Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Polecane miasto

151 views

Published on

Moje miasto Sosnowiec.

Published in: Travel
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Polecane miasto

 1. 1. Polecana miejscowość - Sosnowiec Miasto na prawach powiatu na południu Polski, w województwie śląskim, w Zagłębiu Dąbrowskim będącym historyczną częścią zachodniej Małopolski. Położone na Wyżynie Śląskiej, stanowiącej część Wyżyny Śląsko-Krakowskiej, nad 3 rzekami: Czarną Przemszą, Białą Przemszą i Brynicą. Znajduje się we wschodniej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP).
 2. 2. Zdjęcie przedstawia widok Dworca Głównego od strony miasta. Fotografia pochodzi z portalu Wikipedia: https://pl.wikipedia.org/wiki/Sosnowiec Klikając w fotografię poniżej, dowiesz się co aktualnie dzieje się w Sosnowcu.
 3. 3. Jak dojechać: Na mapce są zaznaczone trzy możliwe drogi dojazdu do Sosnowca z miejscowości Dąbrowa Górnicza. Najszybsza droga prowadzi przez DK94, następnie należy zjechać zjazdem Centrum/ Milowice i skręcić w lewo.
 4. 4. Ciekawe miejsca Pałac Schöna w Sosnowcu Egzotarium w Sosnowcu Zamek Sielecki W Sosnowcu jest wiele ciekawych miejsc, które można odwiedzić.
 5. 5. Aktualna prognoza pogody dla miasta Sosnowiec Mapa miasta SosnowiecKliknij tu Serwis internetowy miasta Sosnowiec Wejdź tu
 6. 6. Czy Sosnowiec sąsiaduje z Dąbrową Górniczą? a) TAK b) NIE c) Kiedyś tak, obecnie już nie.
 7. 7. Błędna odpowiedź Wejdź tu
 8. 8. BRAWO ! Idziesz dalej
 9. 9. Źródła: • Strona internetowa www.sosnowiec.naszemiasto.pl • Serwis internetowy www.sosnowiec.pl • Internetowa encyklopedia www.pl.wikipedia.org

×