Львівська обласна бібліотека для дітей (навчально-інноваційна бібліотека)
відомому королівстві, гарному місті,   жив-був собі бібліо-народ.
или вони собі тихо, мирно ,нікого не чіпали , і про них усі забули…
а одного разу Королева, що правила народом звернулась доВеликого Бібліомоста і…  на робочих місцях  почали з’являтись ...
тось із захопленнямпоринув у світ   нових технологій,  а хтось з переляком спостерігав,як монітор з клавіатурою зручн...
нтернет м’яко   обплутав локальну мережу    робочих  комп’ютерів,WI-FI – невидимка став доступним убудь-якому зак...
сі повинні володіти комп ютерними технологіями!- наголосила Королева, та призначила одного зРадників відповідальним за нав...
почалось…   «О, Господи!І нащо мені це потрібно на старості, нехай   молоді вчаться!»   «Я поклялася, що за комп’юте...
адник, розкинувши пасьянс з сертифікатів,та помолившись св. Ісідору, закотив рукави івзявся до праці.
становлення у секторі обліку                комп’ютера з бібліотечною                 прогр...
ісля року роботи у відділіавтоматизації, на прохання створитипапку на робочому столі, стараннорозкладала папки з паперами ...
рамотний фахівець, починала             працювати ще у досівській версії             МАРКУ. Появ...
адник визначає слабке місце – п. Надія                автор надзвичайних за змістом та          ...
Містом покотилася звістка, що можнабезкоштовно вчитись та користуватиськомп’ютерами. І з усіх усюд приходять люди ,та отри...
омп’ютерна гра– як рідкісний  смаколик для   малят з інтернату № 2.   Серед учнів  інтернату, бувхлопчик що мовча...
«   арівна дівчина!                   …я більше не страждаю,                   під...
В презентації використаніфото з відкриття щорічного Львівського міжнародного театрального фестивалю    «Золотий Лев»
славсько 2013 львівська одб
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

славсько 2013 львівська одб

333
-1

Published on

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total Views
333
On Slideshare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
0
Actions
Shares
0
Downloads
7
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

славсько 2013 львівська одб

 1. 1. Львівська обласна бібліотека для дітей (навчально-інноваційна бібліотека)
 2. 2. відомому королівстві, гарному місті, жив-був собі бібліо-народ.
 3. 3. или вони собі тихо, мирно ,нікого не чіпали , і про них усі забули…
 4. 4. а одного разу Королева, що правила народом звернулась доВеликого Бібліомоста і… на робочих місцях почали з’являтись комп’ютери.
 5. 5. тось із захопленнямпоринув у світ нових технологій, а хтось з переляком спостерігав,як монітор з клавіатурою зручно вмощуються на кафедрах, розсуваючи стоси формулярів.
 6. 6. нтернет м’яко обплутав локальну мережу робочих комп’ютерів,WI-FI – невидимка став доступним убудь-якому закутку бібліотеки
 7. 7. сі повинні володіти комп ютерними технологіями!- наголосила Королева, та призначила одного зРадників відповідальним за навчання.
 8. 8. почалось… «О, Господи!І нащо мені це потрібно на старості, нехай молоді вчаться!» «Я поклялася, що за комп’ютер в житті не сяду!»«Цілий день сидітиза комп’ютером –шкідливо для могоорганізму…»«Заберіть цюкоробочку з нашогокабінету – це жВАЙФАЙ!»
 9. 9. адник, розкинувши пасьянс з сертифікатів,та помолившись св. Ісідору, закотив рукави івзявся до праці.
 10. 10. становлення у секторі обліку комп’ютера з бібліотечною програмою МАРК, та підключення до Інтернету, привело до стану коми… В оскленілих від переляку очах, відзеркалювався електроний формуляр читача…п. Галина, 55 років. Визначивши слабке місце – вишивки, святкові сервіровки, та декори – радник ненав’язливо, продемонстрував можливості пошукової системи GOOGLE.Результат: вміє реєструвати читачів, виконує простіпроцеси ретровводу фонду, здійснює пошук в Інтернеті.
 11. 11. ісля року роботи у відділіавтоматизації, на прохання створитипапку на робочому столі, стараннорозкладала папки з паперами покомп’ютерних столах…Радник молився не тільки св. Ісидору, аусім богам починаючи з Давньої Греції… Допомогла Королева.п. Ольгу поставили очолюватинезалежну окрему одиницю – секторобліку.Сама собі господиня, зробила п. Ольга вік – 52 рокинадзвичайні зусилля, щоб оправдатидовіру))) Результат: Реєструє нових читачів в програмі МАРК, володіє процесами ретровводу, користується електронною поштою, присутня в соціальних мережах, володіє пошуком в Інтернеті.
 12. 12. рамотний фахівець, починала працювати ще у досівській версії МАРКУ. Поява нової версії привела до депресивного стану… - Я ніколи не зможу перейти на нову версію….Це так складно…. Зла фея Пенсія, змусила п. Ірину побороти депресію, та взятись до роботи. Раднику було надзвичай легко – п. Ірина ХОТІЛА вчитись. І це спрощувало процес навчання.п. Ірина, пенсіонерка – стаж роботи у Результат : вміє працювати збібліотеці понад 30 р. шаблонами модулю каталогізація АИБС МАРК, присутня у соціальних мережах, користується МР3 книгами.
 13. 13. адник визначає слабке місце – п. Надія автор надзвичайних за змістом та дизайном книжкових виставок, а також в її обов язки входить оновлення вернісажу, де розміщуються роботи читачів. Фото вернісажу розміщуються на сайті бібліотеки. Опис виставок п. Надії розміщується на блозі бібліотеки,п. Надія, 55років і це сприяє тому, що вона почала із зацікавленням заглядати у монітор. Результат: як не вміла користуватись, так і не вміє, але з’явилось розуміння необхідності комп ютера у роботі бібліотекаря. Дистанція між нею та монітором скорочується.
 14. 14. Містом покотилася звістка, що можнабезкоштовно вчитись та користуватиськомп’ютерами. І з усіх усюд приходять люди ,та отримують знання:Студенти ЛУКіМ та шкільні бібліотекарі;викладачі шкіл та бібліотекарі медичноїбібліотеки; неповносправна молодь, та діти знеблагополучних родин, що вчаться вінтернатах;Бібліотекарі області, та навіть інших країн
 15. 15. омп’ютерна гра– як рідкісний смаколик для малят з інтернату № 2. Серед учнів інтернату, бувхлопчик що мовчав, на усі питання відповідав тільки усмішкою. Одного разу на запитання, чи хоче він пограти – раптом сказав: «ТАК»!!!
 16. 16. « арівна дівчина! …я більше не страждаю, під вдало вибрану музику моє серце співає…Зірка , яка упала в мої долоні і освітила Інтернет своїм світлом…» - такі поетичні рядки присвятила дівчина з групи неповносправної молодій працівниці інтернет-центру.Багато років ці молоді люди є читачами нашоїбібліотеки,. І не один ліричний рядок присвячений іншимпрацівникам бібліотеки)))
 17. 17. В презентації використаніфото з відкриття щорічного Львівського міжнародного театрального фестивалю «Золотий Лев»
 1. A particular slide catching your eye?

  Clipping is a handy way to collect important slides you want to go back to later.

×