Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Roshen

12,497 views

Published on

 • Dating for everyone is here: ❤❤❤ http://bit.ly/2F7hN3u ❤❤❤
     Reply 
  Are you sure you want to  Yes  No
  Your message goes here
 • Sex in your area is here: ❤❤❤ http://bit.ly/2F7hN3u ❤❤❤
     Reply 
  Are you sure you want to  Yes  No
  Your message goes here

Roshen

 1. 1. Петлюченко Є. 11-А
 2. 2. ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ Тип: корпорація Гасло: “Солодкий знак якості” Заснування: 1996 р. Штаб-квартира: Україна,Київ Галузь: виготовлення кондитерської продукції Продукція: більше 200 різноманітних видів солодощів Співробітники: 9 тис. ос. Діяльність: Roshen виготовляє понад 200 найменувань цукерок, шоколаду, карамелі, печива, ва фель, мармеладу і тортів при загальному обсязі виробництва біля 200 тисяч тонн на рік
 3. 3. ІСТОРІЯ НАЗВИ БРЕНДУ Кондитерська корпорація Roshen - один з найбільших українських виробників кондитерських виробів. Головний офіс компанії знаходиться в Києві. Назва компанії утворене з прізвища її засновника - Петра Порошенка відкиданням першого і останнього складів. Петро Порошенко – засновник компанії ROSHEN
 4. 4. ІСТОРІЯ УСПІХУ До 2000 року до складу кондитерської корпорації ROSHEN (на той час - "Укрпромінвесткондитер") входили чотири фабрики - Київська ім. Карла Маркса, Маріупольська, Вінницька та Кременчуцька. "Укрпромінвесткондитер" виробляв планування виробничої діяльності фабрик, забезпечення сировиною, збут продукції. На всіх підприємствах корпорації був встановлений однаковий стандарт якості, уніфіковані вимоги до готового продукту, але при цьому в розумінні споживача продукція чотирьох фабрик не асоційовані з одним виробником. Таким чином, перед компанією постала задача ідентифікації продукції з єдиним брендом і створення національного українського бренду.
 5. 5. МАРКЕТИНГОВІ ХОДИ Кондитерська Корпорація Roshen проводить цікаві та пізнавальні екскурсії для дітей у віці від 8 до 14 років на одну з чотирьох кондитерських фабрик, на яких виробляється солодка продукція Roshen – Київську, Вінницьку, Кременчуцьку або Маріупольську. Під час екскурсії діти мають можливість на власні очі побачити процес виготовлення солодощів – роботу новітнього обладнання та професійну працю майстрів- кондитерів. А після екскурсії на школярів чекає приємний сюрприз – дегустація найсмачніших солодощів та цікавий подарунок від Roshen. Маленьких вінничан також запрошують до нового Дитячого розважального центру Roshen, де вони в інтерактивній ігровій формі можуть поспілкуватись з «живим» роботом, стати глядачами 4D кінотеатру та відкрити секрети своїх улюблених солодощів. Усі екскурсії безкоштовні.
 6. 6. Фонтан Roshen Фонтан Roshen — фонтан, збудований в руслі річки Південний Буг поблизу острова Кемпа у Вінниці. Це найбільший в Україніі в Європі плавучий фонтан. За оцінками експертів входить в десятку кращих і видовищних фонтанів світу.[1] Його унікальність полягає в так званій «зимуючій технології», яка дозволяє опустити конструкцію під лід. Фонтан Roshen був збудований за кошти благодійного фонду Петра Порошенка
 7. 7. РОЗВИТОК КОМПАНІІ У 2007 році корпорація ROSHEN реалізувала продукції на $ 650 млн., що на чверть більше, ніж у 2006. Загальний обсяг виробництва кондитерської продукції - 350 тис. т (на 13% більше, ніж у 2006). Для українського ринку корпорація виготовила 150 тис. т продукції (на 11% більше, ніж роком раніше). ROSHEN активно інвестує в розширення і модернізацію виробництва. У 2007 році було інвестовано в розвиток виробництва та капітальне будівництво близько 100 млн. євро. Проведена модернізація обладнання Маріупольської, Київської та Кременчуцької кондитерських фабрик на загальну суму $ 13,3 млн. Закуплено автотехніки на $ 1,7 млн.
 8. 8. ЗА ЩО Ж ТАК ЛЮБЛЯТЬ ROSHEN ??? • Всю кондитерську продукцію фабрики корпорації ROSHEN виробляють на основі натуральних високоякісних продуктів. Постійно удосконалюється рецептура, впроваджуються сучасні технології. Такі солодощі, як торт "Київський", шоколад "Чайка", цукерки "Київ вечірній", "Білочка", "Ліщина" та інші, відомі й улюблені в багатьох країнах світу. Нашу продукцію можна зустріти в Росії, Казахстані, Узбекистані, Молдові, Естонії, Латвії, Литві, США, Канаді, Німеччи ні, Ізраїлі і другіг країнах. • Щорічно фахівці підприємства створюють десятки нових виробів. Новинки останніх років - елітний шоколад Roshen Classic, шоколадні цукерки "Барокко", "Ренуар", "Версаль", "Вар'єте", "Шоколадна колекція", "Рококо", "GRAND Toffy", "Konafetto", карамель "Еклер", желейно-пектинові цукерки "Джеллі", "Боні- Фрут", бісквітні рулети з різноманітними начинками, печиво "Тортинка". "Панночки", "Есмеральда", і "Джуліана", оновлені вафлі "Артек" і зовсім нові "Наполітанки" і "Кріспіки" зуміли з легкістю завоювати серця любителів солодкого, черговий раз довівши, що Roshen - це солодкий знак якості!
 9. 9. ROSHEN - СЬОГОДНІ На сьогоднішній день ROSHEN виробляє більше 200 видів цукерок, шоколаду, карамелі, печива, ва фель, мармеладу і тортів. Корпорація працює з 60 дистриб'юторами в Україні і 120 - у країнах СНД. Продукція ROSHEN успішно продається в Росії, Казахстані, Узбекистані, Молдові , Естонії, Латвії, Литві, США, Канаді, Німеччині та Ізраїлі.
 10. 10. ДЯКУЮ ЗА УВАГУ

×