P. Ambrazevičiaus futbolo viktorina 2013-04-13 bare Juoda Raudona su Eurofootball.lt

455 views

Published on

30 tekstinių ir 10 vaizdinių klausimų iš Pauliaus Ambrazevičiaus futbolo viktorinos, surengtos kartu su "Eurofootball.lt" bare "Juoda Raudona" Vilniuje, 2013 metų balandžio 13 dieną.

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
455
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
11
Actions
Shares
0
Downloads
8
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

P. Ambrazevičiaus futbolo viktorina 2013-04-13 bare Juoda Raudona su Eurofootball.lt

 1. 1. BENDRI KLAUSIMAI
 2. 2. BENDRI KLAUSIMAI 1. Kuris iš šiuo metu Anglijos „Premier“ lygoje ţaidţiančių Londono klubų yra pats seniausias?
 3. 3. BENDRI KLAUSIMAI 2. Estijoje iš viso yra trys futbolo federacijos – viena, oficialioji, priklauso UEFA ir FIFA. O kaip vadinasi kitos dvi Estijos teritorijoje esančios nepripaţintos futbolo federacijos?
 4. 4. BENDRI KLAUSIMAI 3. Koks biblinis veikėjas ţaidţia Panevėţio „Ekrane“?
 5. 5. BENDRI KLAUSIMAI 4. Sudėliokite šiuos ţaidėjus nuo daugiausiai iki maţiausiai ţaidusio rungtynių uţ Lietuvos rinktinę. Valdas Ivanauskas, Edgaras Jankauskas, Deividas Šemberas, Ţydrūnas Karčemarskas, Tomas Danilevičius.
 6. 6. BENDRI KLAUSIMAI 5. „Millwallo plyta“ („Millwall brick“) buvo gana plačiai futbolo chuliganų septintajame-aštuntajame dešimtmečiuose naudotas improvizuotas ginklas, padarytas iš vieno, visiškai nepavojingo ir į stadionus nedraudţiamo įsinešti daikto. Šių daiktų buvo ir yra galima įsigyti visiškai be apribojimų, o jų naudojimui futbolo rungtynėse dar pasitarnaudavo ir viena savaitgalinė Anglijos tradicija. Iš ko buvo padaryta „Millwallo plyta“?
 7. 7. BENDRI KLAUSIMAI 6. Kas bendro tarp klubo iš Andoros „FC Andorra“, „UE Bossòst“ iš Ispanijos, vokiečių klubo „FC Büsingen“, „AP Campionese“ iš Italijos, Lichtenšteino „FC Vaduz“ ir dar keliolikos Europos klubų?
 8. 8. BENDRI KLAUSIMAI 7. 2007 metų geguţę FIFA paskelbė vieną nurodymą, dėl kurio Bolivija, Ekvadoras ir Kolumbija būtų susidūrusios su sunkumais, norėdamos ţaisti Pasaulio čempionato atrankos rungtynes savo sostinėse. Vėliau nurodymas buvo paredaguotas ir jis būtų galiojęs tik Bolivijai. Po keleto metų FIFA visiškai atšaukė šį nurodymą, pareikšdama, kad šis klausimas „nėra FIFA reikalas“. Ką FIFA tuo nurodymu bandė sureguliuoti?
 9. 9. BENDRI KLAUSIMAI 8. 1927 metais Milano „Inter“ komandos nariu tapo vienas septyniolikmetis puolėjas, kurį pamatęs pagrindinės komandos ţaidėjas Leopoldo Conti pareiškė: „Tai dabar mes jau kviečiam ţaidėjus ir iš vaikų darţelio!“. Negana to, tas septyniolikmetis uţėmė L. Conti vietą aikštelėje ir jau savo debiutinėse rungtynėse pelnė du įvarčius, o jo vardas ir pavardė dabar puikiai ţinoma visame futbolo pasaulyje. Kas buvo tas septyniolikmetis?
 10. 10. BENDRI KLAUSIMAI 9. Kokios vienintelės šalies rinktinė yra ţaidusi net trijose konfederacijose – UEFA, OFC ir AFC?
