Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Street View z thenextstep.pl

172 views

Published on

Korzyści z posiadania Street View
- kreatywna kontrola nad wynikami w Google Maps
- analiza odwiedzin dla poszczególnych sfer
- lepszy ranking w generycznych wynikach Google
- użytkownicy mogą zanurkować w markę przed fizyczną wizytą
- banalnie prosta możliwość osadzenia spaceru na swojej stronie/stronach internetowych
- social share wbudowany w usługę

Published in: Marketing
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Street View z thenextstep.pl

 1. 1. Skuteczna reklama Twojej firmy w Internecie Jedna z najtańszych i najskuteczniejszych form reklamy internetowej Poszerzanie zasięgu WIRTUALNY SPACER STREET VIEW TRUSTED ZDJĘCIA 360° GOOGLE MOJA FIRMA Wykonany w technologii Street View jest zintegrowany z wyszukiwarką Google, Google Maps i Google+ Większa widoczność
 2. 2. Google Street View Trusted Wirtualna wycieczka jest widoczna wynikach wyszukiwarki Google, Mapach Google, profilu Google + i opcjonalnie również na twojej stronie, czy nawet Facebooku przez 24 godziny - 7 dni w tygodniu. Zdjęcia panoramiczne są doskonałą metodą przedstawiania wnętrz czyli dokumentacji i dynamicznej prezentacji. Można z nich również montować video. Panoramy 360° to interaktywne zdjęcia dające wrażenie przebywania wewnątrz sfotografowanej przestrzeni, powodując wrażenie rzeczywistego zwiedzania przestrzeni lub obiektu. Wirtualna wycieczka, którą zobaczy Twój potencjalny klient, to dla Ciebie większa liczba zamówień, rezerwacji w Twojej restauracji, sklepie, punkcie usługowym czy hotelu. To również kreatywna kontrola nad wynikami w Google, większy prestiż dla firmy, a przez to – przyciągnięcie większej liczby klientów.
 3. 3. Większa widoczność Zaproś do siebie klientów, pokazując im zdjęcia wnętrza firmy w Google Street View, wyszukiwarce Google, Google Maps i twojej stronie internetowej.
 4. 4. Większa widoczność WYSZUKIWARKA GOOGLE Informacje o Twojej firmie widoczne w Google to jej najlepsza wizytówka. Zadbaj o to, by była bardziej atrakcyjna dzięki zdjęciom 360°, zdjęciom statycznym, weryfikacji swojego biznesu i właściwym uzupełnieniu informacji. Pomożemy Ci zrobić to dobrze! ZOBACZ PRZYKŁAD
 5. 5. Wyszukiwarka Google ROZSZERZONE WYNIKI WYSZUKIWAŃ Lepsze pozycjonowanie i atrakcyjny wygląd firmy w wynikach wyszukiwania Google: 1. W wynikach wyszukiwarki Google, na jednym z czołowych miejsc pojawi się wizytówka wraz z: • zdjęciami Twojej firmy - które również są oferowane do pakietu • lokalizacją Twojej firmy zintegrowaną z mapami Google • odnośnikiem "zobacz wnętrze", który będzie zachęcał klientów do wirtualnych odwiedzin Twojej firmy. DOSTĘP DO WNĘTRZA LOKALU BEZPOŚREDNIO Z POZIOMU WYSZUKIWARKI.
 6. 6. Większa widoczność MAPY GOOGLE ZOBACZ PRZYKŁAD Dziś większość osób ma zainstalowaną aplikację Google Maps i jest to podstawowe narzędzie do nawigacji i poszukiwania biznesów. Kategorie, nazwy firm, wszystko to ma swoje pozycjonowanie w oparciu o twoją lokalizację (GPS), ilość opinii, jakość danych jaka jest przypisana do wizytówki, autoryzacja itd. Pomagamy klientom w prawidłowej konfiguracji tych danych. Pokaż się z jak najlepszej strony. Gdy potencjalni klienci wyszukają Twoją firmę w Mapach Google, ich pierwsze wrażenie powinno być jak najlepsze.
 7. 7. Google Maps Oprócz dobrej pozycji w wyszukiwarce, co jeszcze ukazuje się w mapach Google: 1. Nagłówek, . 2. Przycisk "Wyznacz trasę", który dzięki GPS-owi i nawigacji w telefonie klienta zaprowadzi go wprost pod drzwi Twojej firmy. 3. Odnośnik "Zobacz wnętrze", od września zastąpiony przez ikonę symbolizującą 360° i wybierana przez algorytm Google (powinna reprezentować ujęcie z wnętrza). 4. Odnośnik do widoku z zewnątrz biznesu, wybierana przez algorytm Google Street View. 5. Odnośnik do super jakości zdjęć reklamujących i pokazujących najlepsze miejsca w lokalu. 6. Marker lokalizacji na mapach Google. MOŻLIWOŚĆ PRZEJŚCIA DO SPACERU PO WNĘTRZU LOKALU BEZPOŚREDNIO Z WIDOKU MAP GOOGLE.
