Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Kas bendro tarp AGILE ir inovavimo?

581 views

Published on

Martyno Šukio pranešimas, skaitytas Agile dienoje 2013 gegužės 9 d.

Nors apie inovacijas pastaruoju metu Lietuvoje girdime gan dažnai, tačiau su sistemingu organizacijų inovavimo planavimu ir inovavimo kultūros diegimu susiduriame retai. Pranešime kalbėsiu apie strateginį inovacijų kultūros diegimą organizacijose naudojantis design thinking būdu. Lyderaujančios pasaulio organizacijos jau senokai diegia design thinking principus verslo organizavime. Kalbėsimės apie tai, kad norint inovuoti šiuolaikinėje verslo aplinkoje būtina mąstyti tarsi būtume dizaineriai. Pristatysiu problemų identifikavimą ir jų sprendimo būdus inovatyviais, bet nebrangiais metodais.

Published in: Technology, Business
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Kas bendro tarp AGILE ir inovavimo?

  1. 1. inovacyon
  2. 2. designare
  3. 3. http://www.visualphotos.com
  4. 4. 7 paslaptysAštrink fokusąŽaismingos taisyklėsŽymėk eiliškumąŽymėk erdvėjeLavink smegenisSpręsk fiziškai
  5. 5. Agilemanifestas
  6. 6. Kreditaiwww.deskeng.comwww.paristechreview.comwww.weirduniverse.nethttp://tickledbylife.comwww.findamachine.comlh6.ggpht.comhttp://www.weareprivate.net25.media.tumblr.comhttp://grapefriend.files.wordpress.comopenwalls.comhttp://www.filmschoolrejects.comhttp://www.visualphotos.comhttp://www.washington.eduhttp://cdn2.sbnation.comtheredlist.frhttp://kickasstrips.comhttp://files.g4tv.comhttp://classnfab.files.wordpress.comhttp://upload.wikimedia.orghttp://3.bp.blogspot.comDoctormarco.comwww.starpulse.comhttp://dschool.stanford.edu

×