 11. 11. BENDRI KLAUSIMAI 10. Kokias penkias skirtingas rinktines į Pasaulio čempionatus yra išvedęs garsusis serbas treneris Bora Milutinovičius?
 12. 12. ATSAKYMAI
 13. 13. BENDRI KLAUSIMAI 1. Kuris iš šiuo metu Anglijos „Premier“ lygoje ţaidţiančių Londono klubų yra pats seniausias?
 14. 14. „Fulham FC“, įkurtas 1879 metais. 1882 metais buvo įkurti „Tottenham Hotspur“ ir „Queens Park Rangers“ klubai.
 15. 15. BENDRI KLAUSIMAI 2. Estijoje iš viso yra trys futbolo federacijos – viena, oficialioji, priklauso UEFA ir FIFA. O kaip vadinasi kitos dvi Estijos teritorijoje esančios nepripaţintos futbolo federacijos? Saremos futbolo federacija ir Hijumos futbolo federacija, įsikūrusios to paties pavadinimo salose.
 16. 16. BENDRI KLAUSIMAI 3. Koks biblinis veikėjas ţaidţia Panevėţio „Ekrane“?
 17. 17. Rytis Pilotas
 18. 18. BENDRI KLAUSIMAI 4. Sudėliokite šiuos ţaidėjus nuo daugiausiai iki maţiausiai ţaidusio rungtynių uţ Lietuvos rinktinę: Deividas Šemberas (82) Tomas Danilevičius (71) Ţydrūnas Karčemarskas (64) Edgaras Jankauskas (56) Valdas Ivanauskas (28).
 19. 19. BENDRI KLAUSIMAI 5. „Millwallo plyta“ („Millwall brick“) buvo gana plačiai futbolo chuliganų septintajame-aštuntajame dešimtmečiuose naudotas improvizuotas ginklas, padarytas iš vieno, visiškai nepavojingo ir į stadionus nedraudţiamo įsinešti daikto. Šių daiktų buvo ir yra galima įsigyti visiškai be apribojimų, o jų naudojimui futbolo rungtynėse dar pasitarnaudavo ir viena savaitgalinė Anglijos tradicija. Iš ko buvo padaryta „Millwallo plyta“?
 20. 20. Iš laikraščių – tradiciškai savaitgaliniai laikraščiai Anglijoje yra ypatingai stori.
 21. 21. BENDRI KLAUSIMAI 6. Kas bendro tarp klubo iš Andoros „FC Andorra“, „UE Bossòst“ iš Ispanijos, vokiečių klubo „FC Büsingen“, „AP Campionese“ iš Italijos, Lichtenšteino „FC Vaduz“ ir dar keliolikos Europos klubų? Jie visi ţaidţia svetimų valstybių lygose. „FC Andorra“ – Ispanijoje, „UE Bossòst“ – Prancūzijoje, „FC Büsingen“, „AP Campionese“ ir „FC Vaduz“ – Šveicarijoje.
 22. 22. BENDRI KLAUSIMAI 7. 2007 metų geguţę FIFA paskelbė vieną nurodymą, dėl kurio Bolivija, Ekvadoras ir Kolumbija būtų susidūrusios su sunkumais, norėdamos ţaisti Pasaulio čempionato atrankos rungtynes savo sostinėse. Vėliau nurodymas buvo paredaguotas ir jis būtų galiojęs tik Bolivijai. Po keleto metų FIFA visiškai atšaukė šį nurodymą, pareikšdama, kad šis klausimas „nėra FIFA reikalas“. Ką FIFA tuo nurodymu bandė sureguliuoti? FIFA reikalavo, kad rungtynėms, vyksiančioms aukštesniame nei 2,5 km, o vėliau 3 km aukštyje, ţaidėjai turėjo bent savaitę laiko aklimatizuotis. Kadangi tarptautinės pertraukos tiek netrunka, realiai šio nurodymo poveikis buvo tarptautinio futbolo aukštikalnėse uţdraudimas.
