Your SlideShare is downloading. ×
2010 Dades quantitatives segon quadrimestre
Upcoming SlideShare
Loading in...5
×

Thanks for flagging this SlideShare!

Oops! An error has occurred.

×
Saving this for later? Get the SlideShare app to save on your phone or tablet. Read anywhere, anytime – even offline.
Text the download link to your phone
Standard text messaging rates apply

2010 Dades quantitatives segon quadrimestre

256
views

Published on

Fitxa de dades quantitatives 2on Quadrimestre 2010 POJis/Arrels

Fitxa de dades quantitatives 2on Quadrimestre 2010 POJis/Arrels


0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total Views
256
On Slideshare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
0
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

Report content
Flagged as inappropriate Flag as inappropriate
Flag as inappropriate

Select your reason for flagging this presentation as inappropriate.

Cancel
No notes for slide

Transcript

  • 1. 01/12/2010 FITXA ESTADÍSTICA (període gener-desembre) ANY: 2010 NOM PUNT ÒMNIA: de l'1 al 15 de maig de l'1 al 15 de setembre de l'1 al 15 de gener 1er Quadrimestre (període gener- abril) 2on Quadrimestre (període gener- agost) 3er Quadrimestre (període gener- desembre) Total Anual Només noves incorporacions Només noves incorporacions 1 NÚMERO D'USUARIS PARTICIPANTS 353 276 629 2 NÚMERO D' USOS (num.d'utilitzacions dels punts. Acumulat Anual) 10123 10123 3 USUARIS SEGONS GÈNERE Només noves incorporacions Només noves incorporacions Homes 104 90 194 Dones 249 186 435 TOTAL 353 276 0 629 4 USUARIS PER SEGMENTS D'EDAT Només noves incorporacions Només noves incorporacions Infants: fins 14 anys 15 13 28 Joves: de 15 a 25 anys 31 24 55 Adults: de 26 a 60 anys 144 137 281 Gent gran: més de 60 anys 163 102 265 TOTAL 353 276 0 629 5 ALTRES DADES D'INTERÉS Només noves incorporacions Només noves incorporacions Immigrants comunitaris veure Nota al Peu 0 Immigrants extracomunitaris 0 Cultura gitana 0 TOTAL 0 0 0 0 6 ALTRES COL·LECTIUS Només noves incorporacions Només noves incorporacions Discapacitats psíquics veure Nota al Peu 0 Discapacitats físics 0 Drogodependència 0 TOTAL 0 0 0 0 Punt6: Drogodependència: No considerem rellevant aquest tipus d'informació per entrar al Punt Omnia. Punt5: Estimació feta per l'equip dinamitzador, que no considera adient ni preguntar-ho ni fer-ne distinció. Lliurament de la documentació JISH-ARRELS
  • 2. de l'1 al 15 de maig de l'1 al 15 de setembre de l'1 al 15 de gener 1er Quadrimestre (gener-abril) 2on Quadrimestre (maig-agost) 3er Quadrimestre (setembre- desembre) Total Anual 7 NOMBRE D'ENTITATS i SERVEIS PARTICIPANTS Només noves incorporacions Només noves incorporacions Agrupacions de Dones 1 1 2 Veinals 1 1 2 Entitats esportives 1 1 Gent gran 1 1 2 Educatives 2 2 4 Acció social 4 4 8 Religioses 0 Culturals 1 2 3 Comerciants 1 1 2 Lleure 1 1 2 Drogodependència 1 1 2 Discapacitats físics 1 1 2 Discapacitats psíquics 1 1 Minories ètniques ? ? 0 0 TOTAL 14 17 0 31 FITXA ESTADÍSTICA (període gener-desembre) Lliurament de la documentació Altres ( especificar quines) 3 Salut Mental
  • 3. de l'1 al 15 de maig de l'1 al 15 de setembre de l'1 al 15 de gener 1er Quadrimestre (gener-abril) 2on Quadrimestre (gener-agost) 3er Quadrimestre (gener- desembre) 8 TALLERS REALITZATS* 22 46 Alfabetització digital inicial x x Tallers avançats x x Tallers amb pàgines web o weblogs x x Tallers de tractament d'imatge x x Internet x x Tallers d'elaboració de revistes, material divulgatiu x x Festes especials al calendari (Nadal, Sant Jordi, Ramadà, Estiu...) x x Tallers promoguts des de la Web Òmnia Edició de música Vídeo x x Inserció sociolaboral x x FITXA ESTADÍSTICA (període gener-desembre) Lliurament de la documentació Altres (especifica quins) Amb ? Aquells tallers que tot i ser considerats no s'han pogut desenvolupar perquè el centre no disposa d'Internet
