Your SlideShare is downloading. ×
Fitxa Estadistica 2010
Fitxa Estadistica 2010
Fitxa Estadistica 2010
Fitxa Estadistica 2010
Fitxa Estadistica 2010
Fitxa Estadistica 2010
Fitxa Estadistica 2010
Fitxa Estadistica 2010
Fitxa Estadistica 2010
Fitxa Estadistica 2010
Fitxa Estadistica 2010
Fitxa Estadistica 2010
Fitxa Estadistica 2010
Upcoming SlideShare
Loading in...5
×

Thanks for flagging this SlideShare!

Oops! An error has occurred.

×
Saving this for later? Get the SlideShare app to save on your phone or tablet. Read anywhere, anytime – even offline.
Text the download link to your phone
Standard text messaging rates apply

Fitxa Estadistica 2010

249

Published on

Fitxa Estadística 2010 del Punt Omnia Jis/Arrels.

Fitxa Estadística 2010 del Punt Omnia Jis/Arrels.

Published in: Education
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total Views
249
On Slideshare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
0
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

Report content
Flagged as inappropriate Flag as inappropriate
Flag as inappropriate

Select your reason for flagging this presentation as inappropriate.

Cancel
No notes for slide

Transcript

  • 1. 20/01/2011 FITXA ESTADÍSTICA (període gener-desembre) ANY: 2010 NOM PUNT ÒMNIA: þÿJISH-ARRELS Lliurament de la documentació de l1 al 15 de de l1 al 15 de de l1 al 15 de maig setembre gener 1er 2on 3er Quadrimestre Quadrimestre Quadrimestre (període gener- (període gener- (període gener- Total Anual abril) agost) desembre) Només noves Només noves incorporacions incorporacions1 NÚMERO DUSUARIS PARTICIPANTS 353 276 233 8622 NÚMERO D USOS (num.dutilitzacions dels punts. 10123 8731 18854 Acumulat Anual)3 USUARIS SEGONS GÈNERE Només noves Només noves incorporacions incorporacions Homes 104 90 98 292 Dones 249 186 135 570 TOTAL 353 276 233 8624 USUARIS PER SEGMENTS DEDAT Només noves Només noves incorporacions incorporacions Infants: fins 14 anys 15 13 9 37 Joves: de 15 a 25 anys 31 24 14 69 Adults: de 26 a 60 anys 144 137 124 405 Gent gran: més de 60 anys 163 102 86 351 TOTAL 353 276 233 8625 ALTRES DADES DINTERÉS Només noves Només noves incorporacions incorporacions veure Nota al Immigrants comunitaris 0 Peu Immigrants extracomunitaris 0 Cultura gitana 0 TOTAL 0 0 0 06 ALTRES COL·LECTIUS Només noves Només noves incorporacions incorporacions veure Nota al Discapacitats psíquics 0 Peu Discapacitats físics 0 Drogodependència 0 TOTAL 0 0 0 0 Punt6: Drogodependència: No considerem rellevant aquest tipus dinformació per entrar al Punt Omnia. Punt5: Estimació feta per lequip dinamitzador, que no considera adient ni preguntar-ho ni fer-ne distinció.
  • 2. FITXA ESTADÍSTICA (període gener-desembre) Lliurament de la documentació de l1 al 15 de de l1 al 15 de de l1 al 15 de maig setembre gener 3er 1er 2on Quadrimestre Quadrimestre Quadrimestre (setembre- Total Anual (gener-abril) (maig-agost) desembre) 7 NOMBRE DENTITATS i SERVEIS PARTICIPANTS Només noves Només noves incorporacions incorporacions Agrupacions de Dones 1 1 0 2 Veinals 1 1 0 2 Entitats esportives 1 0 1 Gent gran 1 1 1 3 Educatives 2 2 0 4 Acció social 4 4 0 8 Religioses 0 Culturals 1 2 0 3 Comerciants 1 1 0 2 Lleure 1 1 0 2 Drogodependència 1 1 0 2 Discapacitats físics 1 1 0 2 Discapacitats psíquics 1 0 1 Minories ètniques ? ? ? 0 0 Altres ( especificar quines) 3 Salut Mental TOTAL 14 17 1 32
