Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
У межах проекту учні початкової школи
навчаються за спеціально розробленими
навчальним планом і навчальними
програмами, як...
Сформувати первинні уявлення про
геграфічні, фізичні, хімічні, біологічні
об’єкти, створивши передумови для
якнайкращого з...
Науково-педагогічний проект
"Інтелект України" реалізується у
початковій школі на базі державних
програм з різних навчальн...
Це комплексна програма , яка
закладає якісний фундамент
для оволодіння різними науками,
різних напрямків.
Цей проект дає к...
Основні правила проекту:
дитина може бути успішною і має
бути успішною у школі;
дитині має бути цікаво на уроках;
дитині м...
Основні правила проекту:
дитина може бути успішною і має
бути успішною у школі;
дитині має бути цікаво на уроках;
дитині м...
Презентація Інтелект України
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Презентація Інтелект України

1,873 views

Published on

Презентація Інтелект України

Published in: Art & Photos
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Презентація Інтелект України

  1. 1. У межах проекту учні початкової школи навчаються за спеціально розробленими навчальним планом і навчальними програмами, які дозволяють: Розвинути математичні здібності дітей, створити передумови для успішного засвоєння шкільного курсу математики. Сформувати навички раціонального читання, створивши передумови для успішного засвоєння предметів гуманітарного циклу. Вільно спілкуватися іноземними мовами.
  2. 2. Сформувати первинні уявлення про геграфічні, фізичні, хімічні, біологічні об’єкти, створивши передумови для якнайкращого засвоєння географії, хімії, біології, фізики (навчальні предмети «Я і Україна», «Еврика»). Сформувати компетентність «Умій вчитися», розвинути пізнавальні процеси дітей, створивши передумови для успішного навчання дитини (предмет «Навчаймося разом»
  3. 3. Науково-педагогічний проект "Інтелект України" реалізується у початковій школі на базі державних програм з різних навчальних дисциплін. До проекту пропонується власний навчально- методичний комплект (підручники – зошити з друкованою основою, посібники для вчителя), забезпечений комп'ютерною підтримкою (аудіо-, відеозаписами).
  4. 4. Це комплексна програма , яка закладає якісний фундамент для оволодіння різними науками, різних напрямків. Цей проект дає комплекс знань, умінь, навичок для всебічного розвитку особистості.
  5. 5. Основні правила проекту: дитина може бути успішною і має бути успішною у школі; дитині має бути цікаво на уроках; дитині має бути комфортно в класі.   Проект допомагає виявити і повністю реалізувати творчий потенціал академічно обдарованої дитини 
  6. 6. Основні правила проекту: дитина може бути успішною і має бути успішною у школі; дитині має бути цікаво на уроках; дитині має бути комфортно в класі.   Проект допомагає виявити і повністю реалізувати творчий потенціал академічно обдарованої дитини 

×