Velo brauciens

216 views

Published on

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
216
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
2
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Velo brauciens

  1. 1. Velo brauciens Rīga- Saulkrasti - Dunte
  2. 2. ...apraksts...• Izbrauciens ir uz vienu dienu, bet gan no paša rīta, līdz vakaram.• Plānotais nobraukums ir ap 60km.• Pa vidu izbraucieniem obligātas prasības ir: ēst, dzert, bildēties un lieliski pavadīt laiku.• Vajadzīgās lietas: -ritenis (ja vien kāds nesēdēs kādam uz bagāžnieka) -ērtas drēbes (vēlams jau mugurā) -kā arī papildus drēbes, ja paliek auksti, vai vējaini -daudz dzeramā (jo doma ir svīst uz riteņa) -uzkožamo (snikeri, āboli semačkas, da jebkas) -telefons (ja nu kāds izdomā pazust)
  3. 3. Visi tiekamies pie Origoplkst. 9:45,Dodamies pirkt vilcienabiļeti līdz pieturai ‘’Inčupe’’(kas atiet plkst. 10:11)
  4. 4. Minhauzena muzejs un meža takaMinhauzena muzejs atrodas gleznainā Vidzemes jūrmalas pusēDuntē, 8km aiz Saulkrastiem. Muzeja pirmajā stāvā apskatāmaMinhauzena slavas zāle, savukārt otrajā stāvā savu mājvietu atradušasgan esošo, gan bijušo slavenību vaska figūras.Minhauzena meža taka aicina ikvienu kopā ar atraktīvajiem Minhauzenastāstu varoņiem iepazīt Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta mitrāju mežavilinošo burvību Lauču akmens. Rīgas līča pludmalē atrodas divi lieli jūrakmeņi, kuri 1853. gadā ar ledu izstumti krastā Skultes osta. Zvejniecības un koka eksporta osta. Saulkrastu estrāde Piemineklis uzstādīts 1877. gadā par godu Lēdurgas baronam Karlam fon Reiternam, kurš 1823. gada dibināja Neibādes peldvietu. Atrodas Saulkrastu estrādes parkā. Saulkrastu tirgus Baltā kāpaBaltā kāpa atrodas Inčupes labajā krastā pie upes ietekas jūrā, no tās paveras izcili skaists skats uz Rīgas jūras līci.
  5. 5. Pēdējais un viens no interesantākajiem punktiem:• Muzeja pirmajā stāvā apskatāma Minhauzena slavas zāle, savukārt otrajā stāvā savu mājvietu atradušas gan esošo, gan bijušo slavenību vaska figūras. Ikvienam ir iespēja nofotografēties tuvplānā ar maestro Raimondu Paulu vai basketbola zvaigzni Uļjanu Semjonovu, kā arī patērzēt ar pašu Kārli Ulmani un Dainu Tēvu.• Muzeja teritorija atrodas Minhauzena taka, 5.3 km garumā stiepjas līdz pat jūrai. Tā ir garākā apses koka laipu taka Eiropā. Garo meža takas loku iespējams izstaigāt pusotrā stundā, ir iespēja iziet arī īso takas loku, kas ir 3. 17 km. Nogurušie kājas var atpūtināt gan "Jakobīnes dārziņā", gan "Kāju pūtinātavā" u.c. pieturvietās.
  6. 6. Brauciens mājās.• Atpakaļ ir dažādas iespējas tikt, bet zinot to ka būs daudzi nogurušie piedāvaju braukt no ‘Skultes’ dz.st. Ar vilcienu, kas attiet 19:05. vai arī ar kādu citu (atkarībā, kā mums ies).
  7. 7. • Visi jautājumi, velmes un piedāvājumi pie manis uz , vai

×