Add education

581 views

Published on

We are established agency company in Istanbul working for the language schools and colleges / universities to send them international students.

Published in: Education
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
581
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1
Actions
Shares
0
Downloads
4
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide
 • www.ingilteredeingilizce.net
 • www.ingilteredeingilizce.net
 • www.ingilteredeingilizce.net
 • www.ingilteredeingilizce.net
 • www.ingilteredeingilizce.net
 • www.ingilteredeingilizce.net
 • www.ingilteredeingilizce.net
 • www.ingilteredeingilizce.net
 • www.ingilteredeingilizce.net
 • www.ingilteredeingilizce.net
 • Add education

  1. 1. ADD EDUCATION ADD EDUCATION Hakkımızda www.ingilteredeingilizce.net Kurumumuz 1996 yılından bu yana aktif /büyüyen bir şekilde yurtdışında, özellikle İngiltere ve Amerika ve diğer ülkelerde bulunan yabancı dil/mesleki sertifika okulları ve Universitelerin acentalığını yapmakta, bu ülkelerde eğitim almak isteyen öğrenci ve profesyonellere tamamen ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir.Kurumumuz Yurtdışı Dil Okulları,Yurtdışı Dil Kursları,Yurtdışı Yaz Okulları, Yurtdışı Yaz Kampları, Yurtdışı Sertifika Eğitimi Kursları, Yurtdışı Diploma Eğitimi, Yurtdışı Üniversite Eğitimi, TOEFL , IELTS, Konularında hizmet vermektedir.       ADD Yurtdışı Eğitim ekibi olarak farklı/kişiye özel/profesyonel yaklaşımla yurtdışında başladığımız yurtdışı eğitim danışmanlık hizmetini Türkiye’de başarı ve titizlikle sürdürmekteyiz.İngiltere’deki ekibimiz ile her an O ülkede eğitim almakta olan öğrencilerimize, eğitim ve kariyer hedeflerine uygun profesyonel danışmanlık hizmeti vererek, en doğru tercihi yapmalarına yardımcı olmaktadır. Başta İngiltere, Amerika,Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta ve İspanya’da olmak üzere dünyadaki pek çok prestijli Kolej , Dil Okulu ve Üniversite’nin Türkiye resmi temsilciliğini yapmaktadır.
  2. 2. ADD EDUCATION ADD EDUCATION www.ingilteredeingilizce.net ADD Education/ Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı: < 10 Yılı Aşkın Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Tecrübesine Sahiptir, < BRITISH COUNCIL Tarafından Sertifikalandırılmış Acentedir, < Türkiye’den İngiltere Merkezli English UK Eğitim Derneği Üyeliğine Kabul Edilmiş Bir Eğitim Danışmanlık Şirketidir,        Temsilciliğini yaptığımız her bir eğitim kurumunu; uluslar arası kalitesi, ders kitapları seçimi, hocaların yeterlilikleri, şehir merkezine yakınlığı, sunduğu konaklama seçenekleri, öğrenci kombinasyonu ve eğitim verilen programlar konularında ayrıntılı bir şekilde inceleyip bizzat sınıflarda derse katılarak sınıf ortamlarını gözlemliyoruz. Bunların neticesinde kalitesine inandığımız okullarla temsilcilik anlaşmasına karar veriyoruz. Bu titiz çalışmalar öğrencilerimizin kaliteli bir ortamda daha iyi bir eğitim almalarına olanak sağlamak ve hayal kırıklıklarına meydan vermemek için yapılmaktadır.
  3. 3. ADD EDUCATION ADD EDUCATION www.ingilteredeingilizce.net                                 HİZMETLERİMİZ √ En uygun Eğitim Alternatifinin Seçiminde Yeterli Sayıda Görüşme Yapıldıktan Sonra Karar Verilmesinin Ardından Okul Kayıtlarının Yapılması Ve Kabul Mektuplarının Getirtilmesi. √ Öğrenciye en Uygun Konaklama Alternatifi Seçildikten Sonra İsteğe Uygun Konaklama Başvurularının Yapılması √ Gidilecek Şehire Göre En Uygun Olabilecek Uçak Rezervasyonlarının Gerçekleştirilmesi. √ Öğrencinin İsteğine Bağlı Olarak Talep Edilirse Havaalanı Karşılama Servisi Ayarlanması. √ Seçilen Ülkeye Göre, Vize İşlemlerinde Danışmanlık Hizmeti Verilmesi. √ Seçilen Program Süresince Her Türlü Takibin Yapılarak,Gerektiği Takdirde Destek Sağlanması.
  4. 4. ADD EDUCATION ADD EDUCATION www.ingilteredeingilizce.net Dil Okulları : Kurumumuzda Dil Okulu Yerleştirmelerinde ; Öğrencinin Amacıyla Alakalı Olarak , En Uygun Ülke Ve Merkezin Seçilmesi , En İdeal Programın Ve Sürenin Belirlenmesi Öğrencinin Bütçesine En Uygun Okulun Belirlenmesi Amaçlanmaktadır.
  5. 5. ADD EDUCATION ADD EDUCATION www.ingilteredeingilizce.net Yaz Okulları : Genç Öğrenciler İçin ( 10 Yaştan İtibaren) Yabancı Dilini En Uygun Yerde Ve Ortamda Geliştirmek,Farklı Bir Ülke Deneyimi Yaşamak,Değişik Kültürler İle Karşılaşmak Ve Bu Kültürleri Tanımak,Uluslararası İnsan İlişkilerinde İlk Adımları Atmak,Yeni Dostluklar Kazanmak Ve Dil Eğitimini Spor,Gezi,Sosyal Ve Kültürel Aktiviteler İle Zenginleştirmek Amaçlıdır.
  6. 6. ADD EDUCATION ADD EDUCATION www.ingilteredeingilizce.net Sertifika Programları : Mesleki Yetenek Ve Bilgi Kazanmak Adına Lisans Veya Yüksek Lisans Eğitimi İçin Yeterli Bütçe Veya Zaman Ayıramayanlar Veya Bu Eğitimlere Halihazırda Sahip Ancak Belli Bir Konuda Daha Fazla Uzmanlaşmak İsteyen Kişiler İçin Kısa Veya Uzun Süreli Amerika,İngiltere,Kanada,Avustralya Gibi Birçok Ülkede Ve Birçok Farklı Alanda Sunulan Sertifika Programlarına Yerleştirilmesi.
  7. 7. ADD EDUCATION ÇALIŞTIĞIMIZ OKULLAR www.ingilteredeingilizce.net                                
  8. 8. ADD EDUCATION ADD EDUCATION www.ingilteredeingilizce.net                                 İngiltere Ekibimiz – Graham & Sunnie
  9. 9. ADD EDUCATION ADD EDUCATION www.ingilteredeingilizce.net                                 REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI Berk ATİLLA Bilgi Unv. Ezgi ÇELİK –Yeditepe Unv. Hayrullah SONUZUN-Abdi İbrahim İlaç ADANA Bölge MÜDÜRÜ Yunus Alphan –Kocaeli Unv.
  10. 10. ADD EDUCATION ADD EDUCATION www.ingilteredeingilizce.net                                 ADD Yurtdışı Egitim Danışmanlık Elysium Life Villaları Kısım 1 No 11 Sancaktepe-ISTANBUL Tel:0216-561 00 25 / 0545 880 24 05 skype : englishinengland / AykutEryilmaz info @ ingilteredeingilizce .net

  ×