Işi̇d'in karargahı i̇stanbul'da
Upcoming SlideShare
Loading in...5
×
 

Like this? Share it with your network

Share

Işi̇d'in karargahı i̇stanbul'da

on

  • 109 views

Türkmen kardeşlerimizi katleden baş kesen şerefsiz uluslararası cinayet öebekesi IŞİD'in Istanbul'un göbeğinde uyuşturucu ile mücadele ediyoruz yurtdışına adam topluyoruz derneği .

Türkmen kardeşlerimizi katleden baş kesen şerefsiz uluslararası cinayet öebekesi IŞİD'in Istanbul'un göbeğinde uyuşturucu ile mücadele ediyoruz yurtdışına adam topluyoruz derneği .

Statistics

Views

Total Views
109
Views on SlideShare
104
Embed Views
5

Actions

Likes
0
Downloads
0
Comments
0

1 Embed 5

https://twitter.com 5

Accessibility

Categories

Upload Details

Uploaded via as Adobe PDF

Usage Rights

© All Rights Reserved

Report content

Flagged as inappropriate Flag as inappropriate
Flag as inappropriate

Select your reason for flagging this presentation as inappropriate.

Cancel
  • Full Name Full Name Comment goes here.
    Are you sure you want to
    Your message goes here
    Processing…
Post Comment
Edit your comment

Işi̇d'in karargahı i̇stanbul'da Document Transcript

  • 1. 17 6 2014 IŞİD'in karargahı İstanbul'da http://www.ulusalkanal.com.tr/gundem/isidin-karargahi-istanbulda-h30327.html 1/2 17 Haziran 2014 Salı 16:17 49 kişi bunu tavsiye ediyor. Arkadaşların arasında ilk sen ol. Tavsiye Et IŞİD'in karargahı İstanbul'da Ortadoğu'yu kan gölüne çeviren IŞİD'in, İstanbul Güngören'deki örgütlenme karargahı görüntülendi. Türkiye'de HİSADER adı altında faaliyet yürüten örgütün tabelalarında IŞİD'in sembolü bulunuyor. Derneğin, "Uyuşturucu ile mücadele" sloganı ile Fatih ve Bağcılar'da da faaliyet yürüttüğü belirtiliyor. Aydınlık Gazetesi'nin deşifre ettiği IŞİD'in İstanbul Güngören'deki örgütlenme merkezi ilk kez fotoğraflandı. Derneğin adı HİSADER. Dernek binasının camlarında ve tablelarında Ortadoğu'yu kana bulayan IŞİD terör örgütünün sembolü bulunuyor. Güngören'de özellikle dar gelirli ve aileleri ile sorun yaşayan gençleri hedef alan dernek, gençleri önce uyuşturucu ile ağına düşürüyor. Daha sonra onları kurtarmak için el uzatan yardımcı rolüne bürünüyor. Gençlere, yeraltı mescitlerinde cihat eğitimleri veriliyor. Eğitimini tamamlayan gençler daha sonra savaşmak üzere IŞİD kamplarına götürülüyor. Bu bilgileri evlatları bu şekilde kandıralarak Suriye'ye götürlmüş aileler aktarıyor. Tabelasını Habertürk'ün fotoğrafladığı derneğin binası, çocuğu cihata götürülen bir anne tarafından taşlandı. Çevre sakinleri kadının, "oğlumu geri verin" diye feryad ettiğini belirtiyor.
  • 2. 17 6 2014 IŞİD'in karargahı İstanbul'da http://www.ulusalkanal.com.tr/gundem/isidin-karargahi-istanbulda-h30327.html 2/2 Derneğin, "uyuşturucu ile mücadele merkezi" altında Fatih ve Bağcılar'da da faaliyet yürüttüğü belirtiliyor. ulusalkanal.com.tr İlk kez görüntülendi paylaşan: ulusalkanal