Successfully reported this slideshow.
Your SlideShare is downloading. ×

Komputer.ppt

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Upcoming SlideShare
Etyka_w_biznesie.ppt
Etyka_w_biznesie.ppt
Loading in …3
×

Check these out next

1 of 8 Ad

More Related Content

Recently uploaded (20)

Advertisement

Komputer.ppt

  1. 1. Komputer i peryferia Czyli to co niektórym wystarcza do szczęścia, a innym wyrywa włosy z głowy
  2. 2. Komputer i peryferia  Tajemnicza skrzynka czyli jednostka centralna.  Na co się gapisz - monitor.  Nie trzaskaj czyli litość dla klawiatury.  Nie bójmy się myszki.  Pokaż się dalej - drukarka.  Co się dzieje czyli ja na ekranie - skaner.
  3. 3. Tajemnicza skrzynka czyli jednostka centralna.  to pudło niektórych przeraża a innych znów rozwesela,  dla autorki to podstawowe narzędzie pracy,  wewnątrz jest tylko plątanina przewodów, która potrafi wiele...
  4. 4. Na co się gapisz - monitor  od niego zależy czy będziesz na stare lata widział, czy tylko wspominał co widział,  kolory potrafią zaprzeć dech w piersiach i spustoszyć kieszeń.
  5. 5.  klawiatury bywają różne nie wiem czy kwadratowe lecz na pewno podłużne,  kształt klawiatury decyduje o tym czy na starość będziemy mogli się z kimś przywitać, czy tylko pomachać powykręcanymi dłońmi. Nie trzaskaj czyli litość dla klawiatury
  6. 6. Nie bójmy się myszki  ten gryzoń z ogonkiem podobno jest całkowicie nieszkodliwy,  jego kształt ma dużo do powiedzenia jeśli chodzi o komfort naszej pracy.
  7. 7. Pokaż się dalej - drukarka  Jeżeli znudzi się nam podziwianie naszych prac tylko z monitora to kupujemy drukarkę, niech inni też się pośmieją,  drukarki są różnego typu: - igłowa; - atramentowa; - laserowa.
  8. 8. Co się dzieje czyli ja na ekranie - skaner  To kolorowe pudło potrafi wkomponować wybraną fotkę w komputer,  cała rodzina może bez przerwy w czasie sesji z komputerem spoglądać na nas cyfrowym okiem.

×