JONAVOS „NERIES“ PAGRINDINĖ
     MOKYKLA
 PAVASARIS
5 klasės mokinių kūrybiniai bandymai
          ...
Knygelę parengti padėjo –

Daiva Balandienė, lietuvių kalbos mokytoja
Nomeda Urbonavčienė, informatikos mokytoja
Turinys
                    Knygelę iliustravo:
          Gytis Pilnikovas, Adelė Puišytė ir G...
1
                  Karolina Takarevičiūtė

                   Pavasaris

      ...
2
         Agnė Bučiūnaitė

          Pavasaris
          Tirpsta sniegas,
         ...
3
                       Kristina Jefimovaitė

                      Atėjo pava...
4
          Gerda Gaidulevičūtė


         Ištirpo sniegas. Atėjo
         pavasaris. Atgijo visa...
5
              Nedas Kaukėnas
Danielius Abukavičius
            Šiltas tas pavasaris:
   ...
6
            Austėja Vitkauskaitė


           Spindi gražus pavasaris,
           Šilu...
7
          Evelina Savalenkovaitė


          Pavasari, pavasari,
          ateik greičiau!...
8
           Joana Viseckaitė
Gytis Dzedravičius

           Pavasarį visi linksmi,
         ...
9
            Greta Skirgailaitė


           Pavasaris kaip džiaugsmas,
           Pavasa...
10
              Diana Vaitkevičiūtė


              Pavasarį pražysta gėlės,
         ...
11
            Karolina Trasykytė

           Jau pavasaris artėja,
           šyla oras p...
12
             Deividas Rutkauskas


            Pavasaris

            Pavasarį pražys...
13
            Modestas Dobrovolskis


            Pradeda tekėti salė.
            Graži...
14
          Gytautas Žičkus

            Pavasaris
          Grįžta paukščiai iš šiltų kr...
15
           Gabrielė Pikelytė

           Tirpsta ledas
           Ir vis teka upeliais...
16
        Aurimas Tichonovas

        Pavasaris

        Parskris paukšteliai po
        š...
17
          Rūta Šlepetytė

              Pavasaris
        Pakvepinta visur, kur eini,
  ...
18

             Darja Aldakimova
           Pavasariu apsvaigęs

           Ryte užside...
19
           Artūras Bidva

             Pavasaris
          Štai pavasaris atėjo.
   ...
20
             Adelė Puišytė

              Pavasaris

             Pavasario rytą...
21
            Gabrielius Striška

                Kaštonas

          Jau artėja pa...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Pavasaris

2,899 views

Published on

Published in: Education
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
2,899
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
306
Actions
Shares
0
Downloads
0
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Pavasaris