 23. 23. BENDRI KLAUSIMAI 8. 1927 metais Milano „Inter“ komandos nariu tapo vienas septyniolikmetis puolėjas, kurį pamatęs pagrindinės komandos ţaidėjas Leopoldo Conti pareiškė: „Tai dabar mes jau kviečiam ţaidėjus ir iš vaikų darţelio!“. Negana to, tas septyniolikmetis uţėmė L. Conti vietą aikštelėje ir jau savo debiutinėse rungtynėse pelnė du įvarčius, o jo vardas ir pavardė dabar puikiai ţinoma visame futbolo pasaulyje. Kas buvo tas septyniolikmetis?
 24. 24. Giuseppe Meazza – jo vardo stadione dabar namų rungtynes ţaidţia „AC Milan“ ir Milano „Inter“.
 25. 25. BENDRI KLAUSIMAI 9. Kokios vienintelės šalies rinktinė yra ţaidusi net trijose konfederacijose – UEFA, OFC ir AFC? AFC (1954 – 74), OFC (1974 – 91), UEFA (1991 – iki dabar).
 26. 26. BENDRI KLAUSIMAI 10. Kokias penkias skirtingas rinktines į Pasaulio čempionatus yra išvedęs garsusis serbas treneris Bora Milutinovičius? Meksiką (1986), Kosta Riką (1990), JAV (1994), Nigeriją (1998) ir Kiniją (2002).
 27. 27. BENDRI KLAUSIMAI
 28. 28. BENDRI KLAUSIMAI 1. Kokį uţsiėmimą, kurį iš čia esančių yra daręs kiekvienas ir net ne po kartą, „Tottenham Hotspur“ ir Belgijos rinktinės gynėjas Janas Vertonghenas laiko vienu iš didţiausių savo hobių?
 29. 29. BENDRI KLAUSIMAI 2. 2006 metais Franzas Beckenbaueris pasirodė vienos telekomunikacijų įmonės reklamoje ir kaip vieno iš atlygių pareikalavo, kad jam atitektų ypatingas telefono numeris 0176 / 666666. Tačiau vėliau jis turėjo atsisakyti, kadangi nuolat sulaukdavo skambučių, nors telefonas viešai niekur nebuvo skelbtas. Kodėl jam nuolat skambino ţmonės?
 30. 30. BENDRI KLAUSIMAI 3. Čia yra penketukas iš 2010 metų: pirma vieta – „FC Barcelona“, antra vieta – „FC Chelsea“, trečia vieta – „FC Liverpool“ ir Miuncheno „Bayern“, ketvirta vieta – Atėnų „Panathinaikos“, Madrido „Real“, Milano „Inter“, Londono „Arsenal“, penkta vieta – Amsterdamo „Ajax“, Turino „Juventus“ ir „Wolfsburg“. Koks čia penketukas?
 31. 31. BENDRI KLAUSIMAI 4. Brangiausių visų laikų perėjimų dešimtuke yra tik vienas vartininkas – 2001 metais jis pakeitė komandas uţ 55 mln. eurų. Kas buvo tas vartininkas ir iš kokios komandos jis buvo nusipirktas?
 32. 32. BENDRI KLAUSIMAI 5. Kuris Volto Disnėjaus filmo „Snieguolė ir septyni nykštukai“ veikėjas yra tapęs futbolo pasaulio čempionu?
 33. 33. BENDRI KLAUSIMAI 6. 1995 metais vienas Lietuvos klubas ţaidė UEFA Taurės rungtynes su viena uţsienio komanda. Ta uţsienio komanda abejas rungtynes laimėjo 3:0, tačiau jiems įspūdį padarė vienas gynėjas, kurį iškart pasikvietė pas save. Tas gynėjas toje komandoje praţaidė 10 metų, tapo vienu iš mėgstamiausių fanų ţaidėjų, o vėliau – ir šios komandos treneriu. Kas buvo tas ţaidėjas ir apie kokius du klubus kalbama?
 34. 34. BENDRI KLAUSIMAI 7. Kaip, anot Raimondo Ţutauto, turėjo ţaisti Lietuvos rinktinė, kad įveiktų ispanus?
 35. 35. BENDRI KLAUSIMAI 8. Kokio Didţiosios Britanijos futbolininko pavardės homofoną savo pavadinimui naudoja ir Vilniuje ant įvairių pastatų rašinėja viena grafitininkų grupuotė?
