KĀ SAGATAVOTIES AKTĪVĀS ATPŪTAS SEZONAI?
Sports un fiziskās aktivitātes ir pamats mundruma
uzturēšanai, kas nes gan enerģiju, gan uzlabo fizisko
tonusu. Sākoties s...
Viens no pazīstamākajiem veidiem kā interesanti
pavadīt laiku - izbraucieni ar velosipēdiem. Tikai
bieži vien var samulsin...
Savukārt azartiskākiem cilvēkiem pārgājieni dabā
ļaus aizmirst par ikdienas steigu un stresu. Latvijā ir
virkne dažādu lab...
Interneta veikals 220.lv piedāvā lielāko tūrisma
inventāra klāstu un velosipēdus, skrejriteņus un
citas aktīvās atpūtas pr...
Ināc interneta veikalā 220.lv un
izvēlies labāko no labākā!
Ināc interneta veikalā 220.lv un
izvēlies labāko no labākā!
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Kā sagatavoties aktīvās atpūtas sezonai 220.lv

133 views
81 views

Published on

Sports un fiziskās aktivitātes ir pamats mundruma uzturēšanai, kas nes gan enerģiju, gan uzlabo fizisko tonusu. Sākoties sezonai ir pat efektīvāk aizstāt sporta nodarbības telpās ar lielākas vai mazākas slodzes aktivitātēm, piem., pārgājieniem, ārā pie dabas. Šajās dienās gan velosipēdi, gan skrejriteņi, gan tūrisma preces pieejams par salīdzinoši zemu cenu, bet vajadzības gadījumā aprīkojumu var arī noīrēt, tāpēc izbaudīt āra aktivitātes ar pareizo aprīkojumu vari arī Tu.

Published in: Marketing
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
133
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Kā sagatavoties aktīvās atpūtas sezonai 220.lv

  1. 1. KĀ SAGATAVOTIES AKTĪVĀS ATPŪTAS SEZONAI?
  2. 2. Sports un fiziskās aktivitātes ir pamats mundruma uzturēšanai, kas nes gan enerģiju, gan uzlabo fizisko tonusu. Sākoties sezonai ir pat efektīvāk aizstāt sporta nodarbības telpās ar lielākas vai mazākas slodzes aktivitātēm, piem., pārgājieniem, ārā pie dabas. Šajās dienās gan velosipēdi, gan skrejriteņi, gan tūrisma preces pieejams par salīdzinoši zemu cenu, bet vajadzības gadījumā aprīkojumu var arī noīrēt, tāpēc izbaudīt āra aktivitātes ar pareizo aprīkojumu vari arī Tu.
  3. 3. Viens no pazīstamākajiem veidiem kā interesanti pavadīt laiku - izbraucieni ar velosipēdiem. Tikai bieži vien var samulsināt īstā velosipēda izvēle. Kalnu, pilsētas, BMX, šosejas, tūrisma un citi velosipēdu veidi nopērkami plašā izvēlē no tādiem zīmoliem kā " RUHRWERK ", " Stucchi " u.c. Meklējot velosipēdu jāpatur prātā - velosipēda izvēlē jāvadās pēc 2 lietām: cik bieži Jūs dodaties velobraucienos (profesionāls līmenis/iesācējs) un kāds ir galvenais braukšanas stils (hobija pēc brauciens pa pilsētu, sporta sacensībām pa bezceļiem u.tml.). Tas ir galvenais, kas nosaka gan velosipēda izvēli, gan tā aptuveno cenu. Ar bērniem un pusaudžiem gan ir vienkāršāk - bērniem lieliski derēs dažādu veidu skrejriteņi vai velosipēdi piemeklēti bērna vecumam un augumam. Tikmēr mazuļiem, kurus tik svarīgi izvest siltajā saulītē un svaigajā gaisā, protams, nepieciešami droši bērnu rati.
  4. 4. Savukārt azartiskākiem cilvēkiem pārgājieni dabā ļaus aizmirst par ikdienas steigu un stresu. Latvijā ir virkne dažādu labiekārtotu kempinga vietu, bet tikpat labi katrs pats var doties spontānā pārgājienā pa dabas takām vai izvēlēties braucienus ar laivām pa ūdeņiem. Šādām aktivitātēm nepieciešamākais ir izturīga telts un arī laiva. Jāsaprot, ka teltis par dažiem desmitiem eiro vairāk būs derīgas vienkāršam piknikim vai vakaram pie ezera, savukārt, lai daba nepārsteigtu un lietusgāzes vai pat vētra nesabojātu ilgāku pārgājienu, kvalitatīva auduma telts ar izturīgu konstrukciju mēdz maksāt no 90 eiro un uz augšu. Viss atkarīgs no tā, cik cik liela pieredze Jums ir šādu pārgājienu organizēšanā. Ja ir vēlme iegādāties lētu, bet labu tūrisma inventāru vislabāk veikt pirkumus internetā.
  5. 5. Interneta veikals 220.lv piedāvā lielāko tūrisma inventāra klāstu un velosipēdus, skrejriteņus un citas aktīvās atpūtas preces par konkurētspējīgām cenām. Atpūtas preču sortimentā ietilpst velosipēdi, skrejriteņi un bērnu rati aktīvai atpūtai bērniem un arī viss nepieciešamais tūrismam - laivas, teltis, makšķerēšanas un medību piederumi par konkurētspējīgām cenām. Visas preces ir pilnīgi jaunas un katrai no tām ir ražotāja sniegtā garantija, kas kā minimums parasti ir 24 mēneši. Klientu ērtībai, preci var saņemt vairākos veidos - uzzini vairāk viņu mājas lapā www.220.lv.
  6. 6. Ināc interneta veikalā 220.lv un izvēlies labāko no labākā!
  7. 7. Ināc interneta veikalā 220.lv un izvēlies labāko no labākā!

×