7. saraksts

579 views

Published on

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
579
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
13
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

7. saraksts

  1. 1. „Dzīvības koks’’ Priekšvēlēšanu programma Eiropas Parlamenta vēlēšanām Mūsu partija apzinās šī brīža situāciju Eiropas Savienībā, saprot un irapņēmusies izskaust ekonomisko un politisko problēmu cēloņus. Mēs uzskatām, kakatram kokam problēma ir jāmeklē saknē! Partija „Dzīvības koks’’ ir gatava ieguldīt visu savu spēku un zināšanas, laiuzlabotu situāciju Eiropas Savienībā, lai veicinātu cilvēku labklājību un nodrošinātuprogresīvu nākotni, un stabilu pamatu nacionālās identitātes attīstībai Eiropasdalībvalstīs. Ir izstrādāts ‘’5 punktu’’ plāns ar, mūsuprāt, nozīmīgākajiem jautājumiem –kultūras, attīstības, izglītības, tūrisma un starptautiskās tirdzniecības jomās. Kultūra Veicināsim kultūras pasākumu attīstību un popularizēšanu pārējās dalībvalstīs.Uzskatām, ka valstu nacionālie svētki un pasākumi ir ievērības cienīgi un var kalpotkā labs līdzeklis, lai Eiropas Savienībā attīstītos tūrisms. Ir jāsniedz finansiāls atbalsts kinorežisoriem, filmu festivāliem, diriģentiem,māksliniekiem, kuri spēj piedāvāt konkurētspējīgu produktu citām Eiropas unPasaules valstīm. Tūrisms Partija „Dzīvības koks’’ ir par Kultūras galvaspilsētu materiālu atbalstīšanu.Uzskatām, ka iedzīvotājiem un ārzemju tūristiem vairāk jāsniedz iespējas, ko sniedzkatras valsts īpatnības. Ar izdevīgiem piedāvājumiem jauniešiem, lauku tūrisma attīstīšanu, sakoptuvidi un ceļu struktūru, atmiņas no piedzīvotā Eiropas Savienības dalībvalstīs, dotumums cerību, ka tūristi atgriezīsies vēlreiz, un tūrisms kļūs par drošu peļņas avotu.
  2. 2. Starptautiskā tirdzniecība Panāksim, lai ražotāji tiek pilntiesīgi iekļauti Eiropas Savienībā. Lai uzņēmējuintereses tiek aizstāvētas arī Eiropas tirgū un viņiem tiek sniegta iespēja piesaistītreģionālai attīstībai maksimālu finansējumu. Strādāsim, lai veicinātu ražotāju iesaistīšanos starptautiskajās izstādēs, kā arī,lai būtu iespēja katram uzņēmējam reklamēt un piedāvāt produkciju ikvienai noEiropas Savienības dalībvalstīm. Izglītība Mēs iestājamies par bezmaksas augstāko izglītību visā Eiropā un par adekvātustipendiju piešķiršanu studentiem, kuri ir pierādījuši, ka vēlas mācīties. Veicināsim apmaiņas programmu, tādu kā ‘’Erasmus’’ popularizēšanu EiropasSavienības dalībvalstīs, jo mēs uzskatām, ka apmaiņas programmu ietvaros tiek dotaskolēniem un studentiem iespēja paplašināt redzesloku. Eiropas Savienību veido nacionālas valstis, kuru pilsoņiem ir tiesības iegūtizglītību valsts valodā, uzskatām, ka šis punkts likumdošanā nedrīkst tikt grozītsreferendumu ceļā, tam jāpaliek negrozāmam. Attīstība Esam gatavi un apņēmības pilni darboties, lai nostabilizētu Eiropas Savienībasekonomiku, lai Latvija varētu nomainīt valūtu un iestāties par eiro, kas panāktu vēlvairāk to, ka tiek stiprinātas vēl ciešākas saiknes ar Eiropas Savienību. Cilvēku intereses Eiropai nozīmīgu jautājumu apspriešanā iesaistīsim sabiedrību un atbalstīsimbūtisko Eiropas nākotnes jautājumu izlemšanu tautas nobalsošanā.
  3. 3. Pašnovērtējums Kandidāta vārds, Dzimšanas Joma, kurā vēlētos realizēt savu par valstsNr.p.k. Dzimums Klase Skola uzvārds gads potenciālu valodas prasmi (dzimtā/līmenis) Rīgas PILSOŅU BRĪVĪBAS, 1. Paula Petrovska 1994 sieviete 11.d dzimtā 6.vidusskola TIESLIETAS UN IEKSLIETAS Rīgas 1. KULTŪRA UN IZGLĪTĪBA 2. Jana Orlova 1993 sieviete 11.d dzimtā 6.vidusskola 2. TRANSPORTS UN TŪRISMS Rīgas 3. Aija Dumceva 1994 sieviete 11.d KULTŪRA UN IZGLĪTĪBA dzimtā 6.vidusskola Rīgas 4. Jānis Eislers 1994 vīrietis 11.d BUDŽETS dzimtā 6.vidusskola

×