Gazy w jelitach przyczyny
Upcoming SlideShare
Loading in...5
×
 

Gazy w jelitach przyczyny

on

  • 258 views

Gazy w jelitach przyczyny,W dzisiejszych czasach podwyższony poziom cholesterolu we krwi stał się niemal chorobą cywilizacyjną. Jego szkodliwy wpływ na nasze serce i stan zdrowia jest ogromny. ...

Gazy w jelitach przyczyny,W dzisiejszych czasach podwyższony poziom cholesterolu we krwi stał się niemal chorobą cywilizacyjną. Jego szkodliwy wpływ na nasze serce i stan zdrowia jest ogromny. Tym bardziej niepokojące jest, że tak łatwo przekroczyć niebezpieczną granice poziomu tego związku w naszym organizmie.
O niebezpiecznym poziomie cholesterolu mówi się w dwóch przypadkach.
Po pierwsze, gdy całkowite stężenie cholesterolu w organizmie jest za wysokie, a po drugie gdy poziom LDL (zły cholesterol) jest zbyt wysoki w stosunku do poziomu HDL (dobry cholesterol).

Dobra wiadomość jest taka, że po wprowadzeniu kilku zasad możesz skutecznie chronić swoje serce obniżając poziom cholesterolu we krwi. Oto jak tego dokonać:

1. Wyeliminuj niezdrowe tłuszcze, a zacznij spożywać zdrowe.

Rodzaj tłuszczy jaki spożywasz ma fundamentalny wpływ na poziom cholesterolu w Twoim organizmie. Zdrowe tłuszcze pochodzenia roślinnego zawarte w oliwie z oliwek, awokado, orzechach obniżają poziom LDL (zły cholesterol), a podwyższają HDL (dobry cholesterol). Najbardziej niekorzystne dla naszego organizmu są tłuszcze ze smażenia, a także te pochodzące z fast foodów i twardych margaryn. Mniej szkodliwe są tłuszcze pochodzenia zwierzęcego i nabiału.

2. Spożywaj produkty bogate w błonnik.

Błonnik naturalny może skutecznie obniżyć poziom cholesterolu w organizmie. Przez to, że pomaga wiązać cholesterol, dzięki czemu ten jest wydalany z organizmu, zamiast trafiać do Twojego krwiobiegu. Staraj się wypełnić swój codzienny jadłospis płatkami owsianymi i owocami, a szybko zbliżysz się do osiągnięcia upragnionego celu. Inne produkty bogate w błonnik: fasola, warzywa, kasze, ryż brązowy.

3. Jeśli masz nadwagę, obniż ilość spożywanych kalorii i zbliż się do idealnej wagi dla Twojego ciała.

Nie do końca wyjaśniono jaki wpływ ma nadwaga na podwyższony poziom cholesterolu, lecz wiadomo że zbyt duża ilość tłuszczu na naszym brzuchu, jest zwyczajnie niezdrowa dla naszego serca. Zrzucenie tylko 10% wagi będzie mieć znaczący wpływ na poprawę Twojego stanu zdrowia i z pewnością pomoże zbić cholesterol.

4. Prowadź aktywny tryb życia.

Staraj się być aktywnym jak tylko to możliwe. Jak zaobserwowano wśród pacjentów o zawyżonym poziomie cholesterolu, już 30 min aktywności dziennie miało znaczący wpływ na obniżenie poziomu tego złego czynnika w ich organizmie. Zamiast ciągle jeździć do pracy samochodem, od czasu do czasu wsiądź na rower, zamiast windy użyj schodów, często wychodź na spacery. Za dodatkowy wysiłek który poniesiesz, Twoje serce odwdzięczy się doskonałą i bezawaryjną pracą, a Twoje samopoczucie i nastrój znacząco się poprawi.

5. Unikaj używek i stresu.

Stres i palenie papierosów ma zły wpływ na poziom cholesterolu w Twoim organizmie. Zależność ta nie jest do końca jasna, niektóre badania wskazują jednak, że

Statistics

Views

Total Views
258
Views on SlideShare
258
Embed Views
0

Actions

Likes
0
Downloads
0
Comments
0

0 Embeds 0

No embeds

Accessibility

Categories

Upload Details

Uploaded via as Adobe PDF

Usage Rights

© All Rights Reserved

Report content

Flagged as inappropriate Flag as inappropriate
Flag as inappropriate

Select your reason for flagging this presentation as inappropriate.

Cancel
  • Full Name Full Name Comment goes here.
    Are you sure you want to
    Your message goes here
    Processing…
Post Comment
Edit your comment

Gazy w jelitach przyczyny Gazy w jelitach przyczyny Document Transcript

  • Szybko oczyść organizm z toksym bez skutków ubocznych !Kliknij tutaj – tego jeszcze nie widziałeś !!!Przewaga Błonnika Witalnego NadInnymi Metodami OczyszczaniaDziała łagodnieZero efektów ubocznych100% naturalnyWspiera codzienne funkcjonowanieUsprawnia czynności organów uczestniczących w eliminowaniutoksycznych substancjiWygrywa walkę nawet z najbardziej niezdrowym trybem życia –z nałogami, złą dietą, brakiem ruchu i stresemPrzeszedł specjalistyczne badania czystości i składuBłonnik Witalny jest jak klasowy odkurzacz - błyskawicznie usuwawszystkie śmieci z organizmu.Kliknij tutaj i sprawdź najlepszą cenębłonnika na rynku