“ Європейський освітній портал” www . eu - edu . org  Аналітично-новинний веб-сайт із регулярною розсилкою новин Проект з...
Проект здійснюють: Центр міжкультурної комунікації НаУКМА Громадська організація "Молодіжний гуманітарний центр&quot...
Мета: Висвітлювати можливості, досягнення та виклики інтеграції України до єдиного Європейського простору вищої освіти ( ...
Мета: Висвітлювати можливості, досягнення та виклики інтеграції України до єдиного Європейського простору вищої освіти ( ...
Веб-сайт містить практичну інформацію для:  студентів , що бажають навчатися в Європі; науковців , що прагнуть стажувати...
Типи інформації, представлені на сайті:  Новини (стрічка новин, що оновлюється щоденно); Контекст (коротка базова інфо...
Рубрики сайту:  Новини Освіта і наука в Європі Болонський процес Українська освіта: європейський вектор Проект здійсн...
Освіта і наука в Європі Освітні програми Європейської Комісії Освітні програми європейських країн Навчання в Європі - як...
Проект здійснюють Центр міжкультурної комунікації НаУКМА та ГО "Молодіжний гуманітарний центр" за підтримки : ...
Проект здійснюють Центр міжкультурної комунікації НаУКМА та ГО "Молодіжний гуманітарний центр" за підтримки : ...
Проект здійснюють Центр міжкультурної комунікації НаУКМА та ГО "Молодіжний гуманітарний центр" за підтримки : ...
Проект здійснюють Центр міжкультурної комунікації НаУКМА та ГО "Молодіжний гуманітарний центр" за підтримки : ...
Болонський процес - Що таке Болонський процес - Історія - Основні інструменти - Головні документи - Глосарій - PhD ...
Проект здійснюють Центр міжкультурної комунікації НаУКМА та ГО "Молодіжний гуманітарний центр" за підтримки : ...
Українська освіта: європейський вектор Україна в Болонському процесі •   Україна в Європейських освітніх програмах •   П...
Дякуємо за увагу!  Проект здійснюють Центр міжкультурної комунікації НаУКМА та ГО "Молодіжний гуманітарний центр&quo...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

European Educational Portal, Ukraine

508 views

Published on

Презентація “Європейський освітній портал” (www.eu-edu.org) для учасників Конгресу Української асоціації європейських студій

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
508
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
10
Actions
Shares
0
Downloads
4
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

