Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Cлужби Інтеренету

516 views

Published on

Презентація для учнів 6 класів.

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Cлужби Інтеренету

  1. 1. Ряполов А., Богданчиков Б., Гасанов Р. Ти знайдеш відповіді на запитання: Що називають Всесвітньою павутинною? Що таке веб-сайт та веб- сторінка? Які служби існують в Інтеренті? Чи завжди робота в Інтернеті є безпечною?
  2. 2. Ряполов А., Богданчиков Б., Гасанов Р. павутина Всесвітня Всесвітня павутина – це сукупність пов’язаних між собою електронних документів, шо містяться на комп’ютерах, розташованих у всьому світі. У такий спосіб формується інформаційний простір ресурсів Інтернету – веб-простір.
  3. 3. Веб-сторінка та веб-сайт  Веб-сторінка – це документ в інтернеті, який може містити текст, зображення, гіперпосилання, звук, відео, анімацію тощо.  Веб-сайт – це група веб-сторінок, що пов’язані гіперпосиланнями, мають спільну тематику і належать певному власнику. Є такі типи веб-сторінок та веб-сайтів: Ряполов А., Богданчиков Б., Гасанов Р.
  4. 4. Які служби існують в інтернеті?  Говорючи про Інтернет, більшість людей мають на увазі Веб.  Хоча в Інтернеті існує чимало інших служб – інколи говорять про сервіси або послуги. Послуги Інтернету Соціальні сервіси Електронна пошта Обмін інтерактивними повідомленнями Соціальні мережі Пошукові системи Інформаційні служби Веб-сервіси Ряполов А., Богданчиков Б., Гасанов Р.
  5. 5. Ряполов А., Богданчиков Б., Гасанов Р. Чи завжди робота в Інтернеті є безпечною? Розповідай батькам про свої захоплення, знайомства, спілкування в мережі Інтернет. Критично оцінюй будь-які відомості в Інтернеті. Не повідомлюй свої адреси, номера телефону або інші персональні данні Висловлюй свої думки вільно, обговорюй, коментуй, виявляючи повагу до інших, дотримуючись мережного етикету.

×