 8. 8. Większa widoczność OSADZENIE (EMBED) SPACERU NA TWOJEJ STRONIE WWW Spacer wirtualny Google Street View | Trusted można w bardzo łatwy sposób wkomponować w stronę internetową i samemu zadecydować z którego miejsca internauci zaczną swoją wirtualną podróż. Gotowy do osadzenia na stronie www kod html otrzymasz po zakończeniu realizacji wirtualnego spaceru.
 9. 9. Wirtualna rzeczywistość i Facebook Facebook / Virtual Reality W pakiecie otrzymasz aplikację do zainstalowania spaceru na Twojej stronie na Facebooku. Będziesz mógł wykorzystywać zdjęcie przygotowane w ramach sesji do komunikacji na Facebooku i innych portalach, które obsługują zdjęcia 360°. Spacer będzie również działał w VR (wirtualnej rzeczywistości). Wystarczy uruchomić go na telefonie i skorzystać z gogli vr, Gear VR, bądź wykorzystać Oculus Rift.
 10. 10. Zdobądź zaufanie Klientów Wybór odpowiedniej restauracji, kawiarni, hotelu czy sklepu to często skomplikowana decyzja. Zdobądź zaufanie klientów, zapraszając ich na wirtualną wycieczkę. Spraw by Klienci nie wychodząc z domu mogli zobaczyć Twoją firmę tak jak gdyby byli tam obecni. Dzięki temu jeszcze przed przyjazdem poznają to, co masz im do zaoferowania.
 11. 11. Zdobądź zaufanie Klientów Użytkownicy, którzy wyświetlili wpis o firmie z wirtualną wycieczką, są dwa razy bardziej zainteresowani rezerwacją miejsca. W przypadku użytkowników w wieku 18-34 lata chęć dokonania rezerwacji po obejrzeniu wirtualnej wycieczki wzrosła aż o 130%. WIRTUALNE WYCIECZKI POZWALAJĄ DWUKROTNIE ZWIĘKSZYĆ ZAINTERESOWANIE WPISAMI O FIRMIE
 12. 12. Zdobądź zaufanie Klientów Spośród ankietowanych użytkowników 67% chciałoby większej liczby wpisów o firmach z wirtualnymi wycieczkami. W pozostałej grupie 26% nie miało zdania, a 7% stwierdziło, że większa liczba wirtualnych wycieczek nie jest potrzebna. DWÓCH NA TRZECH UŻYTKOWNIKÓW CHCE WIĘCEJ WIRTUALNYCH WYCIECZEK GOOGLE TO NUMER 1 W WYSZUKIWANIU LOKALNYM Poszukując online restauracji, sklepów, punktów usługowych i hoteli, 62% użytkowników korzysta z Google.
 13. 13. Zdobądź zaufanie Klientów SZCZEGÓŁY BADANIA Ilościowe badanie rynkowe zostało przeprowadzone w lipcu 2015 roku przez niezależną firmę zajmującą się badaniem rynku. Jego celem było poznanie wpływu wirtualnych wycieczek na zwiększanie zainteresowania konsumentów lokalnymi firmami. Ankieta online została przeprowadzona wśród konsumentów, którzy na dowolnym urządzeniu wyszukiwali w Internecie informacje o restauracjach lub hotelach w przeciągu ostatnich 30 dni. W okresie od 21 lipca a 2 sierpnia 2015 roku zebrano odpowiedzi z próby liczącej 1201 respondentów. Utworzono różne wersje wpisu o lokalnej firmie (oddzielnie dla hotelu i restauracji), zawierające podstawowe informacje, zdjęcia i/lub wirtualną wycieczkę (do utworzenia każdej wersji wykorzystano te same zasoby multimedialne). Respondenci zostali poproszeni o obejrzenie jednej z wersji w przypadku każdego typu firmy (w losowej kolejności). Każdy z uczestników badania zobaczył: 1 wpis dla hotelu i 1 wpis dla restauracji oraz 1 wpis z wirtualną wycieczką i 1 wpis bez wirtualnej wycieczki. Uwaga: wyświetlanie alternatywnych wersji wpisów było równomiernie losowe w całej badanej grupie. Po obejrzeniu każdego wpisu uczestnicy badania zostali poproszeni o ocenę swojego zainteresowania dokonaniem rezerwacji. Oceny alternatywnych wersji wpisów (z wycieczką i bez niej) zostały zestawione, by ocenić wpływ wirtualnych wycieczek na zainteresowanie danymi obiektami.
