlasovou službou nebo s videem, podle toho, co je zrovna praktičtější, a z libovolného místa – z vlaku, čekárny na letišti, z domova, a dbá na to, aby byli všichni připojení a nic jim neuniklo.
 34. 34. rád všechno dokumentuje. Dokumentarista má něco z Marca Pola a dirigenta s jediným rozdílem:
 35. 35. Dokumentarista o všem pořizuje záznam. Absolutně o všem. Nikdo ho o to nepožádal, prostě to dělá. A po skončení konference to všem pošle.
 36. 36. Dokumentaristovo počínání se může jevit jako podivné, ale za čtrnáct dní, když každý zapomněl, o čem se mluvilo, jsou všichni rádi, že mají podrobný záznam pořízený dokumentaristou.
 37. 37. Dokumentarista má prostě rád, když je všechno zapsáno. Líbí se mu svoboda, jakou mu platforma pro videokonference poskytuje, svoboda pracovat podle svého, kdekoliv a z libovolného zařízení.
 38. 38. HRAČIČKÁŘ #7
 39. 39. Konference s hračičkářem jsou divokým dobrodružstvím, protože nikdo předem neví, s jakou novou technologií se vytasí.
 40. 40. Hračičkář má rád aplikace. Miluje aplikace. Chce po vás, abyste byli na Skypu i na Slacku, přes WhatsApp vám připomene, že se koná konference, připojí se přes Check In od svého stolu jenom tak pro zábavu a zeptá se, zda už jste četli všechno, co nahrál na DropBox.
 41. 41. Někteří mají pro hračičkářovo počínání shovívavé pochopení, ale nelze s ním trvale držet krok (hlavně staromilec to nezvládá)!
 42. 42. Co hračičkář opravdu potřebuje, není víc aplikací, ale jediná platforma, která mu umožní připojovat se ke konferencím z libovolného zařízení, odkudkoliv, prostřednictvím hlasové služeb nebo s videem. Potřebuje platformu, kde bude moci sdílet dokumenty a jiný obsah.
 43. 43. 57 služeb jenom ke sdílení dokumentů Průměrný podnik používá
 44. 44. VY #8
 45. 45. Jak VY si představujete ideální způsob práce? Našich 7 hledá 8. Protože ne každý zapadá do těchto sedmi archetypů.
 46. 46. Možná máte něco od každého ze 7. Možná cestujete jako Marco Polo, ale raději zůstáváte neviditelní. Možná stahujete nové aplikace stejně nedočkavě jako hračičkář, ale máte nutkavou potřebu u všeho být jako dirigent.
 47. 47. Ať už je váš styl komunikace a spolupráce jakýkoliv, určitě chcete komunikační technologii, která vám umožní řešit i osobní otázky, jako je poměr mezi prací a osobním životem, a pracovat flexibilně.
 48. 48. Dobrou zprávou je, že nové nástroje jako arkadin®vision jsou vám již nyní k dispozici – protože fungují tak, jak vy pracujete.
 49. 49. Proč to nevyzkoušet a nedosáhnout větší rovnováhy v životě? ArkadinVision je služba orientovaná na lidi, která propojuje různé pracovní role prostřednictvím bezpečné vícekanálové komunikace a s největší pravděpodobností bude hladce spolupracovat i s tím, co již používáte…
 50. 50. Proč si ArkadinVision nevyzkoušet ještě dnes?
 51. 51. Pamatujte si Lidé využívají technologií ke komunikaci a spolupráci různými způsoby. Chcete-li, aby pracovníci podávali maximální výkon, vybavte je technologickými nástroji, které odpovídají jejich stylu práce. Umožněte lidem účastnit se konferencí tak, jak jim to vyhovuje – umožníte jim tak lépe pracovat.
 52. 52. vision.arkadin.com

×