Ziema

1,868
-1

Published on

Published in: Education, Technology
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total Views
1,868
On Slideshare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1
Actions
Shares
0
Downloads
0
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Ziema

 1. 1. JONAVOS PAGRINDINĖ MOKYKLA ŽIEMUŽĖLĖ 5 klasės mokinių kūrybinia bandymai 2004
 2. 2. Knygelę parengti padėjo – mokytojos Daiva Eimontienė, Nomeda Urbonavčienė Iliustravo - 7 klasės mokinė Inga Vilkaitytė
 3. 3. 1 Agnė Gudonavičiūtė ŽIEMOS ŠĖLSMAS Pustė, pustė, snigo, snigo, Kol užpustė pusę šilo. Džiaugės žmonės, Džiaugės žvėrys, Kai sulaukė žiemužėlės!
 4. 4. 2 Ieva Koriakovskaja ŽIEMA IR RUDUO Stovi žiema ir žiūri – ruduo laksto. Galvoja, kaip čia jį išvaryti? Gal su šluota? Ne, netinka – per maža. O gal su vandeniu nuplauti? Ne, netinka - pati liks drėgna. Galvojo galvojo ir sugalvojo žaisti karą. Kas laimės, tas pasiliks. Nubėgo žiema pas rudenį ir išklojo viską, ką sugalvojo . Ruduo sutiko. Ir pradėjo jie kariauti: žiema su sniego gniūžtėm, o ruduo su lapais. Kariavo, kariavo, kol pagaliau ruduo nusilpo, pasidavė ir iškeliavo..
 5. 5. 19 Laurynas Jakubauskas Ateina senelis su maišu dovanų Padės po eglute jis krūvą žaislų Pabus vaikai iš miego saldaus - Bus džiaugsmo ir juoko smagaus
 6. 6. 3 Akvilė Šedytė SENELIS ŠALTIS Eina eina takučiu, Brenda, brenda sniegučiu. Senis Šaltis su maišu, Vedamas vaikų laiškų! Laukia jo visi vaikai - Seka pasakas tėvai. Apie Senį Šaltį su maišu, Einantį taku plačiu!
 7. 7. 18 Ernesta Lukšaitė Kalėdų vakaras arti, Žiemužė bus labai smagi. Mums linksma ir labai džiugu, Mums gera ir labai smagu. Kalėdų senis - tarpdury, Kalėdų eglė - vidury. Žvaigždelės žiba tarp langų, Mums linksma, gera ir smagu.
 8. 8. 17 Eisvinas Mitkus KALĖDOS Jau Kalėdos už langų, Vaikai laukia dovanų. Senis Šaltis cho cho cho! Atvažiuos po valandos.
 9. 9. 5 Laura Stonkutė KALĖDOS Kai ateina šalta žiema, pas mus beldžiasi į langą graži šventė. Kalėdos – toks gražus laikas, kai tėvai ir vaikai būna kartu, ir tą dieną tėvai dovanoja vaikams gražias dovanas. Štai ką reiškia Kalėdos!
 10. 10. 16 Paulius Arlauskas ZIEMA Žiema žiema, oi smagu Čiuožti nuo aukštų kalnų. Čiuožiame visi linksmai, Tuoj išgriūsim - bus blogai! Senį besmegenį lipdom Su ilga raudona nosim. Džaugiamės gražiu seniu Žinom - žiemą bus smagu.
 11. 11. 6 Benas Kazakevičius ŽIEMA Žiemą būna šalta, Žiemą būna balta. Žiemą lipdom Sniego senį. Sniego senį baltą, Sniego senį šaltą!
 12. 12. 15 Greta Mockutė, Gabija Levinskaitė KALĖDOS Kalėdos - tai šventė nuostabi. Ji ateina į mūsų namus. Jos laukiame visi - Maži ir dideli. Per kalėdas mums linksma visiems. Ateina kalėdų senelis. Ir atneša dovanų - Būna taip smagu.
 13. 13. 7 Dovydas Laurinavičius KALĖDŲ SENELIS Seni Šalti, kur eini , Gal man dovaną neši? Neški, neški tu greičiau - Snaiges skriejant pamačiau. Dovanėlę, dovanėlę Tu atneški pas mane Mažą, mažą angelėlį Tu padėki po egle.
 14. 14. 14 Darius Songaila ŽIEMA Krenta snaigės - kaip gražu! Čiuožti noriu nuo kalnų. Nulipdysiu besmegenį Su gražiu puriu sniegu. Tuoj ateis Kalėdos smagios, Vėl mes lauksim dovanų. Netoli Naujieji metai, Kaip bus linksma ir gražu.
 15. 15. 8 Gabrielė Goštautaitė ARTĖJANTI ŽIEMA Krinta lapai, Pučia vėjas, Rudenėlis Įpusėjo. Jau lauke Ne taip smagu, Jau dabar Baisu, žvarbu. Gana greitai Bus žiema, Atskubės ji — Nelaukta.
 16. 16. 13 Ernesta Lukšaitė KALĖDOS Kalėdos artėja, Bus daug dovanų. Naujieji parbėg Bus daug staigmenų. Kalėdos! Kalėdos! Vaikams bus smagu. Naujieji ateis, Bus linksma, gražu.
 17. 17. 9 Rūta Mackevičiūtė KALĖDOS Jau Kalėdos atvažiuoja Su Kalėdų seneliu! O Kalėdų elniai joja Baltu sniego takeliu. Mano kambry eglutė Stovi, žybsi išpuošta. Po eglute tyliai guli Visa dovanų krūva. Štai Kalėdinė kepurė - Užsimaukšlinau aš ją. Jau pūga pas mus ateina - Papuošta balta skraiste. 9
 18. 18. 12 Austėja Valadkaitė ŽIEMUŽIUKĖ Žiemą per Kalėdas linksma Dovanų po egle rasti, Pastatyti besmegenį Ir žiūrėti į krintančias snaiges. Žiema žiemužė, ji nuostabi, Jos laukia visi maži ir dideli. Žiemą linksma, žiemą gera Žaisti su sniegu lauke.
 19. 19. 10 Justina Marčinskaitė RECEPTAS „Žiemos pasaka“ Reikės: 1 kg sausainių 100 kg sniego 30 l karšto šokolado 1 televizoriaus 1 rogučių 1 nekaitrios saulutės. Naudojimas: Sniege pačiuožinėju rogutėmis. O paskui atsisėdusi prie televizoriaus valgau sausainius ir geriu karštą šokoladą.
 20. 20. 11 Viktorija Ulickaitė ŽIEMĄ Žiemą linksma Ir gražu, Žiemą gaunam dovanų. Bet kai pasidaro šalta, Mes užsivelkame paltą. Krenta snaigės, sukasi ratu Mums nešalta slidinėti nuo kalnų!
 21. 21. 4 Greta Krikštonaitytė ŽIEMA Žiemą būna juoko, Žiemą būna verksmo, Žiemą būna visko, Ko tik geis širdis. Rogės čiuoš nuo kalno. Nuo stačių šlaitų! Ir vaikai iš laimės Džiaugsis iš tiesų.
 22. 22. Vieta Tavo eilėraštukui

×