Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Koszule marki Agonista

Nawet wyjątkowa męska koszula to po prostu koszula, ale koszula Z WARTOŚCIAMI to zupełnie nowa jakość.
Po piersze więc: koszule marki Agonista - to charakterystyczna stójka, organiczna bawełna, guziki z masy perłowej i pojedynczy guzik w kolorze wina.
Po drugie - to cała filozofia!

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Koszule marki Agonista

 1. 1. Koszule marki Agonista
 2. 2. Agonista to nowa marka eleganckich koszul męskich na polskim rynku, stworzona w odpowiedzi na zmieniającą się kulturę biznesu, która coraz rzadziej wymaga krawata.
 3. 3. Podstawowym produktem marki są koszule ze stójką, a wyróżnikami – bawełna organiczna i charakterystyczny guzik w kolorze czerwonego wina.
 4. 4. Koszule Agonisty wykonane są z bawełny organicznej pochodzącej z kontrolowanych upraw ekologicznych w Stanach Zjednoczonych i Egipcie. Nasza bawełna spełnia wysokie wymagania środowiskowe i społeczne certyfikatu Global Organic Textile Standard (GOTS).
 5. 5. Tkanina użyta do produkcji koszul Agonisty tkana jest w Austrii. Natomiast proces szycia odbywa się w szwalni w Polsce.
 6. 6. Podwójnie skręcone włókna powodują, że tkanina jest trwalsza od innych materiałów bawełnianych i wyjątkowo wytrzymała.
 7. 7. Tkanina jest uszlachetniana naturalnym wyciągiem z aloesu, który zapewnia najwyższy komfort w kontakcie z ciałem.
 8. 8. Koszula jest jedwabiście gładka w dotyku, ale ciepła na skórze. Naturalnie lekka i przewiewna, a nie wymaga noszenia podkoszulka.
 9. 9. Wszystkie koszule Agonisty na przedniej plisie za guzikami mają charakterystyczne przeszycie ściegiem fastrygowym (przypominającym przerywaną linię) o stałej długości szwu i w kolorze jedynie o ton różniącym się od koloru samej koszuli.
 10. 10. Guziki wykonane są z naturalnej masy perłowej z muszli Trochus Niloticus, z kontrolowanych hodowli na Filipinach. Występującej na spodniej części zabarwienia świadczą wyłącznie o ich naturalnym pochodzeniu. Materiał wykorzystywany do ich produkcji jest dopuszczony do handlu międzynarodowego na podstawie Konwencji Waszyngtońskiej (CITES).
 11. 11. Na obramowaniu każdego guzika - także na tych najmniejszych – znajduje się nazwa „Agonista”, pisana charakterystyczną czcionką. Napisy wypalane są laserowo we Włoszech.
 12. 12. Koszule ze stójką oferowane są zarówno w wersji formalnej, z mankietami zapinanymi na spinki, jak i codziennej – z mankietami na guziki. Dostępne są także dwa modele z tradycyjnym kołnierzykiem.
 13. 13. Wszystkie koszule marki Agonista dostępne w trzech kolorach: białym, błękitnym i kremowym (ivory).
 14. 14. o Agonista to pasja. Szczery entuzjazm i pozytywna filozofia realizują się w zamiłowaniu do działania. o Agonista to niezależność i swoboda. Idzie własną drogą i sam kształtuje swój świat. o Agonista to czystość i prostota. Naturalność i lekkość podkreślają odkryte na nowo piękno życia. o Agonista to użyteczność. Praktyczność i solidność służy temu, by każdy dzień był lepszy. o Agonista to cielesność. Intensywne emocje podsycają pierwotną zmysłowość. o Agonista to oryginalność. Poszukiwanie piękna jest wyrazem zdrowego pragnienia, by się wyróżniać. o Agonista to żądanie wolności męskiej ekspresji. Jest wyjątkowy, ekskluzywny, nie dla każdego! o Agonista łączy i wywołuje reakcje. AGONISTA. MĘSKIE KOSZULE. MANIFEST AGONISTY
 15. 15. www.agonista.pl sklep@agonista.pl

  Be the first to comment

  Login to see the comments

Nawet wyjątkowa męska koszula to po prostu koszula, ale koszula Z WARTOŚCIAMI to zupełnie nowa jakość. Po piersze więc: koszule marki Agonista - to charakterystyczna stójka, organiczna bawełna, guziki z masy perłowej i pojedynczy guzik w kolorze wina. Po drugie - to cała filozofia!

Views

Total views

3,268

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

1,440

Actions

Downloads

2

Shares

0

Comments

0

Likes

0

×