• Save
OVB Chci úspěch
Upcoming SlideShare
Loading in...5
×
 

OVB Chci úspěch

on

 • 1,572 views

Recrutiment campaign for OVB Czech Republic.

Recrutiment campaign for OVB Czech Republic.

Statistics

Views

Total Views
1,572
Views on SlideShare
1,567
Embed Views
5

Actions

Likes
0
Downloads
0
Comments
2

2 Embeds 5

http://www.slideshare.net 4
https://www.linkedin.com 1

Accessibility

Upload Details

Uploaded via as Adobe PDF

Usage Rights

© All Rights Reserved

Report content

Flagged as inappropriate Flag as inappropriate
Flag as inappropriate

Select your reason for flagging this presentation as inappropriate.

Cancel
 • Full Name Full Name Comment goes here.
  Are you sure you want to
  Your message goes here
  Processing…
 • Vlaďo, to jsou bohužel interní data OVB, které poskytnout nemůžeme. Díky za pochopení. PetrF
  Are you sure you want to
  Your message goes here
  Processing…
 • A skutečné výsledky vědět nemůžeme? Kolik lidí se přihlásilo, kolik stál nábor jednoho nového zaměstnance atd? Díky
  Are you sure you want to
  Your message goes here
  Processing…
Post Comment
Edit your comment

OVB Chci úspěch OVB Chci úspěch Presentation Transcript

 • C A S E S T U D Y C H C I U S P E C H . C Z
 • Situace ★ Pro klienta OVB z oblasti finančního poradenství chystala Lemonade v rámci fullservisových služeb novou korporátní webovou prezentaci. ★ Při tvorbě zadání se jako klíčovou ukázala skupina nových potencionálních spolupracovníků - podnikatelů budujících pod značkou OVB své vlastní firmy. ★ Pro jejich efektivní oslovení doporučila agentura kromě standardní sekce Kariéra v rámci korporátního webu i tvorbu rekrutační flashovou video microsite, která bude cílit pouze na tuto skupinu.
 • Kdo je OVB? ★ OVB je první a největší evropská společnost v oblasti finančního poradenství. ★ Založena byla v Německu v roce 1970 a dnes je na 14 evropských trzích, kde obsluhuje více než 2,8 milionu privátních i korporátních klientů. ★ Každý spolupracovník je podnikatelem, který se může primárně věnovat klientům a nebo začít budovat svou firmu, tzv. strukturu dalších spolupracovníků. ★ Nábor je tedy klíčovým faktorem pro růst společnosti.
 • Řešení ★ Koncept microsite Chciuspech.cz je postaven na vypovědi 19ti úspěšných spolupracovníků OVB. ★ V rámci příprav jsme identifikovali cca 30 otázek, které si může zájemce o práci klást a natočili jsme odpovědi všech spolupracovníků. ★ Microsite nabízí také test vhodnosti postavený na 15ti otázkách cílených především na osobnostní předpoklady uchazeče. ★ Zájemci si mohou vytvořit přímo na microsite vlastní životopis a ten si uložit v PDF nebo přímo poslat do OVB.
 • Reference “Ač jsem byla výsledkem naší práce velmi spokojená, s velkou zvědavostí jsem očekávala reakce. A samotnou mne překvapilo, jak pozitivní odezvu tento kariérní microsite mezi našimi spolupracovníky vyvolal. Za všechny snad hovoří jeden příspěvek, že stránky jsou ‘MEGASUPERDOKONALÉ’. Pokud jsme zpočátku s Lemonade přepokládali, že karirérní microsite je určitým bonusem ke korporátním stránkám s možností zaujmout další skupinu uživatelů, pak dnes musím říci, že náš předpoklad byl více než správný. Náš microsite www.chciuspech.cz vyvolal velmi pozitivní reakce i u ostatních evropských zemí OVB. Díky, Lemonade.” Jaroslava Matoušková manažerka PR OVB Allfinanz a.s.
 • T A S T E T H E D I F F E R E N C E