 36. 36. BENDRI KLAUSIMAI 9. Šis rusas futbolininkas uţ Sovietų Sąjungos rinktinę ţaidė tik trejas rungtynes, tačiau per jas sugebėjo įmušti penkis įvarčius, iš kurių trys krito rungtynėse su galinga Jugoslavijos rinktine 1952 metų Vasaros olimpinėse ţaidynėse. Tačiau futbolas nebuvo vienintelė sporto šaka, kurioje šis sportininkas pasiţymėjo – jis, ţaisdamas aukščiausioje ledo ritulio lygoje per 130 rungtynių įmušė 254 įvarčius. Kokia šio futbolininko/ledo ritulininko pavardė, kuria pavadintas neformalus klubas, į kurį įstoja daugiau kaip 250 įvarčių Rusijos ledo ritulyje įmušę ritulininkai?
 37. 37. BENDRI KLAUSIMAI 10. Šis derbis yra laikomas pačiu svarbiausiu ir aršiausiu Azijoje, jame susitinka „Esteghlal FC“ ir „Persepolis FC“. Iš kokio miesto yra abi šios komandos?
 38. 38. ATSAKYMAI
 39. 39. BENDRI KLAUSIMAI 1. Kokį uţsiėmimą, kurį iš čia esančių yra daręs kiekvienas ir net ne po kartą, „Tottenham Hotspur“ ir Belgijos rinktinės gynėjas Janas Vertonghenas laiko vienu iš didţiausių savo hobių? Pub quizus.
 40. 40. BENDRI KLAUSIMAI 2. 2006 metais Franzas Beckenbaueris pasirodė vienos telekomunikacijų įmonės reklamoje ir kaip vieno iš atlygių pareikalavo, kad jam atitektų ypatingas telefono numeris 0176 / 666666. Tačiau vėliau jis turėjo atsisakyti, kadangi nuolat sulaukdavo skambučių, nors telefonas viešai niekur nebuvo skelbtas. Kodėl jam nuolat skambino ţmonės? Jam skambino vyrai, galvodami, kad tai yra sekso telefonu numeris – vokiškai skaičius 6 – „sechs“ skamba kaip angliškas ţodis „seksas“.
 41. 41. BENDRI KLAUSIMAI 3. Čia yra penketukas iš 2010 metų: pirma vieta – „FC Barcelona“, antra vieta – „FC Chelsea“, trečia vieta – „FC Liverpool“ ir Miuncheno „Bayern“, ketvirta vieta – Atėnų „Panathinaikos“, Madrido „Real“, Milano „Inter“, Londono „Arsenal“, penkta vieta – Amsterdamo „Ajax“, Turino „Juventus“ ir „Wolfsburg“. Koks čia penketukas?
 42. 42. BENDRI KLAUSIMAI 4. Brangiausių visų laikų perėjimų dešimtuke yra tik vienas vartininkas – 2001 metais jis pakeitė komandas uţ 55 mln. eurų. Kas buvo tas vartininkas ir iš kokios komandos jis buvo nusipirktas?
 43. 43. Gianluigi Buffonas iš „Parmos“ perėjo į Turino „Juventus“.
 44. 44. BENDRI KLAUSIMAI 5. Kuris Volto Disnėjaus filmo „Snieguolė ir septyni nykštukai“ veikėjas yra tapęs futbolo pasaulio čempionu?
 45. 45. Dunga – tai portugališkas vieno iš nykštukų – Kvailelio – vardas (ang. Dopey).
 46. 46. BENDRI KLAUSIMAI 6. 1995 metais vienas Lietuvos klubas ţaidė UEFA Taurės rungtynes su viena uţsienio komanda. Ta uţsienio komanda abejas rungtynes laimėjo 3:0, tačiau jiems įspūdį padarė vienas gynėjas, kurį iškart pasikvietė pas save. Tas gynėjas toje komandoje praţaidė 10 metų, tapo vienu iš mėgstamiausių fanų ţaidėjų, o vėliau – ir šios komandos treneriu. Kas buvo tas ţaidėjas ir apie kokius du klubus kalbama?
