Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Kazka1

295 views

Published on

  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Kazka1

  1. 1. Казка “Три порося”Казка “Три порося” ВиконавВиконав учень 10-Б класуучень 10-Б класу МуригМуригіін Олександрн Олександр
  2. 2. Жили-були собі економічні суб'єкти -три порося Наф Наф,Ніф Ніф та Нуф Нуф,та вовк.Жили вони у різних країнах.Ніф Ніф працював кухарем,Наф Наф – міліціонером,а Нуф Нуф провідником.
  3. 3. Одного разу Ніф Ніф попросив Нуф Нуфа привезти йому з Індії предмет праці - гострі спеції.Гаразд,каже Нуф Нуф, привезу.Їде Нуф Нуф у засобі праці - потязі та й думає як через кордон провезти їх.Дзвонить Наф Нафу й каже:
  4. 4. • Допоможеш мені товар через кордон перевезти? • -Незнаю,каже Наф Наф,допоможу чим зможу,але є один економічний суб'єкт – вовк,із ним можуть бути проблеми.
  5. 5. Приїхав Нуф Нуф на кордон,бачить вовка,і думає як його надурити.Заховав він спеції у спеціальний ящик під вагон.От ходить вовк,дивиться ніби все гаразд,та якось дивно себе Ніф Ніф поводить,сів у потяг і похїхав із ним.
  6. 6. Звонить Нуф Нуф Ніф Ніфу і каже:”Все нормально,спеції у мене,де зустрінемось?!” “Мабуть у мене,приходь о 6:00.
  7. 7. -“Добре”,каже Нуф Нуф. Прийшов він до Ніф Ніфа,а вовк на даху підслуховує.Вони це почули і викликали Наф Нафа.Той приїхав,почав стріляти у вовка,промазав,забрав братів і вони поїхали у відділ. Через 30 хвилин прийшов вовк почав стукати у двері.Вони не відчинили,вовк набрав повні груди повітря і дунув,відділу не стало,ніби й не було.Потім вовк заарештував всіх трьох.
  8. 8. Через 30 хвилин прийшов вовк почав стукати у двері.Вони не відчинили,вовк набрав повні груди повітря і дунув,відділу не стало,ніби й не було.Потім вовк заарештував всіх трьох.

×