Uued koolituskursused Tallinna Ülikoolis
Upcoming SlideShare
Loading in...5
×
 

Like this? Share it with your network

Share

Uued koolituskursused Tallinna Ülikoolis

on

 • 1,329 views

Ülevaade uutest koolituskursustest Tallinna Ülikoolis

Ülevaade uutest koolituskursustest Tallinna Ülikoolis

Statistics

Views

Total Views
1,329
Views on SlideShare
1,328
Embed Views
1

Actions

Likes
0
Downloads
1
Comments
0

1 Embed 1

http://www.slideshare.net 1

Accessibility

Categories

Upload Details

Uploaded via as Apple Keynote

Usage Rights

© All Rights Reserved

Report content

Flagged as inappropriate Flag as inappropriate
Flag as inappropriate

Select your reason for flagging this presentation as inappropriate.

Cancel
 • Full Name Full Name Comment goes here.
  Are you sure you want to
  Your message goes here
  Processing…
Post Comment
Edit your comment

Uued koolituskursused Tallinna Ülikoolis Presentation Transcript

 • 1. UUED KOOLITUSKURSUSED TLU-S Priit Tammets TLU IFI HTK tammets@tlu.ee
 • 2. 1. M-ÕPE 2. E-PORTFOOLIO PROFESSIONAALSE ARENGU TOENA 3. ÕPIOBJEKTIDE REPOSITOORIUMID
 • 3. M-ÕPE Veebipõhise kursuse kontaktpäevad toimuvad 09.10 ja 06.11 Tallinna Ülikoolis Sihtrühm: üldhariduskoolide õpetajad, õppejõud, haridustehnoloogid, magistrandid, doktorandid.
 • 4. M-ÕPE Kursuse eesmärk: tutvustada uudseid mobiiltehnoloogia vahendeid ja tehnoloogiaid, metoodikat nende rakendamiseks õppetöös ning m-õpet toetavaid pedagoogilisi teooriaid (eelkõige kogemusliku õppe, õuesõppe ja aktiivõppe käsitlusi)
 • 5. M-ÕPE Tehnilised vahendid m-õppes (GPS-seadmed, pihuarvutid, nuti-telefonid); M-õppe pedagoogilised lähtekohad; M-õppe projektide ettevalmistamise ja läbiviimise metoodika; Rollimängud ja simulatsioonid õuesõppes; Õpitulemuste hindamine m-õppes.
 • 6. M-ÕPE Kursuse läbiviijad: Priit Tammets ja Mart Laanpere (TLÜ Haridustehnoloogia keskus) Kursuse hind: 1800.- Alguse kuupäev 05.10.2009 Lõpu kuupäev 22.11.2009 Õppeasutus Tallinna Ülikool
 • 7. E-PORTFOOLIO PROFESSIONAALSE ARENGU TOENA Kursuse eesmärk: anda õpetajatele praktiline kogemus, kuidas kasutada ePortfooliot enda personaalse õpikeskkonnana ning teoreetiline ülevaade ePortfoolio kasutamisega seotud Õpetaja professionaalse arengu kavandamisele ja pädevusepõhisele koolitusele, personaalse õpikeskkonna mõiste, privaatsuse ja andmekaitse probleemid ePortfoolio kasutamisel, ePortfoolio hindamisest ja digitaalsest minast. Kursuse loomisel on eeskujuks MOSEP projekti koolitused: http:// www.mosep.org/
 • 8. E-PORTFOOLIO PROFESSIONAALSE ARENGU TOENA, TEEMAD Pädevuspõhise koolituse alused, meetodid ja hindamine; ePortfoolio mõiste, tüübid, standardid ja erinevad tarkvaralahendused; Personaalse õpikeskkonna kontseptsioon. ePortfoolio kui personaalne õpikeskkond; Kogemusliku õppe teooriad portfoolio rakendamise lähtekohana; Refleksioon ePortfoolios, refleksiooni toestamine ja analüüs; Digitaalne mina: ePortfoolio ja identiteet. ePortfoolio esitlusvahendina; Enda professionaalse arengu kavandamine ja juhtimine ePortfoolio abil; Privaatsuse ja andmekaitse probleemid ePortfoolio kasutamisel; ePortfoolio hindamine.
 • 9. E-PORTFOOLIO PROFESSIONAALSE ARENGU TOENA Sihtrühm: kõrgkoolide õppejõud, haridustehnoloogid, üldharidus- ja kutsekoolide õpetajad. Kursuse läbiviijad: Kairit Tammets ja Mart Laanpere (TLÜ HTK). Kursuse hind: 2500.- Kestus 02.11.2009 - 29.01.2010
 • 10. ÕPIOBJEKTIDE REPOSITOORIUMID Sihtrühm: e-õppest huvitatud õppejõud ja õpetajad. Kursuse eesmärk: omandada teadmised metaandmete ja repositoriumide olemusest, kasutusvaldkondadest ja vajalikkusest, osata praktikas otsida õpimaterjale erinevatest andmebaasidest ja suurendada omaloodud materjalide leidmise tõenäosust kirjeldades neid sobivate andmetega.
 • 11. ÕPIOBJEKTIDE REPOSITOORIUMID Kursusel käsitletavad teemad: Õpiobjekt (LO); Õpiobjektide standardid; Õpiobjekti metaandmed (LOM); Metaandmete standardid; Õpiobjektide repositoorium (LOR); Repositooriumide standardid; Repositooriumide näited; Repositoriumide liidud; Õpiobjektide otsimine; Õpiobjektide ja metaandmete loomine ning avaldamine.
 • 12. ÕPIOBJEKTIDE REPOSITOORIUMID Kursuse läbiviija: Martin Sillaots (TLÜ Haridustehnoloogia keskus). Kursuse hind: 2500.- Kestus 02.11.2009 - 18.12.2009
 • 13. TÄNAN! Täpsemalt sisust ja muust: Kairit Tammets - kairit@tlu.ee