 47. 47. Aurelijus Skarbalius, iš „Inkaro-Grifo“ perėjęs į „Brondby IF“.
 48. 48. BENDRI KLAUSIMAI 7. Kaip, anot Raimondo Ţutauto, turėjo ţaisti Lietuvos rinktinė, kad įveiktų ispanus? Į kaulą.
 49. 49. BENDRI KLAUSIMAI 8. Kokio Didţiosios Britanijos futbolininko pavardės homofoną savo pavadinimui naudoja ir Vilniuje ant įvairių pastatų rašinėja viena grafitininkų grupuotė?
 50. 50. Ryano Giggso
 51. 51. BENDRI KLAUSIMAI 9. Šis rusas futbolininkas uţ Sovietų Sąjungos rinktinę ţaidė tik trejas rungtynes, tačiau per jas sugebėjo įmušti penkis įvarčius, iš kurių trys krito rungtynėse su galinga Jugoslavijos rinktine 1952 metų Vasaros olimpinėse ţaidynėse. Tačiau futbolas nebuvo vienintelė sporto šaka, kurioje šis sportininkas pasiţymėjo – jis, ţaisdamas aukščiausioje ledo ritulio lygoje per 130 rungtynių įmušė 254 įvarčius. Kokia šio futbolininko/ledo ritulininko pavardė, kuria pavadintas neformalus klubas, į kurį įstoja daugiau kaip 250 įvarčių Rusijos ledo ritulyje įmušę ritulininkai?
 52. 52. Vsevolodas Bobrovas – jo pavarde pavadinta ir viena iš KHL konferencijų.
 53. 53. BENDRI KLAUSIMAI 10. Šis derbis yra laikomas pačiu svarbiausiu ir aršiausiu Azijoje, jame susitinka „Esteghlal FC“ ir „Persepolis FC“. Iš kokio miesto yra abi šios komandos?
 54. 54. Teherano – tai Teherano derbis.
 55. 55. BENDRI KLAUSIMAI
 56. 56. BENDRI KLAUSIMAI 1. Kas čia atsako į klausimą? - Socialiniame tinkle „Facebook" jūs pamėgote dainininką Gytį Paškevičių. Jums patinka jo muzika? - Jeigu atvirai, man kur kas labiau patinka SEL. Tos grupės daţnai klausausi. Nors G. Paškevičiaus muzika irgi patinka – ji man atrodo labai lietuviška.
 57. 57. BENDRI KLAUSIMAI 2. 2004 metų spalį apie 50 Zagrebo „Dinamo“ ultrų įsiverţė į komandos treniruotę ir išrengė komandos ţaidėjus iki pusės. Kaip jie vėliau paaiškino tokį savo veiksmą?
 58. 58. BENDRI KLAUSIMAI 3. Devyniolikto amţiaus dešimtajame dešimtmetyje, barono Natanielio Anzelmo Rotšildo valdose dirbantys sodininkai pradėjo aktyviai ţaisti futbolą. Norėdamas apsaugoti savo gėles nuo lakstančių vyrų su kamuoliu, baronas jiems atidavė netoliese esančią pievą ir savo ţokėjų geltonai-mėlyną aprangą. Koks ţinomas futbolo klubas išaugo iš šitų ţaidţiančių sodininkų?
 59. 59. BENDRI KLAUSIMAI 4. Kas toks šiemet tapo LFF I-ojoje lygoje ţaidţiančio Klaipėdos „Granito“ ţaidţiančiuoju treneriu?
 60. 60. BENDRI KLAUSIMAI 5. Turkijos futbolo sirgaliai labai mėgsta legendinį teisėją Pierluigi Colliną. Šalyje, kur teisėjas automatiškai visada yra priešas, tokia meilė yra labai neįprasta. Uţ ką sirgaliai myli šį teisėją?
 61. 61. BENDRI KLAUSIMAI 6. Aštuntajame dešimtmetyje Sovietų Sąjungos aukščiausioje futbolo lygoje tarp puolėjų vienas ukrainietis tiesiog dominavo – jis tapo rezultatyviausiu lygos ţaidėju 1972, 1973, 1974, 1975 ir 1977 metais ir rezultatyviausiu lygos visų laikų ţaidėju. Kas buvo tas ukrainietis puolėjas?