 1. 1. JONAVOS „NERIES“ PAGRINDINĖ MOKYKLA PAVASARIS 5 klasės mokinių kūrybiniai bandymai Mantas Možajevas 2007 Jonava
 2. 2. Knygelę parengti padėjo – Daiva Balandienė, lietuvių kalbos mokytoja Nomeda Urbonavčienė, informatikos mokytoja
 3. 3. Turinys Knygelę iliustravo: Gytis Pilnikovas, Adelė Puišytė ir Greta Jonauskytė, Agnė Bučiūnaitė, Domantas Malyginas irModestas Rudzinskas, Rūta Šlepetytė, Aurimas Tichonovas ir Deividas Rutkauskas, Danielius Abukavičius, Diana Vaitkevičiūtė, Evaldas Fomičevas, Gytis Dzedravičius, Stasys Kolujanskas, Anastasija Koriakovskaja, Edgaras Kurmelis, Egidijus Karinauskas, Karolina Karevičiūtė, Karolina Trasykytė, Kęstutis Simovičius, Rytis Raižys, Romas Grigas, Sigita Bakanauskaitė, Skaistė Miškelytė, Viktorija Skorupskaitė, Vaida Povilionytė, Gytis Pilnikovas
 4. 4. 1 Karolina Takarevičiūtė Pavasaris Štai pavasaris atėjo Ir žibutės sužydėjo. Saulė šviečia, kaip smagu, Vaikštome visi mišku. Adelė Puišytė ir Greta Jonauskytė Čia medelis toks gražus, Žalias, lieknas ir stiprus. Čia paukštelis giesmininkas Kelia, žadina visus.
 5. 5. 2 Agnė Bučiūnaitė Pavasaris Tirpsta sniegas, Balos lieka, Žysta gėlės, Paukščiai gieda Agnė Bučiūnaitė Lesina vaikai paukščius Ir ridena margučius Saulė šviečia danguje Ir vis kviečia žaist kieme! Sprogsta medžių pumpurai, Upės šniokščia taip gražiai. Jau pavasaris atėjo Ir žibutės sužydėjo.
 6. 6. 3 Kristina Jefimovaitė Atėjo pavasaris, parskrenda iš šiltųjų kraštų paukšteliai, pradėjo žydėti gėlelė sir žolė žaliuoti. Kaip šilta ir gražu, net širdį veria..Bt kartais pasipila lietus. Domantas Malyginas irModestas Rudzinskas
 7. 7. 4 Gerda Gaidulevičūtė Ištirpo sniegas. Atėjo pavasaris. Atgijo visa gamta...Parskrenda Rūta Šlepetytė paukšteliai iš šiltųjų kraštų ir vėl suka lizdelius mūsų gimtoj žemelėj.
 8. 8. 5 Nedas Kaukėnas Danielius Abukavičius Šiltas tas pavasaris: Paukščiukai gieda, Pumpurai prabyla Giedrą šį pavasarį. Saulutė šviečia Ir sniegelis tirpsta. Gėlės pražysta Ir vėl paukščiukai skrenda.
 9. 9. 6 Austėja Vitkauskaitė Spindi gražus pavasaris, Šilumą ir džiaugsmą neša. Paukščiai parskrenda pas mus Lesti mažus grūdelius. Pradeda skleistis lapai, Geltoni, žali, spalvoti. Džiaugsmą, vien džiaugsmą neša Diana Vaitkevičiūtė Mūsų gražus pavasaris.
 10. 10. 7 Evelina Savalenkovaitė Pavasari, pavasari, ateik greičiau! Aš tavęs laukiu taip seniai. Pavasari, pavasari, prašau tavęs, ateik, kad būtų šilta. Evaldas Fomičevas
 11. 11. 8 Joana Viseckaitė Gytis Dzedravičius Pavasarį visi linksmi, Pavasarį visi mieli. Kodėl žiema tokia ilga? Pavasaris tai trumpas!
 12. 12. 9 Greta Skirgailaitė Pavasaris kaip džiaugsmas, Pavasaris tai laimė Nieks tada neliūdi, kai šilta būna mums. Stasys Kolujanskas
 13. 13. 10 Diana Vaitkevičiūtė Pavasarį pražysta gėlės, Pavasarį čiulba paukšteliai, Anastasija Koriakovskaja Žolytė išdygsta žalia, Vaikai bėgioja vorele. Pavasarį smagu bėgioti nuo kalnų Ir slėptis nuo draugų. Kai pavasaris praeina, Vasara ateina!!!!
 14. 14. 11 Karolina Trasykytė Jau pavasaris artėja, šyla oras pamažu, skrenda paukščiai iš šiltų kraštų, Karolina Trasykytė žydi gėlės spalvingiausios - nuotaika gera.
 15. 15. 12 Deividas Rutkauskas Pavasaris Pavasarį pražysta gėlės, parskrenda paukščiai. Saulė pašviečia, ištirpdo sniegą. Egidijus Karinauskas Žvėreliai atkeliavo ir žolė pražydo.
 16. 16. 13 Modestas Dobrovolskis Pradeda tekėti salė. Graži saulė - aš jums saulę davanoju. Karolina Karevičiūtė
 17. 17. 14 Gytautas Žičkus Pavasaris Grįžta paukščiai iš šiltų kraštų, Medžiai, žolės žaliuoja. Važiuojam į miškus: - Oi, man linksma - pavasaris! -Oi,oi,man patinka tas pavasaris, Linksmas ir gražus! Ir ne tik man, bet ir kitiems. Edgaras Kurmelis Tuoj ir vasara ateis…
 18. 18. 15 Gabrielė Pikelytė Tirpsta ledas Ir vis teka upeliais. Žydi gėlės Kaip nuostabios plaštakėlės. Kaip gera, o kaip gražu, Kaip viskas spalvota. Paukščiai čiulba nuostabiu balsu, Kęstutis Simovičius Ploti gali tiktai žmonės.
 19. 19. 16 Aurimas Tichonovas Pavasaris Parskris paukšteliai po šaltos žiemos, Pumpurai išsiskleis ir Rytis Raižys dangus prašviesės. Paukšteliai pragys ir saulutė prašvis. Taip gražu tik pavasario metu.
 20. 20. 17 Rūta Šlepetytė Pavasaris Pakvepinta visur, kur eini, Tai pavasario žolė kvapni. Tai žiūrėk drugelį tu sutiksi, Vabalėlį dar užminsi. Dar pirmųjų gėlių tu priskinsi Ir visus namus pakvėpinsi. Romas Grigas Ir vis dėl to... Ačiū ačiū, tau, pavasarėli, kad tu esi ir pradžiuginti gali su gera gera diena ir kvapnia kvapnia gėle.
 21. 21. 18 Darja Aldakimova Pavasariu apsvaigęs Ryte užsidega Kaštonų žvakės Ant veido nutupia migla, O tu skrendi Sigita Bakaneckaitė Šlapia gatve, Apsvaigus nuo pavasario... Gal...
 22. 22. 19 Artūras Bidva Pavasaris Štai pavasaris atėjo. Vaikai kelias po nakties, Vaikai rengias, žiūri - Saulė jau prašvito! Bėgam, vaikai, į laukus Skaistė Miškelytė Pasidžiaugti saulele. Saulė kaitina vaikus. Visi laimingi, kad pavasaris atėjo!
 23. 23. 20 Adelė Puišytė Pavasaris Pavasario rytą Sulutė šypsosi. Pavasario rytą Pukščiai čiulba. Viktorija Skorupskaitė Pavasario rytą Pumpurai sprogsta. Praverk langą- Agi negražu? Gamta bunda!
 24. 24. 21 Gabrielius Striška Kaštonas Jau artėja pavasaris, ir vėl eisim maudytis, Vėl saulė išlįs, dienos pailgės, bus labai smagu!!!!!!!!!!!!!! Vaida Povilionytė Medeliai žaliuos, paukščiai parskris, Ir mus prikels paukščių čiulbėjimas. Žaisim smėlio dėžėje, Statysime pilis, Ir vasara ateis.

×