2
3
4
6
7
8
9
10
11
12
Trade center13
наменети за туризам           14
15
16
17
18
19
20
DemIr HIsar2121
22
23
24
25  26
26
27
28
29
30
31
32   Кривогаштани
33
34
35
36
37
39   NovacI38
39   Novaci
40
41
43   Mogila42
43   Mogila
44
,,ВОДИЧ ЗА ИНВЕСТИРАЊЕ ВО ПЕЛАГОНИСКИОТ РЕГИОН”Издава:Центар за развој на Пелагонискиот плански регионЗа издавачот:Емилиа ...
Водич за инвестирање во Пелагонискиот регион - Македонски
Водич за инвестирање во Пелагонискиот регион - Македонски
Водич за инвестирање во Пелагонискиот регион - Македонски
Водич за инвестирање во Пелагонискиот регион - Македонски
Водич за инвестирање во Пелагонискиот регион - Македонски
Водич за инвестирање во Пелагонискиот регион - Македонски
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Водич за инвестирање во Пелагонискиот регион - Македонски

435 views

Published on

Водич за инвестирање во Пелагонискиот регион - Македонски

Published in: Education
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
435
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
2
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Водич за инвестирање во Пелагонискиот регион - Македонски

 1. 1. 2
 2. 2. 3
 3. 3. 4
 4. 4. 6
 5. 5. 7
 6. 6. 8
 7. 7. 9
 8. 8. 10
 9. 9. 11
 10. 10. 12
 11. 11. Trade center13
 12. 12. наменети за туризам 14
 13. 13. 15
 14. 14. 16
 15. 15. 17
 16. 16. 18
 17. 17. 19
 18. 18. 20
 19. 19. DemIr HIsar2121
 20. 20. 22
 21. 21. 23
 22. 22. 24
 23. 23. 25 26
 24. 24. 26
 25. 25. 27
 26. 26. 28
 27. 27. 29
 28. 28. 30
 29. 29. 31
 30. 30. 32 Кривогаштани
 31. 31. 33
 32. 32. 34
 33. 33. 35
 34. 34. 36
 35. 35. 37
 36. 36. 39 NovacI38
 37. 37. 39 Novaci
 38. 38. 40
 39. 39. 41
 40. 40. 43 Mogila42
 41. 41. 43 Mogila
 42. 42. 44
 43. 43. ,,ВОДИЧ ЗА ИНВЕСТИРАЊЕ ВО ПЕЛАГОНИСКИОТ РЕГИОН”Издава:Центар за развој на Пелагонискиот плански регионЗа издавачот:Емилиа Ѓероска - РаководителПодготвил:Македонски центар за меѓународна соработкаЛиковно-графичко уредувањеБојан БојкоскиЛектура на Македонски јазик:Лазар НеданоскиПревод и лектура на Англиски јазик:Глигор МихаиловскиПревод и лектура на Албански јазик:Ермира КучларПревод и лектура на Грчки јазик:Димитри Иоану

×