  • 3. FITXA ESTADÍSTICA (període gener-desembre) Lliurament de la documentació de l1 al 15 de de l1 al 15 de de l1 al 15 de maig setembre gener 3er 1er 2on Quadrimestre Quadrimestre Quadrimestre (gener- (gener-abril) (gener-agost) desembre) 8 TALLERS REALITZATS* 22 46 Alfabetització digital inicial x x x Tallers avançats x x x Tallers amb pàgines web o x x x weblogs Tallers de tractament x x x dimatge Internet x x x Tallers delaboració de x x x revistes, material divulgatiu Festes especials al calendari (Nadal, Sant x x x Jordi, Ramadà, Estiu...) Tallers promoguts des de la Web Òmnia Edició de música Vídeo x x x Inserció sociolaboral x x x Altres (especifica quins) Amb ? Aquells tallers que tot i ser considerats no shan pogut desenvolupar perquè el centre no disposa dInternet
  • 4. Centre Cultural El Casino cclocasino@xarxa-omnia.orgAV Bachs Bufalà avbufala@xarxa-omnia.orgAV La Pau/AV Sant Joan de Llefiá "Gran Sol" avlapau@xarxa-omnia.orgAV Montigalà montigala@xarxa-omnia.orgAV Pomar avv_pomar@xarxa-omnia.orgAV Sant Roc, Casal Cívic santroc@xarxa-omnia.orgCentre Esplai Foc Nou focnou@xarxa-omnia.orgCentre Cívic La Farga ccbanyoles@xarxa-omnia.orgFundació Barberà Promocions barpro@xarxa-omnia.orgACIDH facidh@xarxa-omnia.orgAS Alumnes Àgora agora@xarxa-omnia.orgAS per a Joves TEB teb@xarxa-omnia.orgAV Trinitat Nova avv_trinitatnova@xarxa-omnia.orgCasal dels Infants del Raval ciraval@xarxa-omnia.orgCentre Juvenil Martí Codolar cj_marticodolar@xarxa-omnia.orgCentre Maria Rúbies dUGT centremariarubies@xarxa-omnia.orgCentre Obert Tria tria@xarxa-omnia.orgCentre Penitenciari Homes de Barcelona cphomesbarcelona@xarxa-omnia.orgCentre Penitenciari Joves de Trinitat cpjoves@xarxa-omnia.orgED Ass. Educativa Sociolaboral ed@xarxa-omnia.orgFundació ADSIS adsis@xarxa-omnia.orgFundació Trinijove trinijove@xarxa-omnia.orgGrup Muntanyès muntanyes@xarxa-omnia.orgServei Solidari serveisolidari@xarxa-omnia.orgAV Santa Eulàlia avstaeulalia@xarxa-omnia.orgAV Centcelles centcelles@xarxa-omnia.orgAV Fontsanta, Casal Cívic fontsanta@xarxa-omnia.orgCentre Infantil i Juvenil Mowgli mowgli@xarxa-omnia.orgCentre Formació dAdults Flora TristanCPS Francesc Palau cpsfrancescpalau@xarxa-omnia.orgGrup Infantil Sant Cosme gi_santcosme@xarxa-omnia.orgCentre Cívic lEstació vendrell@xarxa-omnia.orgAssociació Gitana de Figueres juncariaag@xarxa-omnia.orgCentre Formació Adults GironaPlataforma 3S plataforma3S@xarxa-omnia.orgAV Montserrat, Casal Cívic igualada@xarxa-omnia.orgCasal de la Vila lafatarella@xarxa-omnia.orgBiblioteca Carles Bosch de la TrinxeriaCentre Penitenciari Quatre Camins cp4camins@xarxa-omnia.orgCentre Cívic lEscorxador laseu@xarxa-omnia.orgBiblioteca Municipal lesfranqueses@xarxa-omnia.orgCan Maset lescala@xarxa-omnia.orgClub Infantil i Juvenil Sanfeliu - Sant Ildefons sanfeliu@xarxa-omnia.orgCentre Esclat Bellvitge esclat@xarxa-omnia.orgClub Esplai La Florida laflorida@xarxa-omnia.orgClub Esplai Pubilla Cases Can Vidalet pubillacasas@xarxa-omnia.orgClub Infantil i Juvenil Bellvitge cijbellvitge@xarxa-omnia.orgFundació Akwaba akwaba@xarxa-omnia.orgJISH-ARRELS jisharrels@xarxa-omnia.orgAV Gornal avgornal@xarxa-omnia.orgAV Joan Carles blocsjoancarles@xarxa-omnia.orgAV Pius XII pius12@xarxa-omnia.orgCentre Penitenciari Ponent cpponent@xarxa-omnia.orgServeis Socials Centre Històric cascanticlleida@xarxa-omnia.orgAV La Balconada labalconada@xarxa-omnia.orgAV La Font dels Capellans lafont@xarxa-omnia.orgAV Les Escodines escodines@xarxa-omnia.orgAV Pare Ignasi Puig, El Xup elxup@xarxa-omnia.org
  • 5. Centre Formació Adults Jacint Carrió i VilasecaComplex Educatiu Torrent de LlopsRecinte Rogelio Rojo masquefa@xarxa-omnia.orgCentre Cívic Molins molins@xarxa-omnia.orgCentre Sords del Maresme a Mataró sordsmat@xarxa-omnia.orgEMFO Mollet emfo@xarxa-omnia.orgCasa de la Vila monells@xarxa-omnia.orgCentre Telemàtic Consell Comarcal Conca Barberà montblanc@xarxa-omnia.orgCentre Formació Adults La GarrotxaCan Genís palafrugell@xarxa-omnia.orgCentre Formació Adults Mas PellicerSeu Consell Comarcal Baix Camp reus@xarxa-omnia.orgAV Ripoll-60 ripoll60@xarxa-omnia.orgCentre Cívic i Cultural Eudal Graells