Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Bir ArkadinVision Kullanıcısının Hayatından Bir Gün

670 views

Published on

Bir ArkadinVision Kullanıcısının Hayatından Bir Gün

Published in: Internet
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Bir ArkadinVision Kullanıcısının Hayatından Bir Gün

 1. 1. Bir ArkadinVision Kullanıcısının Hayatından Bir Gün
 2. 2. BİR VİZYONUN VİZYONU:
 3. 3. İş birliğiyle dolu hayattan bir gün.
 4. 4. Dave düzenli bir adam.
 5. 5. İş arkadaşları onu sever, çünkü asla tembellik etmez. Müşteriler onu sever, çünkü her zaman telefonlara geri döner. Patronu onu sever, çünkü sorumluluktan kaçmaz.
 6. 6. Dave bir birleştiricidir. Dave bir iletişimcidir. Dave bir işbirlikçidir.
 7. 7. ArkadinVision onun bu üç özelliğe de sahip olmasına yardımcı olur. Tercih ettiği saatlerde.
 8. 8. Gelin, Dave’in bir günlük serüvenine katılalım.
 9. 9. 06:00: TÜRKİYE’DEN TOKYO’YLA KONUŞMA
 10. 10. Erken kalkanlardan mı? Sanki. Dave’in erken kalkmaktaki amacı ofiste daha fazla zaman geçirmek değil. 
 11. 11. Asya Pasifik’le, o bölgenin mesai saatlerinde konuşması gerektiği onu harekete geçirir. Bu yüzden, telefonundan yalnızca sesli seçeneğini kullanarak, mutfaktaki sandalyesinden arama yapar. 
 12. 12. 06:30’da, mutfak masasında anlaşmayı sağlamış olur. Anlaşmayı, aracın sunduğu özgürlük ve esneklik sayesinde, tercih ettiği şekilde sağladı.
 13. 13. 09:30: DÜNYANIN FARKLI YERLERİNDEN FİKİR PAYLAŞMAK
 14. 14. Her gün ofis günü değildir. Bugün, Dave’in yeni bir ekip üyesini tanıtmak için büyük bir sahneye ihtiyacı var. 
 15. 15. 1,75 milyar insan, işinin bir kısmını veya tamamını uzaktan çalışarak yapar.
 16. 16. Yeni üye Berlin’de. Ekip Paris’te. Dave ise Madrid’de.  Dolayısıyla sahne, 60 inçlik sunum ekranıyla Toplantı Odası...
 17. 17. Neyse ki, ArkadinVision bu özellik David’in cep telefonunda olduğu gibi, bir video konferans odasında da kolaylıkla kullanılabilir. 
 18. 18. Ekibe yeni katılan Jo da, kendisini muhteşem bir teknikolor ile 20 kişiye tanıttığında, alkışları işitir.
 19. 19. Jo’nun eğitime çok ihtiyacı olmadığını düşünür Dave.
 20. 20. 11:30:  YAKIN İŞ BİRLİĞİ 
 21. 21. Dave şehrin öbür ucunda verilen bir öğle yemeğine davetli, ancak trafik çok yoğun. Takside, tabletinden konuşmacıların biyografilerine göz atar. Çoğu zaman olduğu gibi, en iyi konuşmacılar yine en ünlülerden değildir.
 22. 22. O da ne? Konuşmacılar, James ve Sue, yalnızca birer uzman değil, - aynı zamanda potansiyel bir müşteri olmak için çok uygunlar. Dave hazırlıklı bir şekilde gitmeye karar verir.
 23. 23. iPad’ini alıp ofisteki en iyi ekibinin içinden iki çalışanla takside hızlı bir video görüşmesi yapar.
 24. 24. Konuşmacıların biyografisini paylaşıp çalışanlardan her iki konuşmacının şirketlerine yönelik kapsamlı bir arka plan araştırması yapmalarını ister.
 25. 25. Etkinliğe vardığında, Dave kimin yanına oturacağını ve o kişilerin bu yılın büyük kazancına nasıl dönüştürüleceğini biliyordur.
 26. 26. 14:00: FİNCAN ELDE İLETİŞİM
 27. 27. Yemek sonrası ara. Fettucine güzeldi. Şimdi bir karşılama espressosu zamanı.
 28. 28. Seyirci etkisi demek, bir kahve dükkanında daha akıllıca çalışırsınız demek.