 62. 62. BENDRI KLAUSIMAI 7. Kurioje valstybėje planuojama nuo 2015 metų surengti kasmetinį geriausių Europos komandų superturnyrą? Organizatoriai planuoja, kad vien uţ dalyvavimą šitoje lygoje komandos gaus po 700 milijonų litų. Palyginimui – uţ pergalę Čempionų lygoje „Chelsea“ gavo apie 190 mln. litų.
 63. 63. BENDRI KLAUSIMAI 8. Kokia pravarde, susijusia su šalies ekonomika, vadinama Kolumbijos nacionalinė vyrų futbolo rinktinė?
 64. 64. BENDRI KLAUSIMAI 9. Fernando Torreso perėjimas iš „FC Liverpool“ į „Chelsea FC“ gretas ir nesugebėjimas mušti įvarčių susilaukė daugybės pašaipų. Bet net ir čia ypač išsiskyrė vienas, pačių 2012 metų pradţioje specialiai sukurtas tinklalapis, kuris lygino F. Torreso ir vieno Liverpulio „Everton“ ţaidėjo įmuštų įvarčių skaičių 2012 metais. Šis futbolininkas prieš F. Torresą pirmavo netgi iki kovo 18 dienos. Kas buvo tas futbolininkas?
 65. 65. BENDRI KLAUSIMAI 10. Sudėliokite šias šešias FIFA sudarančias konfederacijas pagal nacionalinių rinktinių skaičių nuo maţiausios: AFC, CONCACAF, UEFA, COMNEBOL, OFC, CAF.
 66. 66. ATSAKYMAI
 67. 67. BENDRI KLAUSIMAI 1. Kas čia atsako į klausimą? - Socialiniame tinkle „Facebook" jūs pamėgote dainininką Gytį Paškevičių. Jums patinka jo muzika? - Jeigu atvirai, man kur kas labiau patinka SEL. Tos grupės daţnai klausausi. Nors G. Paškevičiaus muzika irgi patinka - ji man atrodo labai lietuviška.
 68. 68. Giorgi Alaverdashvili
 69. 69. BENDRI KLAUSIMAI 2. 2004 metų spalį apie 50 Zagrebo „Dinamo“ ultrų įsiverţė į komandos treniruotę ir išrengė komandos ţaidėjus iki pusės. Kaip jie vėliau paaiškino tokį savo veiksmą? Zagrebo „Dinamo“ labai prastai pradėjo sezoną ir fanai neišlaikė, aiškindami, kad jie neverti vilkėti „Dinamo“ marškinėlių.
 70. 70. BENDRI KLAUSIMAI 3. Devyniolikto amţiaus dešimtajame dešimtmetyje, barono Natanielio Anzelmo Rotšildo valdose dirbantys sodininkai pradėjo aktyviai ţaisti futbolą. Norėdamas apsaugoti savo gėles nuo lakstančių vyrų su kamuoliu, baronas jiems atidavė netoliese esančią pievą ir savo ţokėjų geltonai-mėlyną aprangą. Koks ţinomas futbolo klubas išaugo iš šitų ţaidţiančių sodininkų?
 71. 71. „First Vienna FC“
 72. 72. BENDRI KLAUSIMAI 4. Kas toks šiemet tapo LFF I-ojoje lygoje ţaidţiančio Klaipėdos „Granito“ ţaidţiančiuoju treneriu?
 73. 73. Robertas Poškus
 74. 74. BENDRI KLAUSIMAI 5. Turkijos futbolo sirgaliai labai mėgsta legendinį teisėją Pierluigi Colliną. Šalyje, kur teisėjas automatiškai visada yra priešas, tokia meilė yra labai neįprasta. Uţ ką sirgaliai myli šį teisėją? Per visas rungtynes, kurias jis teisėjavo Turkijos rinktinei ir klubams, jie niekad nepralaimėjo.
