Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Upcoming SlideShare
I phone 5s
Next
Download to read offline and view in fullscreen.

0

Share

Download to read offline

Sic2014

Download to read offline

Related Audiobooks

Free with a 30 day trial from Scribd

See all
  • Be the first to like this

Sic2014

  1. 1. 18 – 21 NİSAN 2014 Tura Turizm’in Özel Hava Yolları ile Sicilya Palermo (1 Gece) & Katanya (2 Gece) AYT TOUR 0 242 323 17 28
  2. 2. 2.Gün/ 19 Nisan 2014 Palermo - Katania Otelde alacağımız kahvaltı sonrasında odalarımızı boşaltıyoruz ve Catania’ya yol alıyoruz. Yol üzerinde Sicilya kasabalarından ciceklerle suslu kucuk, sirin balkonlu evleri, ve nefis akdeniz manzarasi ile Etna Yanardağını karşısına almış Taormina kasabasını da görme imkanımız olacak. Ardından Catania’ya varışımızla, panoramik olarak yapılacak şehir turu ile programımıza devam ediyoruz. Duomo Katedrali, Fontana Dell’elefante, Piazza Repubblica, Etna Caddesi görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde. 3.Gün/ 20 Nisan 2014 Katania kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Etna Yanardağı turuna katılabilirler. Avrupa’nın Vezüv ve Stromboli ile beraber aktif olan yanardağlarından bir olan Etna ziyaretçilerine sıra dışı bir deneyim sunmaktadır. Etna’nın Şu anki yüksekliği 3.326 m olmakla beraber, zirvedeki püskürmelerle bu yükseklik zaman zaman değişmektedir. (75 €ur) Herkesi bu eşsiz doğa olayını keşfetmeye davet ediyoruz. Geceleme Katania’da 4.Gün/ 21 Nisan 2014 Katania – İstanbul Sabah Kahvaltısının ardından odaları boşaltma. Ardından rehberimizin belirleyeceği saatte buluşuyoruz ve Catania Havalimanı'na hareket ve Tura Turizm Özel Hava Yolları ile 20:00 uçağı ile geri dönüyoruz. Istanbul’a varışımızla beraber turumuzun sonu. 1.Gün/ 18 Nisan 2014 Istanbul – Katania – Palermo Siz değerli misafirlerimiz ile Atatürk Hava Limanı Dış Hatlar gidiş Terminali AYT TOUR kontuarı önünde 04:00 ’de buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Tura Turizm’in Özel Hava yolları ile 06:20’da Catania’ya uçuş. Catania’ya 07:25’de varıyoruz. Varışımızla beraber Sicilya’nın Akdeniz manzaralı yollarından Palermo’ya yol alıyoruz. Varışımızla beraber panoramik olarak yapılacak şehir turunda Cappella Palatina, San Giovanni Katedrali, Politeama Meydanı, Palazzo Normanni, Wuattro Canti Meydanı, Via Roma ve Via Liberta caddeleri görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde. AYT TOUR 0 242 323 17 28
  3. 3. Gezi Ücretine Dahil Olan Hizmetler: Principe Catania 4*VB  Programda belirtilen tüm transferler  Programda belirtilen panoramik şehir turları  Rehberlik Hizmetleri  Zorunlu Seyahat Sigortası Gezi Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler:  Otel ekstralarınız  Dahil olduğu belirtilemeyen tüm ekstra turlar  Yemekler sırasında alınacak içecekler  Vize ücreti (120 euro)  Yurtdışı çıkış vergisi (15 TL) OTELLER 2 ve 3 Kişilik Oda / Kişibaşı Tek Kişilik Oda Farkı 03 – 12 Yaş Çocuk 0 –2 Yaş Çocuk 4* Oteller € 426 € 220 € 406 € 216  Özel Hava Yolları ile Istanbul-Catania -Istanbul ekonomi sınıf uçak bileti  Havalimanı vergileri  Aşağıda belirtilen otellerde (veya benzeri 3 gece Oda-Kahvaltı konseptinde konaklama)  4* Otellerde : Palermo’da (1 Gece) Ibis Styles Hotel Palermo 4*VB Katania’da (2 Gece Hotel AYT TOUR 0 242 323 17 28
  4. 4. Uyarılar / Notlar:  Fiyatlar; Havayollarının 20.01.2011 tarihindeki en düşük fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır. yerel havayollarını değiştirebilir.
  Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir. 
  Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz. 
  Otellerde check – in saati 14.00 ve check – out saati 11 - 12.00 arasıdır. 
  Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır. 
 sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz. 
  Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibarıyla kimliğimiz, minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport ve Schengen vizesi gerekmektedir.  Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, AYT TOUR ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.
  Geziye, AYT TOUR rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir. 
  Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden AYT TOUR sorumlu değildir. 
  AYT TOUR, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar. 
  Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir. 
  AYT TOUR, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu ve (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden AYT TOUR ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde AYT TOUR herhangi bir sorumluluk taşımaz. 
  Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha  Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, AYT TOUR geziyi, tur kalkış tarihinden 7 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve AYT TOUR 0 242 323 17 28

Views

Total views

256

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

2

Actions

Downloads

2

Shares

0

Comments

0

Likes

0

×