0
Реализирани настани: Делчево, Прилеп, Штип, Струга, Велес, Ресен
Реализирани настани: Делчево – Младите во акција
Реализирани настани: Прилеп – Биди културоактивен!!!
Реализирани настани: Штип – Организирај се, зачувај го паркот!!!
Реализирани настани: Струга – Прсни ме да се разбудам!!!
На овие млади им е потребна поддршка и промоција. Се надеваме дека младинскиот глас конечно ќе се слушне и конечно ќе се с...
Upcoming SlideShare
Loading in...5
×

Локална младинска иницијатива

708

Published on

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total Views
708
On Slideshare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
0
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Transcript of "Локална младинска иницијатива"

 1. 1. Реализирани настани: Делчево, Прилеп, Штип, Струга, Велес, Ресен
 2. 2. Реализирани настани: Делчево – Младите во акција
 3. 3. Реализирани настани: Прилеп – Биди културоактивен!!!
 4. 4. Реализирани настани: Штип – Организирај се, зачувај го паркот!!!
 5. 5. Реализирани настани: Струга – Прсни ме да се разбудам!!!
 6. 6. На овие млади им е потребна поддршка и промоција. Се надеваме дека младинскиот глас конечно ќе се слушне и конечно ќе се случи вистинска локална младинска иницијатива . Ви благодариме.
 1. A particular slide catching your eye?

  Clipping is a handy way to collect important slides you want to go back to later.

×