  • 4. Centre Cultural El Casino cclocasino@xarxa-omnia.org AV Bachs Bufalà avbufala@xarxa-omnia.org AV La Pau/AV Sant Joan de Llefiá "Gran Sol" avlapau@xarxa-omnia.org AV Montigalà montigala@xarxa-omnia.org AV Pomar avv_pomar@xarxa-omnia.org AV Sant Roc, Casal Cívic santroc@xarxa-omnia.org Centre Esplai Foc Nou focnou@xarxa-omnia.org Centre Cívic La Farga ccbanyoles@xarxa-omnia.org Fundació Barberà Promocions barpro@xarxa-omnia.org ACIDH facidh@xarxa-omnia.org AS Alumnes Àgora agora@xarxa-omnia.org AS per a Joves TEB teb@xarxa-omnia.org AV Trinitat Nova avv_trinitatnova@xarxa-omnia.org Casal dels Infants del Raval ciraval@xarxa-omnia.org Centre Juvenil Martí Codolar cj_marticodolar@xarxa-omnia.org Centre Maria Rúbies d'UGT centremariarubies@xarxa-omnia.org Centre Obert Tria tria@xarxa-omnia.org Centre Penitenciari Homes de Barcelona cphomesbarcelona@xarxa-omnia.org Centre Penitenciari Joves de Trinitat cpjoves@xarxa-omnia.org ED Ass. Educativa Sociolaboral ed@xarxa-omnia.org Fundació ADSIS adsis@xarxa-omnia.org Fundació Trinijove trinijove@xarxa-omnia.org Grup Muntanyès muntanyes@xarxa-omnia.org Servei Solidari serveisolidari@xarxa-omnia.org AV Santa Eulàlia avstaeulalia@xarxa-omnia.org AV Centcelles centcelles@xarxa-omnia.org AV Fontsanta, Casal Cívic fontsanta@xarxa-omnia.org Centre Infantil i Juvenil Mowgli mowgli@xarxa-omnia.org Centre Formació d'Adults Flora Tristan CPS Francesc Palau cpsfrancescpalau@xarxa-omnia.org Grup Infantil Sant Cosme gi_santcosme@xarxa-omnia.org Centre Cívic l'Estació vendrell@xarxa-omnia.org Associació Gitana de Figueres juncariaag@xarxa-omnia.org Centre Formació Adults Girona Plataforma 3S plataforma3S@xarxa-omnia.org AV Montserrat, Casal Cívic igualada@xarxa-omnia.org Casal de la Vila lafatarella@xarxa-omnia.org Biblioteca Carles Bosch de la Trinxeria Centre Penitenciari Quatre Camins cp4camins@xarxa-omnia.org Centre Cívic l'Escorxador laseu@xarxa-omnia.org Biblioteca Municipal lesfranqueses@xarxa-omnia.org Can Maset lescala@xarxa-omnia.org Club Infantil i Juvenil Sanfeliu - Sant Ildefons sanfeliu@xarxa-omnia.org Centre Esclat Bellvitge esclat@xarxa-omnia.org Club Esplai La Florida laflorida@xarxa-omnia.org Club Esplai Pubilla Cases Can Vidalet pubillacasas@xarxa-omnia.org Club Infantil i Juvenil Bellvitge cijbellvitge@xarxa-omnia.org Fundació Akwaba akwaba@xarxa-omnia.org JISH-ARRELS jisharrels@xarxa-omnia.org AV Gornal avgornal@xarxa-omnia.org AV Joan Carles blocsjoancarles@xarxa-omnia.org AV Pius XII pius12@xarxa-omnia.org Centre Penitenciari Ponent cpponent@xarxa-omnia.org Serveis Socials Centre Històric cascanticlleida@xarxa-omnia.org AV La Balconada labalconada@xarxa-omnia.org AV La Font dels Capellans lafont@xarxa-omnia.org AV Les Escodines escodines@xarxa-omnia.org AV Pare Ignasi Puig, El Xup elxup@xarxa-omnia.org Centre Formació Adults Jacint Carrió i Vilaseca Complex Educatiu Torrent de Llops Recinte Rogelio Rojo masquefa@xarxa-omnia.org Centre Cívic Molins molins@xarxa-omnia.org
  • 5. Centre Sords del Maresme a Mataró sordsmat@xarxa-omnia.org EMFO Mollet emfo@xarxa-omnia.org Casa de la Vila monells@xarxa-omnia.org Centre Telemàtic Consell Comarcal Conca Barberà montblanc@xarxa-omnia.org Centre Formació Adults La Garrotxa Can Genís palafrugell@xarxa-omnia.org Centre Formació Adults Mas Pellicer Seu Consell Comarcal Baix Camp reus@xarxa-omnia.org AV Ripoll-60 ripoll60@xarxa-omnia.org Centre Cívic i Cultural Eudal Graells ripoll@xarxa-omnia.org Escola Taller i Cases d'Oficis riudoms@xarxa-omnia.org Escola D'adults Mediterrani rodadebara@xarxa-omnia.org AV Rubí-128 rubi128@xarxa-omnia.org AV Arraona Merinals arrahona_merinals@xarxa-omnia.org AV Espronceda - Casal Cívic espronceda@xarxa-omnia.org Vapor Llonch vaporllonch@xarxa-omnia.org Centre Formació Adults Les Bernardes