C A S E  S T U D Y  C H C I U S P E C H . C Z
Situace

★ Pro klienta OVB z oblasti finančního poradenství chystala Lemonade v rámci
 fullservisových služeb novou korpo...
Kdo je OVB?

★ OVB je první a největší evropská společnost v oblasti finančního poradenství.

★ Založena byla v Německu v ...
Řešení

★ Koncept microsite Chciuspech.cz je postaven na vypovědi
 19ti úspěšných spolupracovníků OVB.


★ V rámci přípra...
Reference

“Ač jsem byla výsledkem naší práce velmi spokojená, s velkou zvědavostí jsem
očekávala reakce. A samotnou mne p...
T A S T E  T H E  D I F F E R E N C E
OVB Chci úspěch
OVB Chci úspěch
OVB Chci úspěch
OVB Chci úspěch
OVB Chci úspěch
OVB Chci úspěch
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

OVB Chci úspěch

931 views
872 views

Published on

Recrutiment campaign for OVB Czech Republic.

Published in: Business, Economy & Finance
2 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
931
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
13
Actions
Shares
0
Downloads
0
Comments
2
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

OVB Chci úspěch

 1. 1. C A S E S T U D Y C H C I U S P E C H . C Z
 2. 2. Situace ★ Pro klienta OVB z oblasti finančního poradenství chystala Lemonade v rámci fullservisových služeb novou korporátní webovou prezentaci. ★ Při tvorbě zadání se jako klíčovou ukázala skupina nových potencionálních spolupracovníků - podnikatelů budujících pod značkou OVB své vlastní firmy. ★ Pro jejich efektivní oslovení doporučila agentura kromě standardní sekce Kariéra v rámci korporátního webu i tvorbu rekrutační flashovou video microsite, která bude cílit pouze na tuto skupinu.
 3. 3. Kdo je OVB? ★ OVB je první a největší evropská společnost v oblasti finančního poradenství. ★ Založena byla v Německu v roce 1970 a dnes je na 14 evropských trzích, kde obsluhuje více než 2,8 milionu privátních i korporátních klientů. ★ Každý spolupracovník je podnikatelem, který se může primárně věnovat klientům a nebo začít budovat svou firmu, tzv. strukturu dalších spolupracovníků. ★ Nábor je tedy klíčovým faktorem pro růst společnosti.
 4. 4. Řešení ★ Koncept microsite Chciuspech.cz je postaven na vypovědi 19ti úspěšných spolupracovníků OVB. ★ V rámci příprav jsme identifikovali cca 30 otázek, které si může zájemce o práci klást a natočili jsme odpovědi všech spolupracovníků. ★ Microsite nabízí také test vhodnosti postavený na 15ti otázkách cílených především na osobnostní předpoklady uchazeče. ★ Zájemci si mohou vytvořit přímo na microsite vlastní životopis a ten si uložit v PDF nebo přímo poslat do OVB.
 5. 5. Reference “Ač jsem byla výsledkem naší práce velmi spokojená, s velkou zvědavostí jsem očekávala reakce. A samotnou mne překvapilo, jak pozitivní odezvu tento kariérní microsite mezi našimi spolupracovníky vyvolal. Za všechny snad hovoří jeden příspěvek, že stránky jsou ‘MEGASUPERDOKONALÉ’. Pokud jsme zpočátku s Lemonade přepokládali, že karirérní microsite je určitým bonusem ke korporátním stránkám s možností zaujmout další skupinu uživatelů, pak dnes musím říci, že náš předpoklad byl více než správný. Náš microsite www.chciuspech.cz vyvolal velmi pozitivní reakce i u ostatních evropských zemí OVB. Díky, Lemonade.” Jaroslava Matoušková manažerka PR OVB Allfinanz a.s.
 6. 6. T A S T E T H E D I F F E R E N C E

×