як опублікувати повідомлення на порталі спільно!рівне
Upcoming SlideShare
Loading in...5
×
 

як опублікувати повідомлення на порталі спільно!рівне

on

 • 1,087 views

 

Statistics

Views

Total Views
1,087
Views on SlideShare
1,077
Embed Views
10

Actions

Likes
1
Downloads
0
Comments
0

1 Embed 10

http://www.eucomm.org.ua 10

Accessibility

Categories

Upload Details

Uploaded via as Adobe PDF

Usage Rights

© All Rights Reserved

Report content

Flagged as inappropriate Flag as inappropriate
Flag as inappropriate

Select your reason for flagging this presentation as inappropriate.

Cancel
 • Full Name Full Name Comment goes here.
  Are you sure you want to
  Your message goes here
  Processing…
Post Comment
Edit your comment

як опублікувати повідомлення на порталі спільно!рівне як опублікувати повідомлення на порталі спільно!рівне Document Transcript

 • 1 Як опублікувати повідомлення на порталі Спільно!РівнеПовідомлення на порталі створюються самими користувачами, тому для насважливо створити простий і зрозумілий механізм публікації новин.На порталі Спільно! існує декілька способів публікації:1) заповнити форму на сайті за адресою www.spilno.org.ua/karta/reports/submit або обрати у меню сайту кнопку . При заповненні форми Ви можете додати заголовок, описати детально проблему, обрати одну або декілька категорій. Для зазначення точної адреси вкажіть точну адресу проблеми у полі «Знайти місце» у форматі Місто, вулиця, номер будинку (якщо можливо). Щоб уточнити адресу, можна збільшити масштаб карти, а також обрати супутникові знімки місцевості. Рис. 1. Вибір різних варіантів карти За допомогою додаткового меню до карти також можна додавати багатокутники, лінії або додаткові точки.
 • 2 Рис. 2. Загальний вигляд форми2) надіслати електронного листа на адресу spilno.rivne@gmail.com із описом проблеми, точною адресою, фотографіями, відео (якщо є) або посиланням на інші Інтернет-ресурси. Бажано вказувати будь-яку додаткову інформацію, що підтверджує існування проблеми.3) Якщо ви маєте Twitter-профіль, опублікуйте коротке повідомлення про проблему, а також адресу і додайте хештеґ #spilnorv. Такі повідомлення автоматично відбираються нашим сайтом, перевіряються. За необхідності ми зв’яжемось з вами для уточнення проблемної інформації.4) Якщо ви маєте смартфон на платформі Android, можете встановити безкоштовний додаток Ushahidi https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ushahidi.android.app&hl =uk Після інсталяції програми на телефон, у полі Search maps введіть www.spilno.org.ua/karta і ви зможете додавати власні новини або дивитись карту повідомлень.
 • 3 За допомогою елементів меню можна обрати категорії для відображення, оновити інформацію або додати повідомлення. Форма для відправки повідомлень подібна до Інтернет-версії форми. Основний недолік: англомовний інтерфейс форми.Повідомлення не публікуються одразу, а проходять модерацію і перевірку.Якщо ви є активістом і постійно співпрацюєте з сайтом, вам можуть бути наданіправа адміністратора з можливістю самостійно публікувати повідомлення.Проект постійно розвивається та оновлюється, тому будемо раді почути вашіпоради і рекомендації!