EDDI - Stratēģiski risinājumi biznesa izaugsmei

2,205 views

Published on

EDDI ir Latvijas biznesa tehnoloģiju kompāniju ar 18 gadu starptautisku darbības pieredzi. EDDI sniedz dažādus biznesa un IT pakalpojumus.
Šī prezentācija kalpo kā īss ieskats EDDI darbībā. Ja vēlaties uzzināt vairāk par EDDI, apmeklējiet www.eddi.lv vai sekojiet mums Twitterī @eddi_lv.

Published in: Business
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
2,205
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1,852
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

EDDI - Stratēģiski risinājumi biznesa izaugsmei

 1. 1. EDDI – Stratēģiski risinājumi biznesa izaugsmei! Foto no www.gratisography.com /Ryan McGuire/ EDDI – Stratēģiski risinājumi biznesa izaugsmei!
 2. 2. Foto no www.unsplash.com /Davide Rqusa/ Ceļā uz biznesa izaugsmi var izmantot dažādas iespējas pilnveidoties:
 3. 3. Foto no www.unsplash.com /Florian Klauer/ Pārveidot IT infrastruktūru no enkura, kas bieži vien ierobežo, par...
 4. 4. Foto no www.gratisography.com /Ryan McGuire/ ...pārliecinošu biznesa virzītājspēku!
 5. 5. Pakārtot biznesa procesus un risinājumus vienotu stratēģisko mērķu sasniegšanai! Foto no www.gratisography.com /Ryan McGuire/
 6. 6. Foto no www.picjumbo.com /Viktor Hanacek/ Ērti un ātri kontrolēt uzstādīto mērķu un stratēģijas izpildi ikdienā!
 7. 7. Izvēlēties risinājumus, kas sniez atbalstu uzņēmuma biznesa procesiem un rezultātā iegūt... Foto no www.unsplash.com /Vadim Sherbakov/ Izvēlēties risinājumus, kas sniedz atbalstu uzņēmuma biznesa procesiem un rezultātā iegūt...
 8. 8. Foto no www.unsplash.com /Lukas Schweizer/ ...biznesa procesu efektivitāti un nepārtrauktību, spēju ātri pielāgoties jebkuros apstākļos, kā arī pieaugošu uzņēmuma pievienoto vērtību!
 9. 9. Foto no www.picjumbo.com /Viktor Hanacek/ Ikviens izaicinājums vai problēma var pavērt durvis jaunām iespējām, ja ir pareizā atslēga!
 10. 10. Foto no www.gratisography.com /Ryan McGuire/ Mūsu zināšanas un pieredze ir atvērusi durvis jaunām iespējām...
 11. 11. ...šādiem klientiem, kuri ir arī mūsu uzticami partneri un domubiedri! Foto no www.unsplash.com /Fre Sonnevald/
 12. 12. Foto no www.picjumbo.com /Viktor Hanacek/ Mēs būsim pagodināti par iespēju atvērt durvis jaunām iespējām arī Jūsu uzņēmumā!
 13. 13. Foto no www.picjumbo.com /Viktor Hanacek/ SIA Eddi ir Capgemini stratēģiskais partneris ar 18 gadu pieredzi informācijas tehnoloģiju, biznesa pārvaldības un vājstrāvu sistēmu risinājumu ieviešanā un ārpakalpojumu sniegšanā! Sazinieties ar mums un dodieties pretī jaunām iespējām!
 14. 14. SIA EDDI "Jaunbūmaņi", Dreiliņi, Stopiņu novads, LV-2130, Latvija Tālrunis: +371 67549756 Fakss: +371 67549757 E-pasts: eddi@eddi.lv Twitter: @eddi_lv Sīkāka informācija: www.eddi.lv

×