0
LIETUVOS KREPŠINIO PROFESINĖ
SĄJUNGA „SOLIDARUMAS“(LKPS)
BŪK LIETUVOS KREPŠINIO PROFESINĖS
SĄJUNGOS NARIU IR PRISIDĖK PRIE...
Profesinė sąjunga. Kas tai?
 Profesinė sąjunga yra savanoriška, savarankiška,
nepolitinė, laisvo apsisprendimo pagrindu į...
LKPS tikslai
 Ginti suvienytų narių, krepšininkų(-ių)
profesionalų(-ių), krepšininkų(-ių) mėgėjų,
krepšinio trenerių, kre...
Uždaviniai
 Organizuoti kolektyvines derybas.
 Dalyvauti sudarant kolektyvines sutartis.
 Sudaryti bendradarbiavimo su ...
Nario mokesčio rinkimo sistema
 2010/2011 metų sezoną, nario mokestis renkamas
nebus.
 Teisminiai ginčai: 10% nuo laimėt...
NARIŲ ORGANIZAVIMAS Į
LKPS
KOKIA MAN NAUDA IŠ PROFESINĖS
SĄJUNGOS?
Paslauga
 Mūsų teisininkai Tau suteiks teisinę pagalbą,
konsultacijas telefonu ir įvairiomis internetinėmis
priemonėmis, ...
Problema
 Dauguma Lietuvos krepšininkų(-ių) neturi sporto
veiklos sutarties.
 Sporto veiklos sutartis sudarinėjama klubo...
 Krepšininkės negauna motinystės pašalpos.
 Sporto veiklos sutartis nepriskirta prie darbo
santykių.
 Priskyrus sporto ...
• Yra dar daug aktualių problemų, kurias spręsti reikia
šiandien. Galbūt dar nesusidūrei su jokia išvardinta
problema, tač...
BŪK LIETUVOS KREPŠINIO
PROFESINĖS SĄJUNGOS NARIU IR
PRISIDĖK PRIE SOLIDARUMO KŪRIMO
KREPŠINIO AIKŠTELĖJE!
Upcoming SlideShare
Loading in...5
×

LKPS Prezentacija

295

Published on

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total Views
295
On Slideshare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Transcript of "LKPS Prezentacija"

 1. 1. LIETUVOS KREPŠINIO PROFESINĖ SĄJUNGA „SOLIDARUMAS“(LKPS) BŪK LIETUVOS KREPŠINIO PROFESINĖS SĄJUNGOS NARIU IR PRISIDĖK PRIE SOLIDARUMO KŪRIMO KREPŠINIO AIKŠTELĖJE!
 2. 2. Profesinė sąjunga. Kas tai?  Profesinė sąjunga yra savanoriška, savarankiška, nepolitinė, laisvo apsisprendimo pagrindu įvairių sričių darbuotojus vienijanti organizacija. Profesinė sąjunga atstovauja ir gina dirbančiųjų profesines, darbo, ekonomines, socialines teises ir interesus. Vadovaujasi LR Konstitucija, LR profesinių sąjungų įstatymu ir kitais LR įstatymais ir poįstatyminiais aktais.
 3. 3. LKPS tikslai  Ginti suvienytų narių, krepšininkų(-ių) profesionalų(-ių), krepšininkų(-ių) mėgėjų, krepšinio trenerių, krepšinio teisėjų ir kitų su šiuo sportu susijusių asmenų profesines, darbo ir socialines teises.  Atstovauti savo nariams bendraujant su darbdaviais, komandų vadovais, krepšinio lygų vadovybe ir atitinkamomis valstybės institucijomis siekiant įgyvendinti Lietuvos krepšininkio profesinės sąjungos tikslus.  Skatinti geresnį krepšinio atstovų dialogą. Daryti įtaką sporto politikai ir skatinti narių skaičiaus augimą.
 4. 4. Uždaviniai  Organizuoti kolektyvines derybas.  Dalyvauti sudarant kolektyvines sutartis.  Sudaryti bendradarbiavimo su įvairiomis institucijomis sutartis.  Ginti savo narius teismuose.  Gauti ir teikti paramą bei labdarą.  Vykdyti profesinės sąjungos narių švietimą, mokymą, informavimą ir konsultavimą.
 5. 5. Nario mokesčio rinkimo sistema  2010/2011 metų sezoną, nario mokestis renkamas nebus.  Teisminiai ginčai: 10% nuo laimėto ieškinio sumos, minimalus ieškinio mokestis - 100 Lt.
 6. 6. NARIŲ ORGANIZAVIMAS Į LKPS
 7. 7. KOKIA MAN NAUDA IŠ PROFESINĖS SĄJUNGOS?
 8. 8. Paslauga  Mūsų teisininkai Tau suteiks teisinę pagalbą, konsultacijas telefonu ir įvairiomis internetinėmis priemonėmis, vykdys sutarčių rengimą, sudarymą ir jų peržiūrėjimą iš žaidėjo pusės, spręs kilusius ginčus visose valstybės institucijose, ir bus Tavo atstovas teisme. LKPS bus oficialus krepšininkų(-ių) ir trenerių teisių gynėjas.
 9. 9. Problema  Dauguma Lietuvos krepšininkų(-ių) neturi sporto veiklos sutarties.  Sporto veiklos sutartis sudarinėjama klubo naudai.  Yra nesilaikoma sutarties sąlygų.  Kyla dažni konfliktai tarp krepšininko(-ės) agento ir žaidėjo(-os).  Jaunimas negalvoja apie tai kas jų laukia pasibaigus krepšinio karjerai.  Lietuvos rinktinių krepšininkai(-ės) aukodami(-os) savo sveikatą ir poilsį, reklamuoja Lietuvos vardą, tačiau negauna jokių privilegijų ateityje (pvz. papildoma pensija).
 10. 10.  Krepšininkės negauna motinystės pašalpos.  Sporto veiklos sutartis nepriskirta prie darbo santykių.  Priskyrus sporto veiklos sutartį prie darbo santykių atsirastų visiems darbuotojams prieinamos socialinės garantijos (bedarbio, “laisvojo agento” pašalpa, garantinis fondas, darbo sutarties forma, atostogos, minimalus atlyginimas ir pan.).  Dauguma žaidėjų negalvoja kas nutiks jeigu jie gaus traumą dėl kurios nebegalės tęsti krepšinio karjeros.  Dauguma žaidėjų negalvoja apie pensiją.
 11. 11. • Yra dar daug aktualių problemų, kurias spręsti reikia šiandien. Galbūt dar nesusidūrei su jokia išvardinta problema, tačiau kai ji iškils gali būti per vėlu ją spręsti. Be žaidėjų nebūtų krepšinio, todėl tik žaidėjų iniciatyva galima šias problemas spręsti. Tik LKPS narystei pasiekus daugumą LKL ir LMKL krepšininkų(-ių) mes kartu galėsime kurti palankias darbo ir sporto sąlygas, todėl Tu privalai būti LKPS nariu.
 12. 12. BŪK LIETUVOS KREPŠINIO PROFESINĖS SĄJUNGOS NARIU IR PRISIDĖK PRIE SOLIDARUMO KŪRIMO KREPŠINIO AIKŠTELĖJE!
 1. A particular slide catching your eye?

  Clipping is a handy way to collect important slides you want to go back to later.

×