Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Kniha "Adaptivní organizace"

395 views

Published on

Jaké jsou primární bariéry budování úspěšné organizace, jaká cesta vede k dlouhodobému úspěchu, jak reagovat na rychle měnící se podmínky v podnikání? To jsou všechno otázky, na které dává odpověď kniha Adriána Podskľana a kol. "Adaptivní organizace" zpracovaná na vysoké polygrafické úrovní, která vyjde v nakladatelství Management Press v březnu roku 2015!

Published in: Education
  • Login to see the comments

  • Be the first to like this

Kniha "Adaptivní organizace"

  1. 1. 1 Kniha, jež je určena každému, jehož zájmem není pouze dosažení okamžitého zisku, ale i sociální rozměr podnikání a to, co zanechá dalším generacím. Autoři staví na svých rozsáhlých vědomostech a zkušenostech z praxe a využívají konkrétních příkladů reálných firem. Zároveň připomínají jednoduchá, ale funkční, a o to důležitější pravidla selského rozumu, na které někdy ke své škodě zapomínáme. ADRIÁN PODSKĽAN a KOLEKTÍV PRŮVODCE NA CESTĚ K FIREMNÍ DLOUHOVĚKOSTI Objednávky zasílejte na e-mail: hejtmankova@mgmtpress.cz

×