Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
1
Potvrďte zájem o představení knihy na podsklan@yahoo.com
Středa 20. května 2015 od 9.45 hodin
TAKAVARNA, Na Topolce 2, 1...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Představeni publikace Adaptivní organizace a pomoc absolventům Jedličkova ústavu

289 views

Published on

Specifická a pozoruhodná beseda věnovaná představení publikace se soutěží o pozoruhodné dárky a dražbou zajímavých publikací včetně knížky „Adaptivní organizace“ s podpisy významných osobností a celebrit za účelem finanční pomoci Maturus o.p.s., který podporuje absolventy Jedličkova ústavu a škol.

Published in: Leadership & Management
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Představeni publikace Adaptivní organizace a pomoc absolventům Jedličkova ústavu

  1. 1. 1 Potvrďte zájem o představení knihy na podsklan@yahoo.com Středa 20. května 2015 od 9.45 hodin TAKAVARNA, Na Topolce 2, 140 00 Praha 4 Program Beseda a informace o vydané knize a nadaci ZET Foundation s Adriánem Podskľanem Představení služeb a výrobků Maturus o.p.s., TA KAVÁRNA a poradenského konsorcia AP Solution Soutěž o pozoruhodné dárky a dražba zajímavých publikací včetně knížky „Adaptivní organizace“ s podpisy významných osobností a celebrit za účelem finanční pomoci Maturus o.p.s., který podporuje absolventy Jedličkova ústavu a škol Inspirace pro diskuzi T. a J. Baťa, S. Jobs, M. Zelený, S. Bernard, Š. Kassay. L. Sedmák st. Baťa Co., Toyota, Kyocera, Ikea, Apple, Linet, Fosfa, I.D.C Holding, Rodinný pivovar Bernard Připravenost, přizpůsobivost a prozíravost Cena zdarmaDárky pro účastníky

×