Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Loading in …3
×
1 of 3

More Related Content

You Might Also Like

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Related Audiobooks

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Přihlášení do OvidMD

  1. 1. ČR: Albertina icome Praha s.r.o., Štěpánská 16, Praha 1, tel. 222 231 212, aip@aip.cz, www.aip.cz SR: Albertina icome Bratislava s.r.o., Cukrová 14, Bratislava, tel. 02-529 324 50, aib@aib.sk, www.aib.sk OvidMD Advantage – databáze měsíce pro listopad 2014 Vyžádejte si individuální nezávazný přístup platný do konce listopadu 2014 Co je OvidMD Advantage Informační služba pro klinickou praxi obsahuje na jednom místě tyto zdroje:  v bibliografické databázi OVID Medline  v 11 nejpopulárnějších časopisech z edice Current Opinion (plné texty, retrospektiva poslední 2 roky)*  v 70ti referenčních příručkách pro všeobecnou medicínu a příbuzné obory (plné texty)*  v Evidence-Based Guidelines  v medicínských kalkulátorech (Medical Calculators)  v informacích o lécích (A to Z Drug Facts)  v informacích pro pacienty ze zdrojů UpToDate a RelayHealth  a v klinických tématech v UpTodate (pokud vaše instituce není předplatitelem UpToDate, zobrazí se vám prvních 5 odstavců textu, předplatitelé UpToDate se mohou prokliknout přímo do UpToDate na plný text). *Kompletní seznam časopisů z edice Current Opinion a referenčních příruček z produkce vydavatelství Lippincott Williams & Wilkins. Více info: http://www.aip.cz/produkty/2817-ovidmd-advantage/ Návody a manuály Návod pro práci v OvidMD anglicky OvidMD® Advantage Fact Sheet OvidMD Advantage plakát Máte dotaz? Napište nebo zavolejte:
  2. 2. ČR: Albertina icome Praha s.r.o., Štěpánská 16, Praha 1, tel. 222 231 212, aip@aip.cz, www.aip.cz SR: Albertina icome Bratislava s.r.o., Cukrová 14, Bratislava, tel. 02-529 324 50, aib@aib.sk, www.aib.sk Jak se přihlásit do OvidMD 1. přes http://login.ovidmd.ovid.com/ v jednom kroku: Máte dotaz? Napište nebo zavolejte: Zde zadejte Username a Password, které jste obdrželi e-mailem.
  3. 3. ČR: Albertina icome Praha s.r.o., Štěpánská 16, Praha 1, tel. 222 231 212, aip@aip.cz, www.aip.cz SR: Albertina icome Bratislava s.r.o., Cukrová 14, Bratislava, tel. 02-529 324 50, aib@aib.sk, www.aib.sk Jak se přihlásit do OvidMD 2. přes http://ovidsp.ovid.com/ ve dvou krocích: Máte dotaz? Napište nebo zavolejte: Přechod do OvidMD Vyhledávání v časopisech (Journals) nebo příručkách (Books) Vyhledávání v Medline Zde zadejte Username a Password, které jste obdrželi e-mailem.

×