Grupo Unión La Mina grupounion@xarxa-omnia.org Centre d'Esplai Eixida eixida@xarxa-omnia.org Fundació Marianao marianao@xarxa-omnia.org Centre Cívic Les Planes lesplanes@xarxa-omnia.org Centre Penitenciari Brians Dones cpbriansdones@xarxa-omnia.org Centre Penitenciari Brians Homes cpbrianshomes@xarxa-omnia.org Promoció Econòmica sjdespi@xarxa-omnia.org Seu Consell Comarcal de La Segarra segarra@xarxa-omnia.org AV Camp Clar campclar@xarxa-omnia.org OBS Amposta benestarsocialamposta@xarxa-omnia.org AV Progressista Torreforta torreforta@xarxa-omnia.org AV Riu Clar riuclar@xarxa-omnia.org AV Primer i segón de maig josep.obrer@xarxa-omnia.org Centre Penitenciari Tarragona cptarragona@xarxa-omnia.org Ajuntament de Tàrrega tarrega@xarxa-omnia.org AV Can Jofresa canjofresa@xarxa-omnia.org AV Egara egara@xarxa-omnia.org AV Montserrat montserrat@xarxa-omnia.org AV Pla de Bonaire, Casal Cívic pladebonaire@xarxa-omnia.org AV Sant Llorenç santllorenc@xarxa-omnia.org Centre d' Esplai Can Tusell ce_cantusell@xarxa-omnia.org Centre Juvenil Les Arenes cj_lesarenes@xarxa-omnia.org CRAE Els Castanyers castanyers@xarxa-omnia.org Patronat Antoni Roig patronatroig@xarxa-omnia.org Casa Caritat casacaritat@xarxa-omnia.org Ajuntament de Vandellòs Hospitalet de l'Infant vandellos@xarxa-omnia.org Palau Bojons palaubojons@xarxa-omnia.org Centre Formació Adults Edelia Hernández Fundació Ciutat de Viladecans fcviladecans@xarxa-omnia.org Vilafranca Virtual vilafrancavirtual@xarxa-omnia.org Centre Formació Adults Teresa Mañé Telecentre Prades Montsant pradesmontsant@xarxa-omnia.org
  • 6. USUARIS Usuaris Usos Homes Dones Total fins a 14a de 15 a 25a de 26 a 60a més de 60a Total I. Comunitari 629 10123 194 435 629 28 55 281 265 629 0 ENTITATS Agrupacions de Dones Veinals Entitats esportives Gent gran EducativesAcció social Religioses Culturals Comerciants Lleure Drogodependència 2 2 1 2 4 8 0 3 2 2 2 Distribució pe RESUM PER A LA COORDINACIÓ Usuaris i usos Distribució per gènere Distribució per edats
  • 7. I. Extracomunitari Cultura Gitana Total D. Psíquics D. Físics Drogodepend.Total 0 0 0 0 0 0 0 Discapacitats físics Discapacitats psíquics Minories ètniques Altres Total 2 1 0 0 31 Distribució per altres dades d'interès Distribució per col—lectius específics Comentaris
  • 8. DISTRIBUCIÓ D'USUARIS PER QUADRIMESTRE 353 276 0 50 100 150 200 250 300 350 400 1er Quadrimestre (període gener-abril) 2on Quadrimestre (període gener-agost) 3er Quadrimestre (període gener- desembre) 1er Quadrimestre (període gener-abril) 2on Quadrimestre (període gener-agost) 3er Quadrimestre (període gener-desembre)
  • 9. DISTRIBUCIÓ D'USUARIS PER GÈNERE 104 90 249 186 0 50 100 150 200 250 300 1 2 3 Quadrimestre Homes Dones
  • 10. DISTRIBUCIÓ D'USUARIS PER EDATS 15 13 31 24 144 137 163 102 0 20 40 60 80 100 120 140 160 180 1 2 3 Quadrimestre Infants: fins 14 anys Joves: de 15 a 25 anys Adults: de 26 a 60 anys Gent gran: més de 60 anys
  • 11. DISTRIBUCIÓ PER ALTRES DADES D'INTERÈS 0 0 0,1 0,2 0,3 0,4 0,5 0,6 0,7 0,8 0,9 1 1 2 3 Quadrimestre Immigrants comunitaris Immigrants extracomunitaris Cultura gitana
  • 12. DISTRIBUCIÓ PER ALTRES COL·LECTIUS 0 0 0,1 0,2 0,3 0,4 0,5 0,6 0,7 0,8 0,9 1 1 2 3 Quadrimestre Discapacitats psíquics Discapacitats físics Drogodependència
  • 13. DISTRIBUCIÓ PER ENTITATS 2 00 1 222 3 0 8 4 2 1 22 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Agrupacionsde Dones Veinals Entitatsesportives Gentgran Educatives Acciósocial Religioses Culturals Comerciants Lleure Drogodependència Discapacitatsfísics Discapacitats psíquics Minoriesètniques Altres(especificar quines) Agrupacions de Dones Veinals Entitats esportives Gent gran Educatives Acció social Religioses Culturals Comerciants Lleure Drogodependència Discapacitats físics Discapacitats psíquics Minories ètniques Altres ( especificar quines)