Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Prezentacja1

111 views

Published on

prezentacja

Published in: Healthcare
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Prezentacja1

  1. 1. Otyłość i nadwaga – problem XXI wieku
  2. 2.  Otyłość i nadwaga stają się plagą dzisiejszych czasów. Według badań Światowej Organizacji Zdrowia liczba otyłych ludzi rośnie w przerażającym tempie - obecnie jest ich trzykrotnie więcej niż jeszcze 20 lat temu.  W naszym kraju sytuacja wygląda naprawdę groźnie: co drugi polak cierpi z powodu nadwagi lub otyłości!
  3. 3.  Niepokojące jest to, że coraz częściej problem ten występuje wśród dzieci. Szacuje się, że na nadwagę cierpi około 30% dzieci w wieku 2 - 15 lat.
  4. 4.  Przyczyn może być wiele, lecz do najczęstszych zalicza się niewłaściwe odżywiania i niską aktywność fizyczną  Nigdy nie jest za późno, by temu zaradzić – wystarczy wprowadzić kilka zdrowych nawyków i zadbać o siebie
  5. 5. • Wiem jak ważne jest odpowiednie odżywiania i jak jego brak może wpłynąć na nasze zdrowie, dlatego chcę wykorzystać zdobytą wiedzę, by pomóc innym odmienić swoje życie.
  6. 6.  Chcę stworzyć miejsce, w którym ludzie będą mogli uzyskać fachową pomoc, poznać dobre nawyki i odmienić swoje życie. Specjalistyczny kurs pozwoli mi pogłębić zdobytą dotychczas wiedzę i przybliży mnie do realizacji mojego marzenia!

×