Mūsu ligzda

432 views
374 views

Published on

Biedrība "Mūsu ligzda" darbojas Ezeres pagastā, veicinot vietējo iedzīvotāju aktīvāku darbību, pagasta attīstību un iedzīvotāju dzīves līmeņa uzlabošanos.

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
432
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
0
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Mūsu ligzda

 1. 1. Mūsu ligzda 2012
 2. 2. Par biedrību Biedrība „Mūsu ligzda” ir Ezeres pagasta attīstībasbiedrība un tās darbības mērķi ir balstīti uz savstarpējuEzeres pagasta sabiedrisko iestāžu un pasākumuaktivitāšu plānošanu, kas ļauj apzināt un risināt Ezerespagasta iedzīvotāju vēlmes un problēmas, veicināt viņuaktīvāku darbību, kas sekmētu pagasta attīstību uniedzīvotāju dzīves līmeņa uzlabošanos, aktivizētuuzņēmējsabiedrību pagastā, kas veicinātu sabiedrībasaktivitāti rūpēs par apkārtējo vidi, izglītību, sportapasākumu aktivitātēm un katra paša veselību, kasveicinātu pagasta iedzīvotāju kultūras dzīvespilnveidošanu un kultūrvēsturiskā mantojuma izzināšanu,saglabāšanu un popularizēšanu, kas atbilst Saldusrajona vietējās attīstības stratēģijai.
 3. 3. Biedrība izveidota 2007.gada 13. martā unuz doto brīdi tajā ir 26 biedri. Mūsu biedrība irbezpeļņas organizācija, kas piesaistafinansējumu dažādu projektu ietvaros un saņemziedojumus savu izvirzīto mērķu sasniegšanai. Kopš 2012. gada 26. jūlija biedrībai piešķirtssabiedriskā labuma statuss pilsoniskāssabiedrības attīstības un labdarības jomās.
 4. 4. Aktivizējoties biedrības darbībai, meklējot jaunus risinājumus biedrības mērķu sasniegšanai, pēdējo divu gadu laikā ir izveidojusies stabila sadarbība ar Ezeres pagasta pārvaldi un tās darbiniekiem, Ezeres izglītības iestāžu vadītājiem, skolotājiem undarbiniekiem, kā arī ar vietējiem uzņēmējiem un zemnieku saimniecībām. Mūs regulāri un iespēju robežās atbalsta 14 zemnieku saimniecības, kā arī vairāki vietējie un starptautiskie (CAPAROL) uzņēmēji.
 5. 5. Pēdējo divu gadu laikā dažādos projektos mūs ir atbalstījuši vairāk kā 100 brīvprātīgo Ezeres pagasta iedzīvotāju(projekti „Pa baltiem celiņiem, pa gludām taciņām - eju ciemos uz bērnību savu !”, „Nāk draugi izkrāsot bērnību” – „Krāsaini sapņi pa pasauli klejo, meklējot prātus, kas brīnumiem tic”), kas ar savu darbu brīvprātīgi ir devuši savu artavu Ezeres pagasta attīstībā.
 6. 6. Biedrības „Mūsu ligzda" valdes locekle Raina Boguža pieteica Saldus novada Ezeresvidusskolas PII projektu konkursam „Nāk draugi izkrāsot bērnību" ar projektu „Krāsaini sapņi pa pasauli klejo, meklējot prātus, kas brīnumiemtic". Mēs visi ļoti ticējām un pieteikumu konkursā ieguvām iespēju veikt PII sporta blokā kosmētisko remontu ar kvalitatīvām CAPAROL krāsām. Ar darba rīkiem un vēl daudzām nepieciešamām lietām, kā arī ar remontamnepieciešamajiem līdzekļiem nodrošināja veikalu tīkls „Kurši".
 7. 7. Krāsaini sapņi pa pasauli klejo Mūsu projekta mērķis bija atjaunot Ezeresvidusskolas pirmsskolas izglītības iestādesgrupu sporta un koriģējošās vingrošanas telpasun tām pieguļošo telpu (ģērbtuve, inventāranoliktava un priekštelpa) sienu, griestu un grīdaskrāsojumu. Izveidot estētiskus apjomazīmējumus uz brīvajām sienām sportanodarbību telpās. Nodrošināt gaumīgu unestētiski pievilcīgu vidi, kas dotu plašākasiespējas bērnu radošai pašizpausmei un savasindividualitātes izkopšanai.
 8. 8. 57 Ezeres pagasta iedzīvotāji brīvprātīgi, no darba brīvajā laikā, bez atalgojuma, četru mēnešu garumā veica apjomīgu darbu –izremontēja PII sporta bloka piecas telpas un kopīgiem spēkiem, rakstot projektus un vācot ziedojumus, to labiekārtoja un turpina to darīt.
 9. 9. 3 argumenti, kādēļ šis ir radošs risinājums: Mēs panācām, ka sabiedrības „neticīgie tomi" mumsnotic un mūs atbalsta. Mēs pierādījām sev un citiem, kaEzerē dzīvo atsaucīgi, strādīgi un radoši cilvēki. Mēs panācām, ka mūs atbalsta ļoti liela daļa Ezerespagasta iedzīvotāju un praktiski visi bērnudārza ( PII )audzēkņu vecāki. Mēs pierādījām to, ka, ar pavisam nelielāmizmaksām, bet kopīgiem spēkiem un pielietojotnetradicionālas metodes, ejot uz vienotu mērķi, varpanākt ļoti daudz. Mēs veicām ne tikai kosmētiskoremontu, bet ar Ezeres pagasta pārvaldes atbalstukapitāli saremontējām grīdu abās sporta zālēs.
 10. 10. VIENS PROJEKTS AIZSĀKA VESELU PROJEKTU SĒRIJU UN NU JAU IR VEIKSMĪGI REALIZĒTI 4 PROJEKTI, KAS SNIEGUŠI NEATSVERAMUATBALSTU EZERES VIDUSSKOLAS PII „BURATINO”.
 11. 11. Paldies par uzmanību!

×