Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

електронна книга

463 views

Published on

Електронна книга. Формати електронних книг. Виробники. Переваги та недоліки електронних книг. Цікаві факти.

Published in: Technology
 • Be the first to comment

електронна книга

 1. 1. Електронна книга
 2. 2. Електронна книга, (англ. e-book, e-text) — версія книги в електронному (цифровому) вигляді. Такі книжки можна читати за допомогою комп'ютерів, мобільних телефонів чи спеціалізованих пристроїв.
 3. 3. Pocket Book 630 Fashion teXet TB-137SE Azbooka eReader
 4. 4. Технічна характеристика Моделі електронних книг, які дозволяють самостійно завантажувати книги з Інтернету. Зазвичай, вони мають дисплеї з електронного паперу (на електроннму чорнилі), які суттєво економлять електроенергію. Але в темряві інформацію з такого дисплея не прочитати, бо зображення утворюється за рахунок відбиття світла, яке падає на нього. Інший тип дисплеїв —дисплеї на рідкокристалічних екранах. Є також електронні книги з кольоровими дисплеями. Багато електронних книг мають сенсорний екран, тобто, екран, що може реагувати на дотик. Відрізняються електронні книги також за об'ємом вбудованої пам'яті, за найбільшим об'ємом зовнішньої пам'яті, який вони можуть підтримувати, та за розмірами дисплеїв .
 5. 5. Електронний папі́р дисплей рідкокристалічних екранах
 6. 6. Виробники які вибрані покупцями 1. Ectaco JetBook – виготовлявся за старою технологією, заряду батареї вистачало на досить обмежений час. 2. Sony Reader – дуже швидкий в роботі, надійний, але доступні не всі формати електронних книг. 3. Pocket book – має високу швидкість роботи і підтримує велику кількість різноманітних форматів.
 7. 7. Переваги електронних книг
 8. 8. Недоліки: Потенційна несумісність з новими апаратним чи програмним забезпеченням (щоб уникнути цього, використовують прості або стандартизовані відкриті формати); Час роботи переносного пристрою від батареї обмежений;  Значні незручності викликає переведення в такий формат паперових видань з великою кількістю іллюстрацій (наприклад, роботи з історії мистецтва, фотоальбоми, збірники карт тощо);  Відносно велика вартість;  Випадки зависання пристроїв;
 9. 9. Найпопулярніші виробники
 10. 10. Електронні книги корисні чи шкідливі? Норвезькі, французькі та британські вчені незалежно один від одного прийшли до однакових висновків: вчитися і освоювати читання потрібно тільки на паперових, а не електронних носіях! Справа навіть не у впливі на зір або випромінюванні. Просто засвоєння матеріалу з екрану достовірно гірше, повільніше і менше зберігається в пам'яті за часом.
 11. 11. Цікаві факти! Хто користується електронною книгою, люблять читати всього 12% дітей, а серед тих, хто читає паперові казки - 55%! Вчені в Силіконовій долині, серед яких, лаборант, то видатний учений, що не професор - то лауреат Нобелівської премії, вчені вчать своїх дітей в школах, де звичайні дерев'яні дошки, крейда і паперові підручники і зошити.. "Гаджети не розвивають дітей, а отупляють!" - твердо впевнені найрозумніші люди планети.
 12. 12. Висновки Електронні книги — це також спеціальні планшети, призначені для читання книг різних форматів чи прослуховування звукових файлів.
 13. 13. Автор презентації: Андрущенко Ірина Студентка природничо – географічного факультету Е- mail: Andrushenko21pgf@gmail.com Cайт: http://andrushenko21pgf.blogspot.com/

×