 14. 14. Zdobądź zaufanie Klientów STATYSTYKI 97% wyszukiwań w Polsce odbywa się za pośrednictwem wyszukiwarki Google. 81% konsumentów szukających usług lokalnych, produktów lub firm zaczyna lub kończy na wyszukiwarce Google Maps™ 62% klientów poświęca więcej uwagi wynikom wyszukiwania, jeżeli te zawierają profesjonalne zdjęcia 84% z tych klientów wybierze usługę pod wpływem zdjęć 68% posiadaczy smartfonów posiada zainstalowaną aplikację Google Maps™, to najczęściej używana aplikacja na świecie 1,177,000,000 to przybliżona liczba użytkowników korzystających z wyszukiwarki Google 181,132,000,000 to średnia miesięczna liczba zapytań w wyszukiwarce Google Statystyki z 2013r.
 15. 15. Zalety posiadania Google Street View Trusted
 16. 16. Zalety Twój biznes zostanie wizualnie wyróżniony w wyszukiwarce Google Dzięki rozszerzonym wynikom wyszukiwania Google, Mapach Google i na stronach Google+. Klienci będą mogli wejść do Twojego lokalu i zwiedzić go tak jakby byli tam osobiście, używając znanego im interfejsu z usługi Google Street View. Nie musisz posiadać własnej strony internetowej Jeśli posiadasz stronę internetową możesz umieścić wirtualną wycieczkę Google na swojej stronie lub profilu na Facebooku, używając kodu HTML. Nie musisz jednak posiadać strony internetowej, aby móc korzystać z usługi Google Street View. Dodatkowa promocja Twojej firmy dzięki wysokiej jakości zdjęciom Sesja zdjęciowa tworzona na potrzeby wirtualnego spaceru obejmuje wykonanie profesjonalnych fotografii miejsc w Twojej firmie. Zdjęcia będą wyświetlane na Twojej lokalnej stronie Google+ oraz w wynikach wyszukiwania Google. Zdjęcia i panoramy możesz wykorzystywać ponadto we własnych materiałach promocyjnych, czy na stronie internetowej firmy.
 17. 17. Zalety Dostęp do zdjęć Twojej firmy z poziomu wyszukiwarki Google Wnętrze Twojej firmy będzie można odwiedzić również z poziomu wyszukiwarki Google, ponieważ zdjęcia miejsc oraz spacer zostanie opublikowany w wynikach wyszukiwania. Każdy przed wizytą będzie mógł zobaczyć Twoją firmę w wyszukiwarce Każdy internauta, z dowolnego miejsca na ziemi, z komputera, tabletu, czy smartfona zobaczy wnętrze Twojej firmy i sprawdzi, czy warto udać się tam osobiście. My zadbamy o to, aby zdjęcia zapierały dech w piersiach. Kreatywna kontrola nad wynikami w Google Maps Wirtualny spacer zostanie opublikowany na mapach Google i połączony z usługą Street View pod aktualnym adresem siedziby Twojej firmy. Lepszy ranking w generycznych wynikach Google Wyszukiwarka, Google Maps, Google +. Rezultaty z Google są ważniejsze dla
 18. 18. Zrealizowane projekty
 19. 19. Zrealizowane projekty Przykłady zrealizowanych projektów (więcej na www.thenextstep.pl) : Artis Wellness Club – najnowocześniejszy klub fitness ZOBACZ SPACER SieJe – sklep ze zdrową żywnością ZOBACZ SPACER
 20. 20. Zrealizowane projekty Przykłady zrealizowanych projektów (więcej na www.thenextstep.pl) : iVelo – sklep kolarski ZOBACZ SPACER Gościniec Molo – hotel ZOBACZ SPACER
 21. 21. Zrealizowane projekty Przykłady zrealizowanych projektów (więcej na www.thenextstep.pl) : Adventure Sports – sklep sportowy ZOBACZ SPACER Brant Hotel & Restaurant ZOBACZ SPACER
 22. 22. Zrealizowane projekty Przykłady zrealizowanych projektów (więcej na www.thenextstep.pl) : Rehasport – klinika rehabilitacyjna ZOBACZ SPACER ODENT – Centrum Ortodoncji i Implantologii ZOBACZ SPACER
 23. 23. Zamów sesję zdjęciową Zaufani fotografowie i agencje mają certyfikat Google. Jeśli chcesz umówić się na sesję, skontaktuj się z nami!
 24. 24. Materiał zamieszczony w niniejszej prezentacji jest ograniczony prawami autorskimi The Next Step i nie może być kopiowany, publikowany ani rozpowszechniany w żadnej formie. Kopiowanie, publikowanie lub rozpowszechnianie materiału zamieszczonego w niniejszej prezentacji jest możliwe wyłącznie za pisemną zgodą The Next Step. aleks@thenextstep.pl602 11 88 66Aleks Grynis www.thenextstep.pl

×