European Educational Portal, Ukraine

 1. 1. “ Європейський освітній портал” www . eu - edu . org Аналітично-новинний веб-сайт із регулярною розсилкою новин Проект здійснюють Центр міжкультурної комунікації НаУКМА та ГО "Молодіжний гуманітарний центр" за підтримки : Міжнародного Фонду “Відродження” та Національного університету "Києво-Могилянська академія"
 2. 2. Проект здійснюють: Центр міжкультурної комунікації НаУКМА Громадська організація "Молодіжний гуманітарний центр" за підтримки: Міжнародного фонду "Відродження" Національного університету "Києво-Могилянська академія" Проект здійснюють Центр міжкультурної комунікації НаУКМА та ГО "Молодіжний гуманітарний центр" за підтримки : Міжнародного Фонду “Відродження” та Національного університету "Києво-Могилянська академія"
 3. 3. Мета: Висвітлювати можливості, досягнення та виклики інтеграції України до єдиного Європейського простору вищої освіти ( EHEA ) і Європейського дослідницького простору ( ERA ) Проект здійснюють Центр міжкультурної комунікації НаУКМА та ГО "Молодіжний гуманітарний центр" за підтримки : Міжнародного Фонду “Відродження” та Національного університету "Києво-Могилянська академія"
 4. 4. Мета: Висвітлювати можливості, досягнення та виклики інтеграції України до єдиного Європейського простору вищої освіти ( EHEA ) і Європейського дослідницького простору ( ERA ) Проект здійснюють Центр міжкультурної комунікації НаУКМА та ГО "Молодіжний гуманітарний центр" за підтримки : Міжнародного Фонду “Відродження” та Національного університету "Києво-Могилянська академія"
 5. 5. Веб-сайт містить практичну інформацію для: студентів , що бажають навчатися в Європі; науковців , що прагнуть стажуватися в країнах ЄС; керівників освітніх інституцій , що поступово долучаються до Болонської системи чи прагнуть отримати фінансову підтримку своїх освітніх ініціатив; урядовців та громадських активістів , дотичних до питань освітньої сфери. Проект здійснюють Центр міжкультурної комунікації НаУКМА та ГО "Молодіжний гуманітарний центр" за підтримки : Міжнародного Фонду “Відродження” та Національного університету "Києво-Могилянська академія"
 6. 6. Типи інформації, представлені на сайті: Новини (стрічка новин, що оновлюється щоденно); Контекст (коротка базова інформація, посилання на найважливіші сайти); Аналітика (до виконання залучені зовніші експерти-журналісти); Інтерв’ю (з учасниками освітнього і дослідницького життя, від студента до міністра освіти). Проект здійснюють Центр міжкультурної комунікації НаУКМА та ГО "Молодіжний гуманітарний центр" за підтримки : Міжнародного Фонду “Відродження” та Національного університету "Києво-Могилянська академія"
 7. 7. Рубрики сайту: Новини Освіта і наука в Європі Болонський процес Українська освіта: європейський вектор Проект здійснюють Центр міжкультурної комунікації НаУКМА та ГО "Молодіжний гуманітарний центр" за підтримки : Міжнародного Фонду “Відродження” та Національного університету "Києво-Могилянська академія"
 8. 8. Освіта і наука в Європі Освітні програми Європейської Комісії Освітні програми європейських країн Навчання в Європі - як знайти потрібний університет чи потрібну програму в європейських країнах Дослідницьке життя в Європі - огляд основних інформаційних ресурсів щодо підтримки дослідницьких проектів Принципи європейської освітньої політики Європейська освіта: аналітика Проект здійснюють Центр міжкультурної комунікації НаУКМА та ГО "Молодіжний гуманітарний центр" за підтримки : Міжнародного Фонду “Відродження” та Національного університету "Києво-Могилянська академія"
 9. 9. Проект здійснюють Центр міжкультурної комунікації НаУКМА та ГО "Молодіжний гуманітарний центр" за підтримки : Міжнародного Фонду “Відродження” та Національного університету "Києво-Могилянська академія"
 10. 10. Проект здійснюють Центр міжкультурної комунікації НаУКМА та ГО "Молодіжний гуманітарний центр" за підтримки : Міжнародного Фонду “Відродження” та Національного університету "Києво-Могилянська академія"
 11. 11. Проект здійснюють Центр міжкультурної комунікації НаУКМА та ГО "Молодіжний гуманітарний центр" за підтримки : Міжнародного Фонду “Відродження” та Національного університету "Києво-Могилянська академія"
 12. 12. Проект здійснюють Центр міжкультурної комунікації НаУКМА та ГО "Молодіжний гуманітарний центр" за підтримки : Міжнародного Фонду “Відродження” та Національного університету "Києво-Могилянська академія"
 13. 13. Болонський процес - Що таке Болонський процес - Історія - Основні інструменти - Головні документи - Глосарій - PhD програми і докторські школи в Європі Проект здійснюють Центр міжкультурної комунікації НаУКМА та ГО "Молодіжний гуманітарний центр" за підтримки : Міжнародного Фонду “Відродження” та Національного університету "Києво-Могилянська академія"
 14. 14. Проект здійснюють Центр міжкультурної комунікації НаУКМА та ГО "Молодіжний гуманітарний центр" за підтримки : Міжнародного Фонду “Відродження” та Національного університету "Києво-Могилянська академія"
 15. 15. Українська освіта: європейський вектор Україна в Болонському процесі •   Україна в Європейських освітніх програмах •   Принципи європейської освітньої політики в Україні Проект здійснюють Центр міжкультурної комунікації НаУКМА та ГО "Молодіжний гуманітарний центр" за підтримки : Міжнародного Фонду “Відродження” та Національного університету "Києво-Могилянська академія"
 16. 16. Дякуємо за увагу! Проект здійснюють Центр міжкультурної комунікації НаУКМА та ГО "Молодіжний гуманітарний центр" за підтримки : Міжнародного Фонду “Відродження” та Національного університету "Києво-Могилянська академія"

×