 75. 75. BENDRI KLAUSIMAI 6. Aštuntajame dešimtmetyje Sovietų Sąjungos aukščiausioje futbolo lygoje tarp puolėjų vienas ukrainietis tiesiog dominavo – jis tapo rezultatyviausiu lygos ţaidėju 1972, 1973, 1974, 1975 ir 1977 metais ir rezultatyviausiu lygos visų laikų ţaidėju. Kas buvo tas ukrainietis puolėjas?
 76. 76. Olegas Blochinas
 77. 77. BENDRI KLAUSIMAI 7. Kurioje valstybėje planuojama nuo 2015 metų surengti kasmetinį geriausių Europos komandų superturnyrą? Organizatoriai planuoja, kad vien uţ dalyvavimą šitoje lygoje komandos gaus po 700 milijonų litų. Palyginimui – uţ pergalę Čempionų lygoje „Chelsea“ gavo apie 190 mln. litų. Kataras.
 78. 78. BENDRI KLAUSIMAI 8. Kokia pravarde, susijusia su šalies ekonomika, vadinama Kolumbijos nacionalinė vyrų futbolo rinktinė?
 79. 79. Kavos augintojais – „Los Cafeteros“. Kolumbija yra trečia daugiausiai kavos uţauginanti valstybė pasaulyje.
 80. 80. BENDRI KLAUSIMAI 9. Fernando Torreso perėjimas iš „FC Liverpool“ į „Chelsea FC“ gretas ir nesugebėjimas mušti įvarčių susilaukė daugybės pašaipų. Bet net ir čia ypač išsiskyrė vienas, pačių 2012 metų pradţioje specialiai sukurtas tinklalapis, kuris lygino F. Torreso ir vieno Liverpulio „Everton“ ţaidėjo įmuštų įvarčių skaičių 2012 metais. Šis futbolininkas prieš F. Torresą pirmavo netgi iki kovo 18 dienos. Kas buvo tas futbolininkas?
 81. 81. Liverpulio „Everton“ vartininkas Timas Howardas, įmušęs įvartį 2012 metų sausio 4 dieną rungtynėse su Boltono „Wanderers“.
 82. 82. BENDRI KLAUSIMAI 10. Sudėliokite šias šešias FIFA sudarančias konfederacijas pagal nacionalinių rinktinių skaičių nuo maţiausios: COMNEBOL – 10 OFC – 15 CONCACAF – 40 AFC – 47 UEFA – 54 CAF – 56
 83. 83. VAIZDAI
 84. 84. 1. Kokia jo pavardė? (susijusi ir su jo išvaizda šitoje nuotraukoje)
 85. 85. 2. Kelintais metais daryta šita nuotrauka?
 86. 86. 3. Kas jie tokie?
 87. 87. 4. Kas toks čia uţšifruotas?
 88. 88. 5. Kokio klubo čia redaguotas logotipas?
 89. 89. 6. Kas čia tokia?
 90. 90. 7. Kas čia toks?
 91. 91. 8. Kieno čia stadionas?
 92. 92. 9. Kas ji tokia?
 93. 93. 10.Kokios šalies federacijos čia logotipas?
 94. 94. VAIZDAI
 95. 95. 1. Kokia jo pavardė? (susijusi ir su jo išvaizda šitoje nuotraukoje) Terry Butcher (liet. Skerdikas)
 96. 96. 2. Kelintais metais daryta šita nuotrauka? 1993, kai Francesco Totti debiutavo AS Roma sudėtyje
 97. 97. 3. Kas jie tokie? Grupė „One Directon“
 98. 98. 4. Kas toks čia uţšifruotas? Felipe Santana iš Dortmundo „Borussia“
 99. 99. 5. Kokio klubo čia redaguotas logotipas? Nikosijos „Apoel“
 100. 100. 6. Kas čia tokia? Brandi Chastain
 101. 101. 7. Kas čia toks? Miroslavas Klose
 102. 102. 8. Kieno čia stadionas? Belgrado „Crvena Zvezda“
 103. 103. 9. Kas ji tokia? Sonata Vanagaitė
 104. 104. 10.Kokios šalies federacijos čia logotipas? Vietnamo.

×