Mobilusis gidas

794 views
752 views

Published on

Prezentacija investuotojams lietuvių kalba

Published in: Travel
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
794
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
6
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Mobilusis gidas

 1. 1. Gidas visadaJūsų kišenėje Projekto http://lt.mob-guide.com prezentacija investuotojams 18 05 2012
 2. 2. Turinys Įvadas Problema ir sprendimas Produktas Pinigai
 3. 3. Įvadas (1)Projektas veikia informacijos teikimo telefonu apieturistų lankytinus objektus srityje.Pagrindinė idėja yra informacinių ženklų / lenteliųtalpinimas šalia turistų lankytinų kultūros ir istoriniųvietų, nurodant trumpąjį numerį, paskambinuskuriuo galima išklausyti trumpą ekskursiją.Informacija yra teikiama ivairiomis kalbomis,24 val. per parą, 7 dienas per savaitę.
 4. 4. Įvadas (2)Mūsų produktas tai: daugiakanalis užprogramuotas autoatsakiklis; informacinis interneto puslapis; aplikacija išmaniems telefonams su papildytos realybės funkcija.
 5. 5. Problema ir sprendimas (1)Atvykus į nepažįstamą miestą ar vietą, mes visada susiduriame su vietinio gido paieškos problema Žinoma, papasakoti apie miestą ir jo kultūrines bei istorines vietas Jums gali draugas, giminaitis ar netgi taksi vairuotojas Tačiau, profesionalios ekskursijos yra gan brangios, o nuolat skubėti paskui bėgantį gidą nevisada malonu
 6. 6. Problema ir sprendimas (2)Tačiau, kur Jus bebutumėte, vienas įtaisastikrai su Jumis - tai Jūsų mobilusis telefonas!Pristatome mūsų paslaugą mobilusis gidas !Kad pasinaudoti ja, telefonas gali būti bet koks!Pats paprasčiausias ir pigiausias, su betkokia SIM kortele. ** - pageidautina vietinio operatoriaus,kad "mobili ekskursija" būtų nebrangi.
 7. 7. Problema ir sprendimas (3)Jus prieinate vietos, kurį Jus sudomino irieškote mūsų ženklo!Pavуzdžiui tokio:1. skambinate nurodytu numeriu;2. pasirenkate ekskursijos kalbą;3. suvedate objekto numerį;4. ir klausotės trumpo (3-5 minučių) įrašo.
 8. 8. Problema ir sprendimas (4)Bet ir tai dar ne viskas!Išmaniųjų telefonų savininkai galinufotografoti brūkšninį kodą irpereiti į mūsų svetainę Internete.Kur jie galės rasti daugiau informacijos arbapasidalinti su draugais įspūdžiais socialiniuosetinkluose.
 9. 9. Problema ir sprendimas (5)Sunku surasti ir dar sunkiau įsivaizduoti mūsųzenklus prie Egipto piramidžiu, arba Katedrosaikstėje?Irgi ne bėda!Papildytoje realybėje mūsųženklas gali būti bet kuriojevietoje, ir visai negadinti istoriniųobjektų išvaizdos.
 10. 10. KomandaKomandą tik pradėta formuoti naudojantiswww.starters.lt puslapiu.Reikalingas kompetencijos: Projektų vadovas; Web dizaineris; Programuotojas; Atsakingas už informaciją; Telefonijos specialistas; Marketingo ir reklamos ekspertas; Papildytos realybės specialistas.
 11. 11. Produktas Autoatsakyklio algoritmas: Skambutis  Pasisveikinimas Kalbos pasirinkimas # 1 - Lietuviu # 2 - Anglu # Х – kita Meniu lietuviu kalba Meniu anglu kalba # 0 – dar karta# 11 – objektas № 1 # 11 # 9 – grizti# 22 – objektas № 2 # 22# ХХ – objektas № Х # ХХ# 0 – dar karta # 0 – dar karta# 9 – grizti # 9 – grizti
 12. 12. PinigaiProjekto paleidimo sąmata dar tikslinama.Prototipo paleidimui reikia apie 10 000 eur.Numatoma pasinaudoti ES fondų lėšomis.
 13. 13. KontaktaiSusidomėjote?Rašykite: info.mguide@gmail.comUžeikite: http://lt.mob-guide.comSkambinkite: +370 (687) 91317

×