Su

192 views

Published on

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
192
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
2
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Su

 1. 1. Sudan Gizemli MesajlarMasaru Emoto adlı Japon bir araştırmacı , insanvücudunun ve yaşamış olduğumuz yer kürenin %70 ‘ den fazlasını kaplamakta olan suyunmoleküler yapısının insanların düşüncelerinden ,sözcüklerinden ve dinlemiş olduğu müziktenetkilenip etkilenmediğini araştırmış veçalışmalarını bu yönde yoğunlaştırmıştır.İnsanların yaşam kalitesinin , vücutlarındaki veyerküredeki suyun kalitesiyle bağlantılı olduğunusavunan araştırmacı ; yaşama geçirilen pozitifdüşünceler sayesinde insanın kendisini ve yaşamışolduğu gezegeni iyileştirmesinin ve yenilemesininmümkün olduğunu savunmuştur.
 2. 2. Müzik terapisinin son zamanlardapopüler olmasıyla birlikte Masaru Emotomüziğin , suyun yapısı üzerine etkilerinigörmeye karar vermiş ve iki müzikhoparlörü arasına birkaç saatliğinedistile su koyarak suyun donduktansonraki kristal formlarını fotoğraflamışve bize bu inanılmaz fotoğrafları görmeimkanı sağlamıştır.
 3. 3. Bethoven’inPastoral MüziğiDinletilenSu kristalininGörüntüsü
 4. 4. Bach’tan“air for the G string”DinletilenSu kristalininGörüntüsü
 5. 5. Heavy MetalDinletilenSu kristalininGörüntüsü
 6. 6. Bu çalışma da beklentileri doğrultusundasonuç verince araştırmacı , düşüncelerin vekelimelerin su kristallerinin formasyonlarıüzerindeki etkisini incelemeye karar vermişve kelimeler word prosesor aracılığı ilekağıda dökülerek cam şişelere gece boyuncakasetten dinletilmiştir. İşte su kristallerininsözcüklerden etkilendiğini gösteren inanılmazgörüntüler.
 7. 7. Sevgi ve takdirSözcükleriDinletilenSu kristalininGörüntüsü
 8. 8. TeşekkürSözcükleriDinletilenSu kristalininGörüntüleri
 9. 9. Kin ve nefretSözcükleriDinletilenSu kristalininGörüntüsü
 10. 10. Daha güzel bir çevre için,Yaşanabilir bir dünya için;Kini, nefreti unutalım,Yaratılanı sevelim,Yaratandan ötürü…f.koksal@ttnet.net.tr

×