 29. 29. Makarna yeme esnasında, James toplantı teklifini kabul etti; Sue’yu ise ikna etmek zordu. Ta ki Dave, görüşmeyi yapmanın ne kadar kolay olduğunu ona gösterene kadar. 
 30. 30. Takvimine gidip, bir e-posta eklentisi kullanarak, tek bir tıklamayla toplantıyı ayarlar. İşlem tamam. Toplantı günü ayarlandı.
 31. 31. Gelecek hafta için toplantı not edildi, hem de kimsenin programını değiştirmesine gerek kalmadan. Müşterinin ihtiyaçları önce gelir. Söz konusu potansiyel bir müşteriyse, daha da önce gelir.
 32. 32. 16:00: Başarmak İçin Birlikte Çalışmak
 33. 33. Korkuyla beklenen gün, “Aylık Proje Takibi” geldi çattı. Dave sürecin yavaş ilerlememesi konusunda kararlı. Bir kargaşaya dönüşmesi ise daha da kötü bir senaryo. Aylık değerlendirmeler işleri yoluna koymak için zaman ayırmayı gerektirir. İşleri sorunsuz şekilde yoluna koymaksa hiçbir engelle karşılaşmamayı gerektirir.
 34. 34. 36%Çalışanların %36’sı esnek çalışma seçeneklerini maaş zammına tercih edeceklerini söylüyor.
 35. 35. Teknisyenler yurt dışında, cep telefonları üzerinden çalışıyorlar. Denetçiler bir masanın etrafına üşüşmüş. Bütçe sorumlusu Milano’da görevli, Satış Müdürü ise Brezilya’ya gitmek üzere hava alanında.
 36. 36. Hepsi sanal görüşmeye hiçbir engelle karşılaşmadan katılabilir, bu sayede aylık takibi gerçekleştirmek kolaylaşır.
 37. 37. Çocuk oyuncağı. Telefon, tablet, dizüstü, masaüstü, Skype Kurumsal ve video odaları, hepsi dijital toplantı alanına sorunsuz olarak bağlanır ve doğru insanların konuşup diğerlerinin çalışmasına imkân verir.
 38. 38. 18:30: GERÇEK İLETİŞİM ZAMANI GELDİ.
 39. 39. David bugün birçok işini tamamladı, ancak hâlâ halletmesi gereken birkaç iş daha var. Ama bir tanesi diğerlerinden daha önemli…
 40. 40. Kızının doğum günü.
 41. 41. 20 milyar mobil cihaz buluta bağlı.
 42. 42. Kızının doğum gününe gitmek üzere evinin yolunu tutmuşken, ekibiyle bir görüşme gerçekleştirip onlara yarın başlayacak yeni bir proje hakkında bilgi verir.
 43. 43. Günün muhtemelen en önemli toplantısına varır... Kızı ve kızının arkadaşları kendisini pizza partisiyle karşılar...
 44. 44. En stressiz karşılama olduğu söylenemese de kendisi için en önemli şey budur.
 45. 45. İşte Dave’in hayatından bir gün. 
 46. 46. Artık günleriniz farklı olacak. Herkesinki farklı olacak. İşte bu yüzden size, gününüze ve günün getirdiklerine mani olmayan bir dijital toplantı alanına ihtiyacınız var.
 47. 47. Siz ArkadinVision’ın sadece işle mi alakalı olduğunu sandınız?
 48. 48. YANLIŞ. Tamamen işe hayat vermekle alakalı.
 49. 49. İşlerinizi kendi yönteminizle yapın.
 50. 50. Takeaways Video konferans yapabilmeniz, her zaman bunu yapmanız gerektiği anlamına gelmez. Ses, web ve video konferansını destekleyen bir araç size nasıl iletişim kuracağınızı seçmeniz konusunda esneklik sağlar. En iyi iş birliği araçları, konu kullandığınız cihaz olduğunda farklıklara izin verir İnsanlar takside, hava alanında, mutfak masasında çalışabilir. Akıllı konferans sayesinde nasıl bağlantı kuracaklarını seçebilirler. Ortak anlayış ne kadar büyükse, ortaya çıkan sonuç da o kadar iyi olur İş yerindeki iş birliği yalnızca çalışma hayatıyla alakalı değildir
 51. 51. vision.arkadin.com

×