Loomad 4.kl

747 views

Published on

TÖÖLEHT

Published in: Education
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
747
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
3
Actions
Shares
0
Downloads
3
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Loomad 4.kl

  1. 1. LOOMAD 4. KL Eesti keel võõrkeelena Tea talv LASNAMÄE GÜMNAASIUM 2010
  2. 2. I. Kes on piltidel? (lehmad, kilpkonn, delfiinid, metskits, papagoi, hai, lõvi) Koosta laused. ( julge, ohtlik, oskab rääkida, aeglane, jookseb kiiresti, targad, annavad piima) 1. 2. 3. 4. 5.
  3. 3. 6. 7. II. Lõpeta laused. Vali sõnad sulgudest. KASS 1.Kass on armas 2.Kass on 3.Ta peseb end 4.Ta näeb hästi nii 5.Kass armastab 6.Kassi töö on 7.Kass võib elada (hiirte püüdmine, koduloom, 10 – 12 aastat, ööloom, iga päev, mängida, öösel kui päeval) III.Vali sobiv sõna! 1) (kukk, papagoi,vares) võib õppida rääkima. 2) (hamstri, kassi, merisea) töö on hiirte püüdmine. 3) (hundid, rebased, karud) armastavad mett. 4) (jänesed, siilid, hiired) magavad talveund. 5) (kajakad, kanad, pääsukesed) lendavad talveks ära. IV. 1. Vali õige täht, mis on seotud oravaga. Märgi * sõna järele.
  4. 4. A) pähkel B) pikad kõrvad C) puu D) hüppab 2. Kirjelda pildil olevat oravat. V. Jaga loomad ja linnud kolme tulpa. Anakonda, elevant, hunt, ilves, jaanalind, jänes, kaamel, kana, karu, kass, koer, krokodill, lammas, lehm, lõvi, metskits, nirk, okassiga, orav, papagoi, pelikan, põder, rebane, rästik, siga, siil, tiiger ELAVAD MEIE ELAVAD KODUS EI ELA MEIE MAAL METSADES V. Vormista kuulutus ja vali pilt internetist või joonista ise. Laste zoo Loomaaias on suvel lahti laste zoo, kus saab kitsi ja jäneseid toita ja paitada .Laste zoo on lahti kolmapäevast pühapäevani, 10.00-16.00. Loomaaed aga on lahti iga päev 9.00-19.00.

×