ripoll@xarxa-omnia.orgEscola Taller i Cases dOficis riudoms@xarxa-omnia.orgEscola Dadults Mediterrani rodadebara@xarxa-omnia.orgAV Rubí-128 rubi128@xarxa-omnia.orgAV Arraona Merinals arrahona_merinals@xarxa-omnia.orgAV Espronceda - Casal Cívic espronceda@xarxa-omnia.orgVapor Llonch vaporllonch@xarxa-omnia.orgCentre Formació Adults Les BernardesGrupo Unión La Mina grupounion@xarxa-omnia.orgCentre dEsplai Eixida eixida@xarxa-omnia.orgFundació Marianao marianao@xarxa-omnia.orgCentre Cívic Les Planes lesplanes@xarxa-omnia.orgCentre Penitenciari Brians Dones cpbriansdones@xarxa-omnia.orgCentre Penitenciari Brians Homes cpbrianshomes@xarxa-omnia.orgPromoció Econòmica sjdespi@xarxa-omnia.orgSeu Consell Comarcal de La Segarra segarra@xarxa-omnia.orgAV Camp Clar campclar@xarxa-omnia.orgOBS Amposta benestarsocialamposta@xarxa-omnia.orgAV Progressista Torreforta torreforta@xarxa-omnia.orgAV Riu Clar riuclar@xarxa-omnia.orgAV Primer i segón de maig josep.obrer@xarxa-omnia.orgCentre Penitenciari Tarragona cptarragona@xarxa-omnia.orgAjuntament de Tàrrega tarrega@xarxa-omnia.orgAV Can Jofresa canjofresa@xarxa-omnia.orgAV Egara egara@xarxa-omnia.orgAV Montserrat montserrat@xarxa-omnia.orgAV Pla de Bonaire, Casal Cívic pladebonaire@xarxa-omnia.orgAV Sant Llorenç santllorenc@xarxa-omnia.orgCentre d Esplai Can Tusell ce_cantusell@xarxa-omnia.orgCentre Juvenil Les Arenes cj_lesarenes@xarxa-omnia.orgCRAE Els Castanyers castanyers@xarxa-omnia.orgPatronat Antoni Roig patronatroig@xarxa-omnia.orgCasa Caritat casacaritat@xarxa-omnia.orgAjuntament de Vandellòs Hospitalet de lInfant vandellos@xarxa-omnia.orgPalau Bojons palaubojons@xarxa-omnia.orgCentre Formació Adults Edelia HernándezFundació Ciutat de Viladecans fcviladecans@xarxa-omnia.orgVilafranca Virtual vilafrancavirtual@xarxa-omnia.orgCentre Formació Adults Teresa MañéTelecentre Prades Montsant pradesmontsant@xarxa-omnia.org
  • 6. RESUM PER A LA COORDINACIÓUSUARIS Usuaris i usos Distribució per gènere Distribució per edats Distribució perUsuaris Usos Homes Dones Total fins a 14a de 15 a 25a de 26 a 60a més de 60a Total I. Comunitari 862 18854 292 570 862 37 69 405 351 862 0ENTITATSAgrupacions Veinals Entitats Gent Educatives Acció Religioses Culturals Comerciants Lleure Drogodependènciade Dones esportives gran social 2 2 1 3 4 8 0 3 2 2 2
  • 7. Distribució per altres dades dinterès Distribució per col·lectius específics I. Extracomunitari Cultura Gitana Total D. Psíquics D. Físics Drogodepend.Total Comentaris 0 0 0 0 0 0 0 Discapacitats físics Discapacitats psíquics Minories Altres Total ètniques 2 1 0 0 32
  • 8. DISTRIBUCIÓ DUSUARIS PER QUADRIMESTRE400 353350300 276250 233200 Fila 1515010050 0 1er Quadrimestre 2on Quadrimestre 3er Quadrimestre (període gener-abril) (període gener-agost) (període gener-desembre)
  • 9. DISTRIBUCIÓ DUSUARIS PER GÈNERE300 249250200 186150 135 Homes Dones 104 98100 9050 0 1 2 3 Quadrimestre
  • 10. DISTRIBUCIÓ DUSUARIS PER EDATS180 163160 144140 137 124120 102 Infants: fins 14 anys100 Joves: de 15 a 25 anys 86 Adults: de 26 a 6080 anys Gent gran: més de 6060 anys40 31 2420 15 13 14 9 0 1 2 3 Quadrimestre
  • 11. DISTRIBUCIÓ PER ALTRES DADES DINTERÈS12108 Immigrants comunitaris6 Immigrants extracomunitaris Cultura gitana420 1 2 3 Quadrimestre
  • 12. DISTRIBUCIÓ PER ALTRES COL·LECTIUS12108 Discapacitats psíquics6 Discapacitats físics Drogodependència420 1 2 3 Quadrimestre
  • 13. 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 2 Agrupacions de Dones 2 Veinals 1 Entitats esportives 3 Gent gran 4 Educatives 8 Acció social 0 Religioses 3 Culturals 2 Comerciants 2 Lleure 2 Drogodependència DISTRIBUCIÓ PER ENTITATS 2 Discapacitats físics 1 Discapacitats psíquics 0 Minories ètniques 0Altres ( especificar quines) Columna F

×