Your SlideShare is downloading. ×
×
Saving this for later? Get the SlideShare app to save on your phone or tablet. Read anywhere, anytime – even offline.
Text the download link to your phone
Standard text messaging rates apply

Laury Magellana 2011

795

Published on

Laury Magellana to ogólnopolski konkurs biznesowy nagradzający ludzi, którzy – podobnie jak Magellan – łącząc wizję i wyobraźnię z wytrwałością i talentem zarządczym, osiągają wybitne efekty i …

Laury Magellana to ogólnopolski konkurs biznesowy nagradzający ludzi, którzy – podobnie jak Magellan – łącząc wizję i wyobraźnię z wytrwałością i talentem zarządczym, osiągają wybitne efekty i zmieniają świat.

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total Views
795
On Slideshare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
0
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

Report content
Flagged as inappropriate Flag as inappropriate
Flag as inappropriate

Select your reason for flagging this presentation as inappropriate.

Cancel
No notes for slide

Transcript

  • 1. ___________________________________________________________________________________________ Korporacja Absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie www.laurymagellana.pl Laury Magellana 2011 Prof. Leszek Balcerowicz – Magellan Roku 2010 Zdjęcie z wręczenia Lauru Magellana przez Prezesa Korporacji Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie Borysa Skrabę.
  • 2. ___________________________________________________________________________________________ Korporacja Absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie www.laurymagellana.pl O Konkursie Laury Magellana to ogólnopolski konkurs biznesowy nagradzający ludzi, którzy – podobnie jak Magellan – łącząc wizję i wyobraźnię z wytrwałością i talentem zarządczym, osiągają wybitne efekty i zmieniają świat. Cel konkursu Odkrywanie i wyróżnianie osób, które podejmują nieprzeciętne wyzwania biznesowe oraz pozazawodowe i z powodzeniem je realizują; promowanie wizjonerów, którzy dzięki swej proaktywnej postawie osiągają sukces. Adresaci Debiutanci, Managerowie, Przedsiębiorcy, Firmy – osoby i instytucje, które cechuje wysoka wartość dodana pracy, profesjonalizm, skuteczność, pragnienie robienia więcej, lepiej, inaczej. Główna Kategoria Magellan Roku – poprzez tą kategorię poszukujemy osób, które w danym roku w największym stopniu zmieniły otoczenie biznesowe i społeczne w Polsce. Pozostałe kategorie Manager Roku – osoby, które dzięki swoim umiejętnościom zarządczym osiągnęły wybitne wyniki dla kierowanej przez siebie firmy. Debiut Roku – młode osoby w wieku do 30 lat, których zaangażowanie i osiągnięcia istotnie wyróżniają je spośród ogółu. Przedsiębiorca Roku – osoby, które z sukcesem prowadzą własne firmy. Osiągnięcie Pozazawodowe – osoby, które tworzą lub aktywnie angażują się w ciekawe inicjatywy pozazawodowe. Główne wydarzenie Gala wręczenia Laurów Magellana Jury nominujące Wybitny, międzynarodowy skład Jury stanowi klucz sukcesu Laurów Magellana. Do Jury zapraszamy osoby o różnych profilach, ze świata biznesu, mediów, sportu i kultury. Jury głosujące Członkowie Korporacji Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie – organizator Poprzednie edycje Odbyły się trzy edycje konkursu: w 2008r, w 2009r., w 2010r.
  • 3. ___________________________________________________________________________________________ Korporacja Absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie www.laurymagellana.pl Jury Laurów Magellana 2011 Brian Tracy Kanadyjski guru zarządzania, twórca bestsellerów z dziedziny rozwoju osobistego i psychologii sukcesu, zaliczany do jednych z najlepszych mówców zawodowych na świecie. Frederic Amoudru Dyrektor generalny PNB Paribas Bank w Polsce. Absolwent Instytutu Studiów Politycznych w Paryżu oraz Instytutu Zarządzania Przedsiębiorstwem na Sorbonie. prof. Roman Niestrój Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Wykładowca na studiach MBA w Szkole Biznesu UEK. Członek Komisji Nauk Ekonomicznych PAU. Henryka Bochniarz Prezydent Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan, doktor nauk ekonomicznych, była Minister Przemysłu i Handlu. prof. Jerzy Hausner Absolwent i wykładowca na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Były Minister Pracy i Polityki Społecznej, członek Rady Polityki Pieniężnej. Grzegorz Hajdarowicz Polski przedsiębiorca, producent filmowy (m.in. „Zakochany Anioł”, „City Island”), wydawca (czasopisma „Sukces” i „Przekrój”). Honorowy konsul Brazylii w Krakowie. W obradach Jury wezmą także udział: dr Peter Stadelmann, COO Malik Management Zentrum St. Gallen ze Szwajcarii oraz Marek Karabuła, Wiceprezes PGNiG SA.
  • 4. ___________________________________________________________________________________________ Korporacja Absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie www.laurymagellana.pl Jurorami w poprzednich edycjach byli m.in.: prof. Witold Orłowski Ekspert ds.polityki gospodarczej prof. Danuta Hübner Komisarzds.polityki regionalnej Unii Europejskiej prof. DariuszRosati Poseł do Parlamentu Europejskiego Wojciech Sobieraj Prezes Alior Banku Jerzy Mazgaj Prezes Alma Market S.A. Roman Młodkowski Dyrektor i Redaktor Naczelny TVN CNBC Biznes Witold Gadomski Dziennikarz, publicysta „Gazety Wyborczej” Roman Kluska Twórca firmy Optimus, Filantrop Janina Ochojska Założycielka „Polskiej Akcji Humanitarnej” Robert Korzeniowski Mistrzolimpijski orazMistrzŚwiata w lekkoatletyce

×