Різноманітність тварин у природі.
Upcoming SlideShare
Loading in...5
×
 

Різноманітність тварин у природі.

on

 • 718 views

 

Statistics

Views

Total Views
718
Views on SlideShare
718
Embed Views
0

Actions

Likes
0
Downloads
5
Comments
0

0 Embeds 0

No embeds

Accessibility

Categories

Upload Details

Uploaded via as Microsoft PowerPoint

Usage Rights

© All Rights Reserved

Report content

Flagged as inappropriate Flag as inappropriate
Flag as inappropriate

Select your reason for flagging this presentation as inappropriate.

Cancel
 • Full Name Full Name Comment goes here.
  Are you sure you want to
  Your message goes here
  Processing…
Post Comment
Edit your comment

Різноманітність тварин у природі. Різноманітність тварин у природі. Presentation Transcript

 • РІЗНОМАНІТНІСТЬ ТВАРИН У ПРИРОДІ Виконала Дещук М.П.
 • ЗВІРІ КОМАХИ ЗЕМНОВОДНІ ПТАХИ РИБИ ПЛАЗУНИ
 • Комахи Існує понад мільйон різних видів комах. Вони живуть скрізь, за винятком морських глибин. Більшість із них має шість ніг, пару вусиків, одна-дві пари крил і тіло, що складається з трьох частин. Рот у комах теж різниться, що залежить від способу їх живлення.
 • Багато комах погано бачать, а у деяких і зовсім немає очей. У грудях комах зосереджені м'язи. Вони надають руху крилам і ногам. Крила у комах, які літають, дуже міцні. Тонкий і нудний писк комара, який летить, — це спів крил, що рухаються з величезною швидкістю.
 • Риби Риби — холоднокровні тварини. Органи дихання риб — зябра. Відділи тіла риб - голова, тулуб, хвіст - плавно переходять один в одного. Плавають риби за рахунок бічних хвилеподібних ліній тіла. Очі у риб пристосовані до того, щоб бачити на близькій відстані. А чи чують риби? Органом слуху є внутрішнє вухо звук сприймається через кістки черепа. Найбільша у світі риба китова акула.
 • Земноводні - їхнє тіло вкрите м'якою, слизькою ,вологою шкірою. Воно складається з голови, шиї, тулуба, передніх і задніх ніг. У деяких є хвіст. Якщо шкіра пересохне, тварина загине. Усі земноводні дихають киснем повітря. Вони не можуть довго перебувати під водою. Тому частину життя земноводні проводять на суші, а частину — у воді.
 • Плазуни Тіло плазунів укрите сухими лусочками. У черепах ці лусочки зрослися й утворили міцний панцир. Тіло складається з голови, тулуба, хвоста. На відміну від земноводних, вони мають чітко виражену шию. Вони живуть повсюди (у воді, лісах, пустелях, степу, горах) немає їх лише там, де дуже холодно. Відомо близько 6 тис. сучасних видів плазунів (в Україні 21), які поширені на всіх континентах.
 • Птахи Тіло птахів покрите пір’ям, що виконує в основному три функції: забезпечує теплоізоляцію; забезпечує обтичність тіла; утворює несучі площини. Птахи мають важливе значення в природі, оскільки заселяють усі ландшафти. Кістки скелета у птахів наповнені повітрям, і це полегшує масу птахів у польоті.
 • Звірі або Ссавці Характерні ознаки ссавців: теплокровні, тіло покрите волосяним покривом, живородні, дитинчат вигодовують молоком. Форма тіла у ссавців різноманітна і пристосована до навколишнього середовища. Ссавці можуть видавати різноманітні звуки. Ссавці розрізняють Фкольори, форми предметів та їхніх частин, а також рухи, позу, міміку.